Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomarudźmy sobie... III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 317, 318, 319 ... 328, 329, 330  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sob 3 Paź 2015, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serena taki niestety jest rynek. Moja siostra jest kierownikiem jednego z większych sklepów odzieżowych. W związku z jej rewelacyjnymi wynikami ciągle dostaje anonimowe telefony od innych firm, które chcą ją odkupić.
Raz nawet przeszła. Ona pracuje w korporacji. W takiej wielkiej firmie nie ma co się zastanawiać w takiej sytuacji nad lojalnością. Trzeba po prostu patrzeć kto oferuje lepsze warunki i tyle, bo wielka firma zwolni Cię jak tylko coś im się odmieni. Niestety przykładów znam na pęczki.
Co innego firmy prywatne. Ja w takiej pracuję. Jest zdecydowanie inaczej. W takiej sytuacji nie przeszłabym do innej firmy tak łatwo.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Sob 3 Paź 2015, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka masz rację, ale tutaj są firmy prywatne, a nie korpo/sieciówy. Teraz wiem, że lojalność jest doceniana w takich firmach, życie pokaże co dalej. Poza tym ja nie boje się bezrobocia, rynku pracy i ludzi - mam pomysł, żyję tak nie inaczej. Ale pierwszy raz takie coś mnie spotkało, w szoku byłam dłuższy czas i jakoś mnie tu na wylewy forumowe zeszło uśmiech
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Czw 8 Paź 2015, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pomarudzę bo zamówiłam na allegro dwa takie same zegarki (dla mnie i dla przyjaciółki na prezent) i pudełko. Nie dość, że pudełko jest uszkodzone to przysłali tylko jeden zegarek wnerwiony Napisałam maila ale boje się, że będą się migać Evil or Very Mad Pierwszy raz mi się taka sytuacja zdarzyła a często zamawiam przez allegro...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 8 Paź 2015, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może to znak ja jestem troszkę przesądna... a na pewno wierzę w to że bliskiej nam osobie nie daje się zegarków, to podobno na odchodne.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 9 Paź 2015, 5:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu, miałam takie sytuacje, że sprzedający się migał, nie odpisywał, więc zakładałam spór transakcyjny - od razu skutkowało.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pią 9 Paź 2015, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tynka2506 napisał:
A może to znak ja jestem troszkę przesądna... a na pewno wierzę w to że bliskiej nam osobie nie daje się zegarków, to podobno na odchodne.

E tam, ja w to nie wierzę. Tyle co ja zegarków rozdałam na przełomie lat i nigdy nic się nie stało, a Ci co odeszli to ich nie dostali.

Kasia zadzwoń tam i szybko pisz reklamację.

Ja niestety trafiłam kiedyś na oszustów. Kiedyś zamówiłam prostownicę, która na stronie miała lepszą specyfikację niż w rzeczywistości. Babka strasznie kłamała i obrzucała mnie błotem (któż wie dlaczego:D), to było dawno i nie jestem w stanie sobie teraz przypomnieć czy odzyskałam pieniądze.
A druga sytuacja to była taka, że zamówiłam torbę z chin. Przyszła po pół roku, albo i dalej. Wszyscy ich zaskarżyli i dopiero coś wysłali. A ja tak się ucieszyłam, że przyszła, że z radości otwierając opakowanie nożem rozcięłam wyczekaną torebkę....Very Happy

Ale tez kiedyś jakiś ciuch nie dotarł, jakaś bransoletka. Trochę tego było.
Tak czy siak, z poza Polski już nic nie zamawiam.język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Pią 9 Paź 2015, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czytam i widzę, że ostatnio dużo ludzi ma jakieś problemy, albo z allegro, albo z olx...


Co do zegarków. Nie wierzę w ten przesąd.
Dałam i tacie i M. w prezencie i mama od nas dostała... i też się nic nie stało. język


Głowa mnie coś od rana boli, a mam dzisiaj trochę do zrobienia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Pią 9 Paź 2015, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpisali mi dzisiaj że w pon wyślą 2 pudełka (jedno gratis) no i drugi zegarek....zobaczymy Rolling Eyes Ja tam w te przesądy też nie wierze język T. też dostał zegarek na święta jakieś 4 lata temu, rok później ja od niego.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Pią 9 Paź 2015, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tynka2506 napisał:
A może to znak ja jestem troszkę przesądna... a na pewno wierzę w to że bliskiej nam osobie nie daje się zegarków, to podobno na odchodne.


a ja mojemu mężowi jako prezent ślubny kupiłam zegarek xD hehehe...
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 9 Paź 2015, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też nie wierzę w takie rzeczy oczko Dostałam zegarek od Męża w pierwszą rocznicę ślubu i to był piękny prezent uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 317, 318, 319 ... 328, 329, 330  Następny
Strona 318 z 330

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group