Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dziecięce kosmetyki .
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Wto 7 Paź 2014, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas przez ponad 2 lata najlepiej sprawdzał się linomag,smarowałam po każde kupce lub kiedy coś było zaczerwienione.
Od kiedy Lena nie używa już pampersów smaruję tylko w razie potrzeby i to tylko kremem bambino (ochronnym) i jest super uśmiech Niestety linomag przestał się teraz sprawdzać smutny może skóra się przyzwyczaiła do niego zbyt mocno i przestała na niego reagować albo skóra prawie 3 latki ma inne potrzeby oczko no nie wiem uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 7 Paź 2014, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez pierwsze 2 miesiące bodajże smarowałam przy każdej zmianie, a teraz tylko po kąpieli - na noc, na dłuższą podróż i po kupce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 15 Gru 2014, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny- jak u Was w temacie proszków?

Jakiś czas stałąm w paru marketach, z nudów studiowałam składy proszków i płynów dziecięcych do płukania.

Jesteście świadome, że zwłaszcza płyny- to jedna wielka ściema. język

Składy prawie w 100% takie, jak wielu normalnych produktów.

Z proszkami tak samo, owszem- jest Lovela, Dzidziuś które są super składowo. Ale wiele trochę tańszych - o kant tyłka potłuc .

Sobija mnie cena Loveli, ostatnio znalazłam ostatnie opakowanie, bo była promocja 14 zł, ale za 23-24 to naprawdę, z całym szacunkiem - nie mam zamiaru kupować.

I obczaiłam w Kauflandzie proszek Grand Maximo Sensitive.
Skład jak taki gorszy dziecięcy. Cena za 600 gram- ja wiem, 3 zł pytajnik język

Zacznę za miesiąc mieszać z Lovelą.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Pon 15 Gru 2014, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupowalam lovele w biedronce - i proszek i mleczko po 15zl. Ale nie wiem, czy jest zawsze czy to taka tylko jednorazowa promocja wtedy byla.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 15 Gru 2014, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, zobaczę. Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2015, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupiłam proszek z firmy bobinii (chyba) skład wydaje się ok, wyprałam wszystkie ciuszki które dostałam i kupiłam. Byłam tylko w szoku bo w ogóle nie pachniały po tym praniu, no ale to w sumie hipoalergiczny także pewnie dlatego.

Od kilku dni zastanawiam się z jakiej firmy i jakie kosmetyki kupować i już mózg mi od tego paruje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2015, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im mniej, tym lepiej uśmiech Zwracaj tylko uwage, zeby byly od pierwszych dni zycia, czy tam 1m+, bo np. te 6m+ maja wiecej skladnikow, ktore moga uczulac, czesto sa zapachowe. Ja kupuje linomag do kapieli, krem na mroz i alantan/bepanten na odparzenia i tyle oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sob 26 Wrz 2015, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa dziękuję za radę, bo normalnie nie wiem co myśleć. Na internecie ile stron tyle różnych opinii, jak rozmawiam ze znajomymi to też każdy mówi co innego. Jakbym się stosowała do tych wszystkich rad to musiała bym kupić chyba 10 rodzajów różnych kosmetyków....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 29 Wrz 2015, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas bobini odpadł. Uczulał młodego. Więc postawiłam na białego jelenia i jest ok. Dobrze pierze i nie uczula ( u nas).

Do kąpania - wlewam trochę mydła w płynie biały jeleń, nie smaruję skóry niczym, (mam olej arganowy w razie co), do tyłka jak czerwony (rzadko, bo młody jak kupę robi to słychać na pół osiedla Very Happy) bepanthen maść i tyle uśmiech
pewnie na mróz zakupię coś ze stajni ziaji.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 29 Wrz 2015, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No z tymi proszkami różnie bywa, zobaczymy co będzie u Młodej.

Zastanawiam się nad kosmetykami z Ziaji albo Nivei, ale to zobaczymy jeszcze... Mam zamiar kupować dopiero w listopadzie na spokojnie...
O Bepanthenie też słyszałam dobre opinie, dużo osób poleca Sudocrem ale czytałam opinie że strasznie skórę wysusza więc się zobaczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group