Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

urządzenie mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 190, 191, 192  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eckierka
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 31

PostWysłany: Sro 15 Lip 2015, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio urządziłam sobie kuchnie na wymiar, przy pomocy tej firmy http://www.aranzacjekuchni.com.pl/ nigdy nie sądziłam, że meble na wymiar mogą być takie dobre i funkcjonalne! Każdemu polecam aby zapoznał się z tematem mebli na wymiar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzoza.ma
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 13

PostWysłany: Wto 28 Lip 2015, 8:17    Temat postu: mieszkania Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze marzyłam o mieszkaniu w pięknym lofcie, z surowymi cegłami na ścianach i ogromną przestrzenią do urządzenia według własnych potrzeb. Co o tym myślicie? uśmiech Kiedyś moda na lofty była tylko w amerykańskich filmach, teraz coraz częściej można znaleźć takie mieszkania w Polsce, nawet od deweloperów. Szkoda tylko, że są takie drogie, bo piękne! Trafiłam ostatnio nawet na ciekawy artykuł o historii takich wnętrz - http://www.nieruchomosci.com.pl/artykuly/lofty__przestrzen_nie_tylko_dla_artysty,3025.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Moona
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 22

PostWysłany: Czw 30 Lip 2015, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie dzięki czemu można niezwykle efektownie urządzić swoje mieszkanie? Biokominek - to jest to! Nie potrzeba do niego instalacji kominowej, a daje prawdziwy płomień, przy czym jest maksymalnie bezpieczny. Cena? O wiele przystępniejsza niż w przypadku tradycyjnego kominka (zresztą tu najlepiej sobie wyguglać frazę "biokominek cena").
Ja widzę same plusy wyposażenia swojego mieszkania w taki sprzęt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda12
Gość





PostWysłany: Pią 7 Sie 2015, 0:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę ciekawych pomysłów dla małych łazienek mozna znaleźć tutaj: http://domhobby.pl/sposob-na-mala-lazienke-duze-lustro-wiszace-akcesoria-i-ciemne-kolory/:) Sama zastosowałam je w swojej łazience i faktycznie wydaje się ona optycznie powiększona uśmiech super sprawa!
Powrót do góry
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Pon 17 Sie 2015, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Homebooku jest też mnóstwo wspaniałych inspiracje - szczególnie podoba mi się zakładka DIY. Widziałam tam też ładne tapety do sypialni i zastanawiam się czy ich nie zamówić - muszę przekonać tylko do tego mojego partnera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzoza.ma
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 13

PostWysłany: Pią 28 Sie 2015, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam stronę Domhobby, bardzo inspirująca uśmiech widziałyście artykuł o Applestore w Poznaniu? Sklep z iMacami, a urządzony jak stragan z jabłkami. Coś pięknego!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Pią 28 Sie 2015, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklep z imacami w takiej aranżacji? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że apple ma aż tyle dystansu do siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judytkaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 83

PostWysłany: Czw 10 Wrz 2015, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie mebli to ta oferta http://meblezych.pl/ jest bardzo ciekawa.
Uwielbiam biel, a ich asortyment jest bardzo szeroki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 22 Wrz 2015, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem szczęśliwą posiadaczką męża stolarza który wyczaruje mi co zapragnę uśmiech

Teraz szukam inspiracji na nową kuchnię i jadalnie na pewno chce w bieli i tylko tyle wiem... jak będą efekty w listopadzie to wrzucę zdjęcia uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzoza.ma
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 13

PostWysłany: Czw 24 Wrz 2015, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

matrimonio napisał:
Sklep z imacami w takiej aranżacji? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że apple ma aż tyle dystansu do siebie.


Ten sklep to franczyza, więc pewnie dlatego sobie na to pozwolili, ale mimo wszystko pewnie Apple musiało skinąć na to głową uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 190, 191, 192  Następny
Strona 113 z 192

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group