Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zazdrość
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wesolaONA
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 90
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Sro 22 Lut 2012, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem obecnie okropnie zazdrosna..byla mi napisala ze sie z nia spotkal 2 rayz i mnie zdradzil...jestem w rozsypce..nie wiem co myslec...on sie wypiera..ale wiem ze keidys z nia pewna laske zdradzil. Wiele nieprzyjemnych slow uslyszalam. Nasz zaplanowany slub na sierpien wisi w powietrzu. jedna wielka niewiadoma....nie mam sil na nic....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Czw 19 Lip 2012, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze mówiłam, że nie ma miłości bez odrobiny zazdrości język ale bez przesady uśmiech

Zazdrosna nie jestem bo w sumie nie mam o co, mój I. też nie jest typem zazdrośnika, jak już coś to robimy sobie żarty typu: "Znowu kochanka dzwoniła", "Byłaś dzisiaj u kochanka".
Jak miałam jechać z Naszym przystojnym reporterem ostatnio na nagranie, a nie wiedziałam jeszcze jak facet wygląda i zadzwoniłam szybko do I. żeby mi sprawdził go, to skończyło się na żartach właśnie. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Czw 19 Lip 2012, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój był kiedyś chorobliwie zazdrosny, ale mu przeszło, za to ja nigdy nie byłam ale przez niego się stałam bo właśnie gadał,żejakaś mu oczko puściła itp a to oczywiście kłamstwa były co się później przyznał język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Czw 19 Lip 2012, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i wychodzi na to, że jednak czasem sami chcemy poczuć tą zazdrość o naszą osobę, tak jak Twój narzeczony język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muffinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2012
Posty: 118

PostWysłany: Pon 20 Sie 2012, 2:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<..........>

Ostatnio zmieniony przez muffinka dnia Czw 4 Wrz 2014, 13:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Sob 16 Sie 2014, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem baaardzo zazdrosna... Ale uważam, że to jeszcze jest taka zdrowa zazdrość, która w każdym związku jest potrzebna.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 24 Sie 2014, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdarza się , że coś mnie ukłuje i jestem zazdrosna ale staram się tego nie pokazywać ... kiedyś ktoś mi powiedział , na ładne rzeczy należy patrzeć... więc w sumie jak ktoś patrzy na mojego mężczyznę czy próbuje go poderwać to nawet podnosi to moje ego ja jestem dość pewna siebie a jak moja samoocena spada to staram się tego nie pokazywać
Na facetów bardzo działo to jednak widzą, że kobieta jest pewna siebie i wtedy ani myślą reagować na inne ... tak z moich obserwacji i mam nadzieje , że się nie mylę bo będę musiała zmieniać taktykę język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Sro 23 Wrz 2015, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzadko jestem zazdrosna. Ale cóż, czasami się zdarza. W końcu jesteśmy tylko słabymi, marnymi istotami. A tak poważnie, to zdrowa zazdrość jeszcze nikomu nie zaszkodziła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mika1
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Mar 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sob 10 Mar 2018, 19:07    Temat postu: Re: zazdrość Odpowiedz z cytatem

azia napisał:
Dziewczyny zakładam nowy temat, bo typowo takiego tematu nie znalazłam. a mianowicie chodzi mi o to czy jesteście zazdrosne o swoich partnerów? czy oni są o was zazdrośni? lubicie to czy raczej was to wkurza? i jak z tym walczycie? Very Happy Very Happy


Zazdrość w granicach rozsądku.
_________________
http://best-bhp.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bazyli
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 102

PostWysłany: Czw 12 Kwi 2018, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie miłości bez zazdrości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
Strona 14 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group