Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie wręczyć pierścionek zaręczynowy - nietypowe pomysły...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasieek27
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Sie 2015
Posty: 1

PostWysłany: Nie 16 Sie 2015, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że moje były nietypowe zaręczyny. Mój przyszły mąż stwierdził, żeby była większa niespodzianka jak i większe emocje, że się oświadczy na największej imprezie na jakiejkolwiek byliśmy. Nie no przyznam emocje były, ludzie bili brawo, śpiewali sto lat itp.

Nie wiem czy ważny jest sposób czy miejsce liczy się sam fakt;)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rolkos
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Sie 2015
Posty: 4

PostWysłany: Czw 20 Sie 2015, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sceneria nie jest aż tak ważna, ważne jest kto wręcza pierścionek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dorczi
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Wrz 2015
Posty: 48
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 12 Wrz 2015, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, mój luby kupił pierścionek w piątek wieczorem i w sobotę rano nagle wyszedł z domu. Wrócił (było koło 8 rano) i zawołał mnie do ... przedpokoju gdzie klęczał z bukietem róż i pierścionkiem. Wyszłam w piżamie, z laptopem, bez makijażu - prosto z łóżka. Tak się bał, że sprzątając w sobotę znajdę pierścionek, że nie mógł spać. To było strasznie urocze i zaskakujące. Mieliśmy czas, żeby pojechać do rodziny a wieczorem zabrał mnie na romantyczną kolację. Jak twierdzi "romantyzm nie zawsze mi wychodzi, więc postawiłem na zaskoczenie" oczko Udało mu się oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Sob 12 Wrz 2015, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, jeszcze nie słyszałam o oświadczynach od rana język Zaskoczona na pewno byłaś uśmiech lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 21 Wrz 2015, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twój narzeczony faktycznie musiał być bardzo zestresowany skoro już wcześniej postanowił dac Ci pierścionek i to od samego rana:) Nigdy nie widziałam podobnych oświadczyn,ale mam nadzieję że zostały przyjęte:)
_________________
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strona 14 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group