Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co na prezent ślubny??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
amanda12
Gość





PostWysłany: Czw 10 Wrz 2015, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uw2ażam, że bardzo ciekawym prezentem dla męża, który uwielbia adrenalinę może być taki skok ze spadochronem jak oferują na
Powrót do góry
katrina
Gość





PostWysłany: Pon 11 Sty 2016, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdania,że najlepije jest podarować po prostu pieniądze oraz ewentualnie jeśli chcemy dać prezent to ładny komplet pościeli albo komplet obiadowy lub deserowy.

Sprzęty nie sa dobrym pomysłem bo to młodzi będą wiedzieli co będzie im potrzebne uśmiech Ze swojej strony polecam również zajrzeć sobie do sklepu Dekoria:
http://www.dekoria.pl/

Aktualnie mają tam spore wyprzedaże tak wiec wiele rzeczy mozecie kupić o wiele taniej. Na przkład ładny koc czy komplet pościeli.


Ostatnio zmieniony przez katrina dnia Sro 27 Sty 2016, 13:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 14 Sty 2016, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam zajrzałam i usunęłam. Proszę więcej reklam nie zamieszczać język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
tala
Gość





PostWysłany: Pią 15 Sty 2016, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto jest kupić coś praktycznego . Coś co przyda się młodym. Tańsza opcja prezentu świątecznego:
http://www.euro.com.pl/zelazka/philips-gc4410.bhtml - porzadne żelazko

Droższa to na przykład ekspres:
http://www.euro.com.pl/ekspresy-cisnieniowe/zelmer-zcm3821b-cm3821.bhtml

W Euro obecnie można kupować sprzety na raty 0% tak wiec prezent nie musi być tak dużym wydatkiem.


Ostatnio zmieniony przez tala dnia Czw 28 Sty 2016, 16:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Pią 22 Sty 2016, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł z ekspresem bardzo mi się podoba, bo jednak wręczanie pieniążków, mimo że to według wielu osób najlepsza opcja, jest jakieś takie bez wyrazu. Sama swego czasu sprawiłam znajomym właśnie ekspres, a do tego fotoksiążkę z http://www.pixbook.pl/fotoksiazka . Znamy się od wielu lat, wobec czego o wspólne zdjęcia nie było trudno, a z tego co mi wiadomo, Młoda Para była bardzo pozytywnie zaskoczona takim upominkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anna991
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 30

PostWysłany: Pon 25 Sty 2016, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My idziemy za dwa miesiace na wesele mojego brata i myślimy nad prezentem. Nie kupimy nic do domu bo inni goście z pewnością to zrobią. Na pewno dostaną od nas pieniądze i zastanawiamy się nad wykupieniem pakietu do SPA - http://www.spaprzemysl.pl/ Myślicie że to dobry pomysł? Od razu zrobilibyśmy im też rezerwację w Zamku Dubiecko na kilka dni. Z tego co wiem nie jadą w żadną podróż poślubną i pomyślałam, że krótki wypad do SPA może im się spodobać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZlotaLinia_com
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 177
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 18 Lut 2016, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem pomysł jest jak najbardziej trafiony,tym bardziej że okolica także jest ładna i można wypocząć,zrelaksować się w tamtejszym Spa. Cenowo powiedzmy na ten 1 weekend też nie powinno być tragedii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AniaJot
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2016
Posty: 10

PostWysłany: Pią 19 Lut 2016, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej pogadać wcześniej z młodymi i zapytać co najbardziej by im się przydało. A jeśli nie chcemy tego robić to kasa albo coś praktycznego co zawsze się przyda jak pościel - pościel biała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marika5
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2016
Posty: 27

PostWysłany: Nie 10 Kwi 2016, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno modne się staje dawanie kuponów lotka na prezent ślubny. Myślę, że to dobry pomysł z życzeniami szczęścia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Czw 27 Paź 2016, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie dobrym pomyslem na prezent slubny moze byc komplet sztuccow, taki duzy, solidny, na np 12 osob. Zalatwi to na pewno problemy pary mlodej odnosnie imprez w przyszlosci:) A jak sztucce - to wg mnie tylko Gerlach! - wieczysta gwarancja robi wrazenie, a cenowo - nie wypadaja tak drogo, spojrzcie sami: http://ostry-sklep.pl/c/140/sztucce-gerlach-sztucce.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następny
Strona 15 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group