Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Forumowe "ciężarówki" II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 699, 700, 701 ... 778, 779, 780  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 4 Wrz 2015, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to pięknie Kasztanowa uśmiech
Pati daj znać co Ci tam powiedział uśmiech ja idę we wtorek już się doczekać nie mogę
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pią 4 Wrz 2015, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia gratulacje, dopiero teraz zauważyłam oczko No my we środę zaczęliśmy 26 tydzień, bardzo szybko to leci. Na pewno dam znać, ale pewnie późno wieczorem albo jutro.

EDIT: Jesteśmy po wizycie, z Malutką wszystko dobrze płeć potwierdzona kolejny raz więc mam nadzieję że nic się nie zmieni oczko Pokazała nam się pięknie z profilu i co pytajnik Cały wielki nos jak u tatusia, nawet lekarka się śmiała język

Wyniki wyszły ok, lekarka powiedziała żebym nie sugerowała się podanymi normami bo dla ciężarnych obowiązują inne i że ta krzywa wyszła mi super. Także cieszę się bardzo uśmiech

Miałam jakieś 2 tygodnie temu problem, przez 2 dni niesamowicie bolała mnie pierś, jakoś ją rozgrzałam, rozmasowałam i było ok, ale od tego czasu prawie co noc sączy mi się z niej siara a z drugiej tylko raz na jakiś czas. Zbadała mi piersi, powiedziała że faktycznie jest tam jakiś nabrzmiały gruczoł i prawdopodobnie mógł mi się przytkać kanalik mlekowy dlatego tak bolało. Co do samej siary mówi żeby się nie martwić, bo wiele kobiet ma tak że karmią tylko z jednej piersi. Mówi że u mnie może być podobnie, ale nie ma się co nastawiać tak czy inaczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sob 5 Wrz 2015, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PatrycjaS19915 napisał:
Co do samej siary mówi żeby się nie martwić, bo wiele kobiet ma tak że karmią tylko z jednej piersi. Mówi że u mnie może być podobnie, ale nie ma się co nastawiać tak czy inaczej.


A na jakiej podstawie ona wyrokuje, że u Ciebie może być podobnie? Shocked
Na podstawie siary? Very Happy
Wiele kobiet w ogóle nie ma siary przed porodem i z powodzeniem karmi dzieci, u wielu siara pojawia się kilka dni przed rozwiązaniem itd.
Serio, nie bierz do głowy nawet takiego gadania, bo niepotrzebnie porobisz sobie szufladki w głowie, a jeśli idzie o kp, to serio, już samo nastawienie się bardzo dużo znaczy!
Mleko będzie w obydwóch piersiach, jeśli tylko do obydwu będziesz przystawiała dziecko, a nie dlatego, że wcześniej z obu leci siara...

Z tym kanalikiem też trochę dziwnie, szczerze, pierwszy raz się spotykam z przytkanym kanalikiem przed laktacją.

Potwierdzonej dziewczynki gratuluję uśmiech I fajnie, że to jednak nie cukrzyca uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sob 5 Wrz 2015, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nhele ma racje uśmiech
U mnie tez glukoza wyszla ok, takze mamy z glowy uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sob 5 Wrz 2015, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Źle to ujęłam nie powiedziała że u mnie tak będzie tylko jeżeli by tak było żebym nie panikowała i że nie ma się co nastawiać tak czy inaczej bo tak naprawdę dopiero po porodzie okaże się jak będzie przebiegać proces laktacji. Także przepraszam za wprowadzenie niepotrzebnego zamieszania uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Nie 6 Wrz 2015, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PatrycjaS19915 - nie nastawiaj się od razu na to co mówi w kwestii laktacji, bo sobie w głowie zakodujesz i potem problem gotowy. A może będzie łatwo, miło i sympatycznie. A skoro siara się produkuje to kanalik mógł się przytkać. J
Ja podczas karmienia raz w tygodniu miałam problemy z tym (raz w jednej raz w drugiej piersi), czerwony plac na piersi+39C gorączki +dreszcze. Pomagały okłady z kapusty i gorąca woda z prysznica na pierś przed karmieniem. Co dziwne, teraz jak młody je z piersi tylko 2x w nocy ( w dzień mm) to żadnych takich akcji z biustem nie mam.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Nie 6 Wrz 2015, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wskazówki uśmiech staram się nie nastawiać na nic, po prostu trochę się martwiłam i dlatego to skonsultowałam, tylko dzielę się opinią którą usłyszałam. Bardzo chciała bym karmić piersią no ale zobaczymy jak będzie, patrząc na wasze doświadczenia to nie zawsze jest lekko i miło, no ale będę się martwiła jeżeli będę miała o co.

Znowu mam problemy ze zgagą i lepiej chyba nie będzie... W piątek ścierałam podłogę na klęczkach i po chwili zaczęło się pieczenie, trzymało mnie calutki dzień. Dzisiaj zjadłam tylko lekkie śniadanie, trochę się zgięłam w pół i to samo smutny Wypiłam szklankę mleka trochę pomogło ale rewelacji nie ma...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 6 Wrz 2015, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pati no to teraz to już chyba będzie dziewczynka na pewno oczko a przy mieniu zostajecie? Ja na szczęście dalej nie wiem co to zgaga i chyba nie chcę wiedzieć język we wtorek mam wizytę i jak wszystko będzie ok to jadę na parę dni do cioci. Trochę się odbić. Już się doczekać nie mogę język kurde a te "ruchy" co czułam to chyba nie były ruchy bo teraz cisza od kilku dni. 20 tydzień to już by mogły na prawdę być smutny brzuch dalej w miejscu stoi.. Mam nadzieję że wszystko będzie ok :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Nie 6 Wrz 2015, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mleko i tak pobudzi zoladek do produkowania kwasow zoladkowych, wiec nie jest to dobry pomysl. Poczytaj o diecie przy zgadze/ refluksie, sprawdz czego unikac, oslonowo mozesz pic gluta z siemienia Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Nie 6 Wrz 2015, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lusilla nawet jak unikam tych produktów to i tak męczy, wystarczy że zegnę się w pół i gotowe niestety Confused

Kasia chyba zostaniemy, bo tak jak już pisałam od wielu lat mi się bardzo podoba to imię, mąż mówi że jakoś też już przywyknął i ciężko mu dopasować do Małej inne imię uśmiech

Nie martw się ruchy powinnaś poczuć do 22 tc, ale tak naprawdę to sprawa indywidualna. Niektóre kobiety mówią że poczuły dopiero koło 24 tc i też było ok. Pisałam już kiedyś że poczułam pierwsze ruchy, potem przez jakieś 4-5 dni nic i byłam trochę spanikowana. Na początku nie są regularne, z czasem dopiero się to normuje także głowa do góry. Zobaczysz we wtorek lekarz powie Ci że wszystko jest dobrze oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 699, 700, 701 ... 778, 779, 780  Następny
Strona 700 z 780

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group