Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co aktualnie robisz? :) C.D
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 363, 364, 365 ... 486, 487, 488  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pią 4 Wrz 2015, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja siedząc na Zolando jak psychol w końcu wyłapałam te buty, które ostatnio ktoś mi ukradł. Boję się, że nie będą dobre, ale trudno, najwyżej zwrócę. Oprócz tego na allegro licytuję za śmieszne grosze jakieś buty i może się uda.
Jestem kolejny dzień na diecie, pierwszego października robię sobie pomiary i określę efekty. Na pewno się pochwalę.

Tynka wszystkiego najlepszego!uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pią 4 Wrz 2015, 8:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka - trzymam kciuki uśmiech ja od poniedziałku wracam do sportu.

W ogóle to smutne,że nie ma nigdzie fitnessu (zumba czy inne takie grupowe), które zaczynają się o 21-22. Został mi Shaun T i wioślarz w domu. Bo do biegania chwilowo nie mogę się zmusić (a szkoda, bo jakbym się zaraz po porodzie wzięła za bieganie to zdążyłabym się przygotować do tegorocznego maratonu...)
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pią 4 Wrz 2015, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zakupiłam Karate Kardio Lewandowskiej. To dopiero spalacz! Może dzisiaj uda mi się zrobić, ale nie obiecuję, bo mam dość mocny okres i po prostu nie dam rady. Najwyżej pobiegam, albo jakieś interwały w domu albo tabata.
Powiem Wam, że tylko treningi interwałowe do mnie przemawiają. Są dla mnie najlepsze. uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Pią 4 Wrz 2015, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też muszę się za siebie wziąć... za rok planuję chodzić za sukienką o tym czasie, więc fajnie byłoby mieć już odpowiednią figurę uśmiech

Dzisiaj mam dzień lenia, pogoda nijaka, pada, pochmurno.
Wieczorem jedziemy na basen z Połówkiem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pią 4 Wrz 2015, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam takie samo zdanie jak Escherichia ale dobra już dajmy spokój temu tematowi, pewnie do niego wrócę jak podejmiemy decyzję oczko

Tynka wszystkiego dobrego tort

Efkalinka powodzenia w licytacji. Mi się kiedyś udało wylicytować super jesienne botki za 27,50 i to już z przesyłką a w sklepie musiała bym dać koło 130 złotych język ale niestety tylko raz miałam takiego fuksa.

Odnośnie sportu zazdroszczę determinacji, ja jakoś po porodzie też będę się musiała ogarnąć, słabo mi na samą myśl...

Ja właśnie zjadłam pierogi ruskie które wczoraj ulepiłam (myślałam że mi przy tym nogi i kręgosłup siądą) Przed obiadem odkurzyłam i pościerałam podłogi. Teraz odpoczywam. Jak przyjedzie małżonek muszę mu podać obiad, szybko się wykąpać i fru na wizytę do gina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Pią 4 Wrz 2015, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam w domu rodzinnym bo w moim pokoju jeszcze są jakieś zdjęcia, bibeloty i inne cuda... a tam co.... moja "bratowa' swoje rzeczy ułożyła typu buty, majtki oraz inne ciuchy jakaś torba itd. Co za imbecyl z tej dziewczyny, brak jakiejkolwiek kultury oraz inteligencji. Jak ją dorwę w następnym tygodniu to jej powiem co niej myślę, bo przesadziła.

Dzisiaj na obiad.. właśnie nie mogę nic wymyślić xD
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pią 4 Wrz 2015, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobieta Koń kradnie treningi, więc nie tknę niczego z jej stajni.

IMO najlepsze interwały ma Shaun T. robiłam 2x Insanity mrrrrr ale teraz nie dam rady od razu na maxa, więc biorę jego program 25minutowy uśmiech
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Pią 4 Wrz 2015, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pearl a może MelB. uśmiech ?
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pią 4 Wrz 2015, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pearl.jamka dlaczego kobieta koń? Tak się raczej o Chodakowskiej mówi:P nie słyszałam, żeby o Ance tak ktoś powiedział. W jaki sposób Twoim zdaniem kradnie treningi? Z tego co zauważyłam to dopiero jej pierwszy trening, który wydała, a poza tym nigdy nie spotkałam takiego samego treningu jak jej nowe karate kardio. Ćwiczenia się powtarzają u wszystkich trenerów, nawet u Shauna T. Ja skończyłam cały P90X, z Shaunem coś mi nie szło. Chyba już mam przesyt Beachbody.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pią 4 Wrz 2015, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A przepraszam, źle przeczytałam Very Happy Chodakowska/Lewandowska - no wygląda prawie identycznie.
Ok, co do Lewandowskiej to nie wiem, bo nie widziałam jej treningów.

serena - e nie. Shaun T. jest moim osobistym poganiaczem uśmiech godzina wioślarza (wieczorem) i focus od rana (zanim wszyscy wstaną) powinien spowodować zmniejszenie objętości ud i spłaszczenie bebzona... (oby bo się poświęcam na maxa język)
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 363, 364, 365 ... 486, 487, 488  Następny
Strona 364 z 488

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group