Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co aktualnie robisz? :) C.D
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 358, 359, 360 ... 486, 487, 488  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pią 28 Sie 2015, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam włosy jak to mówią podatne.
Mogę rano wyjść z prostymi, a mogę wyjść z pięknymi lokami. Zależy na co mi rano ochota przyjdzie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pią 28 Sie 2015, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak zrezygnowałam z farbowania. Ja mam włosy nijakie, jak miałam poniżej łopatek loki same mi się delikatnie kręciły, teraz mam takie do ramion i trochę się falują, są bardzo podatne na modelowanie także czy zakręcę czy wyprostuję to w miare się trzymają, także chyba nie mam powodu do narzekania. Zobaczymy co się z nimi będzie dziać po ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pią 28 Sie 2015, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walczę z drugimi próbnymi soczewkami. Strasznie mnie denerwują. Nie tyle, że bolą oczy czy coś, ale oczy zupełnie inaczej pracują niż przy okularach. Muszę się pomęczyć w nich i się nauczyć.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Pią 28 Sie 2015, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie "zabijam czas" teraz. Czekam na moją drugą połowę, żeby móc wyskoczyć na obiad na miasto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Pią 28 Sie 2015, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpoczywam po pracy ale zaraz muszę zabrać się za sprzątanie co by jutro mieć spokój Cool Aaaa tak mi się nie chce.... Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 28 Sie 2015, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O 12 jadałam obiad ale tak zgłodniałam że musiałam ugotować sobie jeszcze pierogi których zjadłam 10 Very Happy ciekawe na jak długo mi starczy język byłam dziś w zusie i nic prawie nie załatwiłam język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pią 28 Sie 2015, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia dlaczego?
ja dzisiaj jestem cały dzień u mamy, pochodziliśmy trochę po mieście, byłyśmy u babci i jestem taka padnięta że ledwo na oczy patrzę. Czekam na mężusia i nie mogę się doczekać jak wrócimy do domu. Jadłam dzisiaj tylko śniadanie i 6 pierogów ruskich język ale na taki upał nie mam apetytu za bardzo...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 28 Sie 2015, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale dlaczego co? Nie załatwiłam? Bo oczywiście muszę być upoważniona do konta męża a nie jestem. Nie będę juz kombinować. Chodzi za mną czekolada mleczna z milki mniam! Mąż mi przywiezie Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Pią 28 Sie 2015, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w domu po pracy dopiero po 21.. jutro powtórka z rozrywki... z niedzielą wyszła zamota.. na moją korzyść, bo wyszło, że mam wolne.
Tak teście namieszali między rodziną z ich strony, że 30lecie ślubu jej brata (z którym mieliśmy zawsze świetny kontakt) nas omija, bo nikt do nas nie dzwonił.
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sob 29 Sie 2015, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden salon ślubny napisał mi, że mogę się zjawić już w październiku. A to znaczy, że będę jeszcze za gruba! aaaaaa:(
A jak myślicie, czy jeśli wybiorę suknię, a do czasu pierwszej poprawki stracę kilka kilogramów to będzie wielki problem z tego powodu?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 358, 359, 360 ... 486, 487, 488  Następny
Strona 359 z 488

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group