Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Na utrzymaniu męża?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agata85
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 4318

PostWysłany: Pon 2 Lip 2012, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Los bywa jednak przewrotny. Właśnie przeczytałam mojego posta sprzed roku, kiedy to ubolewałam, że zarabia tylko mąż. Kilka miesięcy później sytuacja się odwróciła, więc już oboje wiemy jak to jest. W naszym przypadku było to trudne dla obojga stron, zarówno gdy ja nie pracowałam, a potem mąż. Teraz jest już ok, a tamte czasy bezpowrotnie puszczamy w niepamięć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 2 Lip 2012, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale mimo wszystko mam wrażenie, że bardziej frustrujące dla obu stron jest jednak to, gdy to facet nie ma pracy oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 3 Lip 2012, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lusillo, tutaj rzadko, ale w życiu się zdarza.. Sami mamy znajomych, u których on nagle pracę stracił..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venecja
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Mar 2012
Posty: 3

PostWysłany: Nie 9 Wrz 2012, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam z tym problemu razem z meżem prowadzimy działalność ja szefowa i on szef uśmiech spendzamy przez to dużo czasu razem i obydwoje zarabiamy wspólnie na życie. Wiadomo nie każy ma taką możliwość ale to znacznie umacnia związek zwłaszcza ,że jesteśmy przysłowiowymi papuszkami język lubimy wszytko robić razem i czerpać z tego radość dzielić się wszystkim razem to nam daje szczęście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Nie 9 Wrz 2012, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Venecja napisał:
Ja nie mam z tym problemu razem z meżem prowadzimy działalność ja szefowa i on szef uśmiech spendzamy przez to dużo czasu razem i obydwoje zarabiamy wspólnie na życie. Wiadomo nie każy ma taką możliwość ale to znacznie umacnia związek zwłaszcza ,że jesteśmy przysłowiowymi papuszkami język lubimy wszytko robić razem i czerpać z tego radość dzielić się wszystkim razem to nam daje szczęście


ę,ż
no bez przesady Rolling Eyes
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 10 Wrz 2012, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serduszkox napisał:
Venecja napisał:
Ja nie mam z tym problemu razem z meżem prowadzimy działalność ja szefowa i on szef uśmiech spendzamy przez to dużo czasu razem i obydwoje zarabiamy wspólnie na życie. Wiadomo nie każy ma taką możliwość ale to znacznie umacnia związek zwłaszcza ,że jesteśmy przysłowiowymi papuszkami język lubimy wszytko robić razem i czerpać z tego radość dzielić się wszystkim razem to nam daje szczęście


ę,ż
no bez przesady Rolling Eyes


Tak się przejęła reklamowaniem upadającego salonu sukien, że o polszczyźnie zapomniała oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Pon 10 Wrz 2012, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najwyraźniej uśmiech
poziom wypowiedzi pisemnej znacznie spada... język
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judytkaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 83

PostWysłany: Pon 29 Gru 2014, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś kto chce być niezależnym, nawet po ślubie to pracować będzie!
Bo lepsze to niż nudzenie się w domu i oglądanie wszystkich seriali od rana do wieczora, a kto chce pracować to pracę znajdzie, nawet tutaj na nie reklamujemy!! gdzie ja znalazłam wiele ofert i nawet miałam w czym przebierać.
A przy okazji palenia, to jesteście za czy przeciw i jaki jest wasz stosunek do osób palących?
Czy uważacie, że mniej pracują od tych, którzy nie palą?

ruda_wieiwórka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agniesia1988
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sty 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon 19 Sty 2015, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annna napisał:
ale mimo wszystko mam wrażenie, że bardziej frustrujące dla obu stron jest jednak to, gdy to facet nie ma pracy oczko


Zdecydowanie tak, ponieważ nadal wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni, że to mężczyzna utrzymuje rodzinę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Pią 28 Sie 2015, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś nie potrafiłabym być utrzymanką nie ze względu na to, że nie lubię siedzieć w domu i byłoby to dla mnie męczące. Dlatego szukam pracy takiej jak ta http://praca.gratka.pl/lista/idgr_2954271.html aby zacząć coś robić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group