Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wyprawka-co każda mama wiedzieć powinna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 246, 247, 248 ... 260, 261, 262  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pon 10 Sie 2015, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaśka genialne te Twoje wyroby Very Happy Taka prawda że dziewczynkę w niebieskie ciuchy bez problemu ubierzesz w razie czego, chłopczyk w różu już dziwnie mi się widzi... Chociaż w tych ciuszkach co mam nie ma tego różu tak dużo, no ale widać że to dziewczęce ciuszki. Jak kupuję coś sama staram się w bardziej neutralnych kolorach- beż, brąz, itp

No u nas wyprawka zostaje taka jaka jest uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolka12
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 695
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 12 Sie 2015, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wczoraj z Mężem rozmawiałam o wyprawce. Stwierdził, ze na razie jest za wcześnie i zakupy zostawiamy na grudzień no może listopad..

Ale jak mi wpadnie w oko jakaś rzecz to mogę kupić oczywiście.. Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sob 15 Sie 2015, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do kobiet które już kiedyś robiły i robią teraz wyprawkę. Wiem że ciężko jest przewidzieć jak duże będzie nasze dziecko po urodzeniu, ale jakie rozmiary najlepiej kupować? Jak już kiedyś pisałam dostałam dużo ciuszków, więc sama nie będę kupować za wiele. Mam rozmiary od 52 do 70 (o ile nie przekręciłam) ale jak kupuję coś sama to nastawiam się na 62, bo lepiej żeby coś było za duże niż za małe. Niektórzy ze znajomych mówili że te 62 dziecko nosiło do 3 mż a znowu jakaś znajoma mamy mówi że jej wnuk mając niecałe 2 mc nosi już prawie 70... Jak to było/jest u Was?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Nie 16 Sie 2015, 6:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupowalam (a teraz uzupelniam język) wyprawke od rozmiaru 56 uśmiech Malo ltore dziecko rodzi sie za duze na ten rozmiar, dzieci o dlugosci 56-60 spokojnie sie te ubranka mieszcza, bo noworodek podkurcza nozki. A zobaczysz sama, szczegolnie dla zimowych noworodkow, lepiej zeby ubranie nie bylo duzo za duze uśmiech Moj synek mial 52 cm i rozmiar 56 sluzyl nam dobra chwile uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Nie 16 Sie 2015, 7:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja córcia miała 56cm przy urodzeniu i do tej pory jeszcze niektóre ubranka nosi na 56 chociaż już przechodzimy na 62 w większości, no ale dobre 3 tygodnie byliśmy na rozm 56... I też wydawało mi się, że tego dużo nie potrzeba, guzik, czasem 3 razy dziennie zmiana ubranka bo albo ulala się albo z piersi czasem jak jadła to zalewala mnie i siebie bo puszczala a tu strumień Razz albo kupka na pleckach Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Nie 16 Sie 2015, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie ciężko przewidzieć jaka będzie nasza córcia, ale faktycznie te 62 może za duże na początek. To nic jak będę dokupywać te kilka ciuszków co mi brakuje najwyżej wezmę 56, zwłaszcza że z tych dostanych mam większe rozmiary, więc w razie czego nie będę musiała gnać do sklepu na zabicie bo mam pod ręką większe.

Dziękuję za pomoc oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Nie 16 Sie 2015, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas tez co chwile bylo przebieranie, a pralka chodzila na okraglo, chociaz ciuszkow mialam naprawde duzo oczko Tylko postaw na te wygodne, ja w kolko pralam i zakladalam te same, ktore byl wygodne do zakladania oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Nie 16 Sie 2015, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To faktycznie lepiej kupić więcej, bo wszędzie pisze że starczy po 4-5 szt z każdego rodzaju... a to chyba za mało język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Nie 16 Sie 2015, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrycja - 56 w ilości minimalnej.
Moja córka urodziła się 61 cm długa.
Mało co na 56 ubrała :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Nie 16 Sie 2015, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie tak to jest jedne dzieciaczki rodzą się mniejsze inne większe i ciężko to przewidzieć. No nic pomyślę jak to zrobić, dzięki za rady oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 246, 247, 248 ... 260, 261, 262  Następny
Strona 247 z 262

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group