Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Forumowe "ciężarówki" II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 687, 688, 689 ... 778, 779, 780  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Czw 13 Sie 2015, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie stresuj się tak uśmiech
Napisałam "może" Cool

No i super, że nie sapałaś, gratuluję, w takim razie, jeśli Twoim osiągnięciem życiowym jest nie utycie w ciąży, to naprawdę się cieszę, że Ci się udało, i nie mówię tego złośliwie, bo wierzę, że może to być dla kogoś problem Wink

Tylko zgrzyta mi to Twoje "niemarudzenie", wiesz?
Bo akurat tyle, ile tutaj narzekałaś, to dobrze pamiętam, bo sama Cię wspierałam uśmiech I żeby nie było- Twoje święte prawo, ale ja z ciąży mimo wszystko inaczej Cię pamiętam, choć wiadomo, że były to wyrywki tylko. Być może pisałaś tylko o niedogodnościach uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 13 Sie 2015, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matrony lol

Kithy - można przeczytać cały internet dot. ciąży a i tak się zadziwiać jak już się w niej jest - co jest fajne, bo ma się swoje osobiste, intymne doświadczenia. W sumie kiedyś jak kobiety były bardziej żżyte płciowo i więcej czasu we własnym gronie spędzały to też było inaczej, a teraz taki świat, że w sumie każdy sobie i zostaje net i fora.


Po moich 14kg też nie ma śladu (już pomijam, że ważę mniej 3kg niż przed ciążą - ale to akurat nie jest powód do zadowolenia). Ale to kwestia osobnicza wszak jest. Zresztą - latem to się hektolitry wody zatrzymują w organizmie i bez sensu to porównywać.
Moja przyjaciółka 30kg przytyła w ciąży (z 50kg na 80) i w ciągu paru m-cy wróciła do swojej wagi - tak już mają rodzinnie gentycznie i tyle.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Czw 13 Sie 2015, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, ze mialam gorsze momenty i wtedy tu pisałam i narzekalam na leżenie, przecież nie mowie, ze nie. Twoje wsparcie duzo mi wtedy dało, tego tez nie neguje.
Ale jednak przez znaczna większość czasu.mialam dobry humor, wszyscy mi mówili, ze świetnie znoszę takie lezenie, a jak wstałam to od razu.przestałam narzekać, dobrze to pamietam, mimo oczywistego ciężaru, czułam sie świetnie bo doceniana to, ze w ogóle mogę w końcu ruszyć dupe.
Ale moja wypowiedz akurat nie miała na celu podkreślić, ze nie przytylam, czy nie sapalam, to były tylko przyklady, bo chodziło mi tylko o to, ze wiele razy słyszałam 'zobaczysz' i jakoś nie zobaczyłam tak jak niekoniecznie Mani zacznie uwielbiac wielkie bebzony. I tyle.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Czw 13 Sie 2015, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojj.. oczko mamuśki jakie byście nie były, jaki by nie był rozmiar bembola, jakie różne przejścia porodowe itd, to wszystkie mamy i tak czeka to samo:

_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Czw 13 Sie 2015, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niemampomyslu napisał:
chodziło mi tylko o to, ze wiele razy słyszałam 'zobaczysz' i jakoś nie zobaczyłam tak jak niekoniecznie Mani zacznie uwielbiac wielkie bebzony. I tyle.


Być może coś przeoczyłam (może tak być, bo z doskoku piszę, bo Lu mnie po nogach podgryza), ale nie widziałam, żeby ktoś napisał Mani: "zobaczysz, że jak będziesz miała wielki brzuch, to go polubisz" język
Ja napisałam, że właśnie dlatego, że ich nie lubi i tak publicznie o tym pisze, sama może taki mieć, bo to przewrotność losu Very Happy uśmiech

Tak jak przewrotnością losu jest to, że ja kocham od zawsze, od dziecka ciążowe brzuszki i będąc małą dziewczyną i trochę starszą też, wkładałam poduszki, ręczniki i inne rzeczy pod bluzki, żeby udawać brzuszek, a mój własny ciążowy do końca wyglądał jak spore wzdęcie język I w 9 miesiącu na ktg położna powiedziała, że "w takich niskich ciążach często się zdarza nie usłyszeć tętna".

W życiu rzadko mamy czego chcemy i nie chodziło mi o to, że wtedy na mur beton polubi, ale że głośno wypowiadane sądy często są bardzo szybko weryfikowane. Coś jak samospełniające się proroctwo język
Dlatego ja nigdy nie jestem niczego pewna na sto procent, bo już się boje rzucać losowi wyzwań język

Więc nie wiem, ile będę miała dzieci, nie zapieram się, że coś "na pewno zrobię", albo czegoś "na pewno nie zrobię" oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Czw 13 Sie 2015, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dosłownie nikt tak nie napisał, ale trochę taki był wydźwięk tych wypowiedzi, że zobaczy jaki to cud mieć dzieciora w brzuchu i wtedy bebzony jej przestaną przeszkadzać. język Moje dziecko jest dla mnie największym cudem, szczęsciem i spełnieniem marzeń, ale mój bebzon jak i inne w bardzo opiętych ubraniach nadal sprawiają, ze tak mi jakos dziwnie język Ale to mój problem język

Nie ważne język

Ale z tym się zgodzę, ja też nie jestem zawsze wszystkiego pewna, nie mówię nigdy i na pewno, ale tylko w sytuacjach, które nie zależą ode mnie.
(Bo to ja decyduję, czy zeżrę tę czekoladę, którą obok pochłania moja siostra i mi podtyka pod nos, czy nie Very Happy i NA PEWNO jej nie zjem, chociaż bardzo bym chciała Very Happy Ale to już zupełnie inny temat język)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 13 Sie 2015, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co sie dzieje to albo przewrotnosc losu albo po prostu przeznaczenie albo nie ma co sie we wszystkim doszukiwac drugiego dna. Jesli bede taki miec, to bede i nic z tym nie zrobie. A jestem nastawiona na to psychicznie ze tak moze byc bo ani nie jestem zagorzala sportsmenka ani nie stronie od slodyczy a i uwielbiam gotowac i eksperymentowac. I wg mnie wcale nie bedzie tu zwiazku z tym ze kiedys powiedzialam ze nie lubie i ze taki brzuch fajnie wyglada w sukienkach. Ale to czy go polubie czy nie to sie okaze. Nie zapieram sie w zadnej kwestii nigdzie nie powiedzialam na pewno ani nigdy. Napisalam ze aktualnie nie podobaja mi sie i to moze sie zmienic. Akurat jakby glebiej wejsc w ten temat to przypuszczam ze dla mnie ten aspekt bedzie drugorzedny czy bede miec 20 czy 40 cm wiecej w obwodzie gdy bede miec inne problemy na glowie choc na pewno bede starala sie robic co w mojej mocy by nie przecholowac. A co do karmy. Nie bedzie mnie dziwic gdy ktos stwierdzi ze wygladam okropnie, ma do tego prawo. nie wszyscy lubia to samo. A juz na pewno gdy sobie przypomne jak ja do tego podchodzilam, to zrozumien Wiem ze na pewno bede miec zylaki, mam celluit i mam je polubic? I to ze ktos powie ze zylaki czy celluit sa brzydkie to myslicie ze bede czekala az i tej osobie sie pojawia? Mam tez spory biust a niektorzy nie trawia duzych piersi i teraz mam miec im to za zle i myslec sobie ze skoro ktos publicznie powie ze nie lubi duzych piersi to na pewno mu urosna?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Czw 13 Sie 2015, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani już nie ważne zostawmy temat, ja tylko byłam trochę zaskoczona Twoimi wpisami bo tak jakby brakowało Ci wyrozumiałości... Nie mówię żeby się obnosić nie wiadomo jak, bo ostatnio byłam nad Bałtykiem i widziałam dwie ciężarne kobiety przypuszczam przez samym porodem, ale przecież nie można ich dyskryminować na takie upały. Tylko faktycznie inna sprawa gdzieś nad wodą, na plaży a co innego faktycznie w jakimś centrum handlowym, kinie, restauracji itp oczko No ja pod koniec może nie będę się jakoś obnosić, bo faktycznie teraz póki brzuch jest w miarę zgrabny wygląda fajnie, a jak będzie potem nie wiem. I tak jak piszą dziewczyny fajnie że masz swoje zdanie i nie boisz się go wyrazić bo po to jest wolność słowa, ale nie zawsze jest się zrozumianym tak jakby się sobie tego życzyło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 13 Sie 2015, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystający brzuch w restauracji niezależnie od tego czy to brzuch ciążowy czy Chodakowskiej jest niestosowny oczko
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Czw 13 Sie 2015, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pearl uwielbiam Twoje komentarze Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 687, 688, 689 ... 778, 779, 780  Następny
Strona 688 z 780

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group