Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Forumowe "ciężarówki" II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 672, 673, 674 ... 778, 779, 780  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 4 Sie 2015, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem. Ja jestem zła, że nic nie jest tak jak powinno być.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Wto 4 Sie 2015, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pearl, a nie da się np., przekazać Łukasza na chwilę mężowi, żeby ponosił, polulał, a Ty w tym czasie pobawisz się ze Starszakiem? Może jakaś mama by Ci pomogła? Choćby zabrała Łukasza na spacer, żebyś mogła odetchnąć.

Przypomniało mi się, jak kiedyś położyłam spać niunia, i rzuciłam się do czyszczenia toalety. Mąż przyleciał mnie skrzyczeć, co ja robię, przecież powinnam odpoczywać, jak dziecko śpi. Zgodnie z prawdą powiedziałam mu, że teraz, sprzątanie kibla, to dla mnie oderwanie się od codzienności, rozrywka oczko No mina męża była bezcenna Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Wto 4 Sie 2015, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pearl, masz zdrowe dzieci, rodzinę, doceń to uśmiech

justyna, mialam tak samo język Już nie było, że muszę posprzątać czy ugotować tylko ze nareszcie mogę lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 4 Sie 2015, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że mogę, na 5min. Potem jest takie darcie się jakby był palony żywcem albo coś w równym guście, nie działa nawet kangurowanie (goła klata do gołej klaty), natomiast jak ja go odbieram to w sekundę jest cisza. To samo jest na spacerach. Poleży chwilę spokojnie a potem się wydziera. Teściowa raz poszła na spacer i po 20min wróciła cała przepocona i powiedziała, że więcej z nim nie pójdzie do momentu aż polubi wózek. Moja matka jak mi próbowała pomóc, to władowała w młodego mm - też nie pomogło i stwierdziła, że mi współczuje i że muszę to przetrwać.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Wto 4 Sie 2015, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Błażej też nie lubił spacerów, chyba że akurat spał. A spał też mało, krótko i bardzo czujnie w ciągu dnia. Spacery polubił jak zmieniliśmy gondolę na spacerówkę, a pokochał odkąd jeździ przodem do kierunki jazdy i wszystko widzi oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 4 Sie 2015, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogłam w sumie przewidzieć kłopoty jeszcze na porodówce jak wyszła główka i ramiona a on już się darł, mimo, że jego druga połowa ciała była wciąż we mnie...
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 4 Sie 2015, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pearl spróbuj ćwiczyć podnoszenie głowy trzymając dziecko na swoich nogach. Jedna noga wyzej druga niżej.na yt są filmiki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 4 Sie 2015, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pearl spróbuj ćwiczyć podnoszenie głowy trzymając dziecko na swoich nogach. Jedna noga wyzej druga niżej.na yt są filmiki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolka12
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 695
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 4 Sie 2015, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pearl ponieważ nie mam dzieci to być może nie rozumiem Twojej sytuacji ale jak przyjrzeć się Twoim wypowiedziom to tak:
1. Wychodzi totalny brak cierpliwości: najpierw ciążą miała przyjść w określonym konkretnym momencie Twojego życia, potem Łukasz nie chciał się urodzić w konkretnym terminie a teraz też byś chciała aby było jak Ty chcesz.. (przepraszam jeśli brzmi zbyt krytycznie)
2. masz przez to ciągle zły nastrój - na pewno wszyscy to widzą... Może dziecko też to czuje i instynktownie boi się więc chce być jak najbliżej Ciebie bo wtedy czuje się bezpieczne..
3. potrzebujesz pomocy poproś męża albo sama poszukaj jakiejś douli, lekarza, poradni laktacyjnej, może jakaś poradnia rodzinna?

Właśnie co Twój mąż na to?

PS. byłam dziś na usg z Człowieczkiem wszystko ok, płeć nadal niespodzianka Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Wto 4 Sie 2015, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolka, najwazniejsze ze wszystko w porzadku, choc rozumiem chec poznania plci maluszka uśmiech To juz polowkowe mialas? Kiedy nastepna szansa na zobaczenie dzidzi uśmiech? Masz jakies przeczucia w ogole?
My jestesmy na etapie wybierania imienia uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 672, 673, 674 ... 778, 779, 780  Następny
Strona 673 z 780

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group