Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

suknia szyta na miarę
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
m-ka91
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 21

PostWysłany: Pią 26 Cze 2015, 9:50    Temat postu: suknia szyta na miarę Odpowiedz z cytatem

Mam sporo czasu do wyboru sukni ślubnej. Jednak znam siebie bardzo dobrze i wiem jak bardzo jestem wybredna odnośnie ubioru... Co sądzicie o szyciu na miarę sukni? Pobiegać po salonach, po przymierzać, zobaczyć co do figury pasuje i ostatecznie uszyć suknię? Czy któraś z Was znalazła się w podobnej sytuacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilou
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 62
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 29 Cze 2015, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam ten sam problem. Co więcej mam nie wymiarową sylwetkę, zbyt dużo na górze w stosunku do reszty Embarassed i boję się, że w salonach nic nie wybiorę i zostaje tylko szycie.
Może ktoś zna dobrą i niezbyt drogą krawcową w Warszawie lub okolicach. Uczciwą, fachową bez bubli i nie zdzierającą za sukienkę jak za nie wiem co... Jakoś nie uśmiecha mi się wydawać 5000 tys na jeden wieczór plus plener. Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
graz
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 174

PostWysłany: Pon 6 Lip 2015, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raczej też uszyję, jestem dosyć niska i trudno mi dla siebie znaleźć suknię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pon 6 Lip 2015, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sama zdecyduję się na wypożyczenie, aczkolwiek jeśli masz wymarzony model sukni, to może być tak, że krawcowa nie uszyje Ci takiej samej. W salonie to zrobią, uszyją ją pod Ciebie. Krawcowa raczej jest tańsza i to największy plus.
Ja np. zdecyduję się na suknię szytą na wymiar w salonie, ale na zasadzie wypożyczenia, potem ja oddam. Chyba, że znajdę ideał na wieszaku.uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dom Mody F&Ż
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 29 Lip 2015, 16:40    Temat postu: Szycie na miare Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do Domu Mody FULARA & ŻYWCZYK w Krakowie.
Oprócz ekskluzywnych sukni ślubnych Kolekcji 2015 (oraz wcześniejszych) dostępnych na stronie internetowej w Salonie istnieje możliwość przymiarek sukien z KOLEKCJI 2016, która jest w trakcie tworzenia.

Każdą z sukien można poddać dowolnej modyfikacji: połączyć kilka modeli w jeden; dodać, usunąć lub zamienić poszczególne jej części bądź uszyć od podstaw niepowtarzalną suknię marzeń indywidualnego projektu klienta.

Serdecznie zapraszamy, jesteśmy przekonani, że wraz z Projektantem i wykwalifikowanym personelem Domu Mody znajdą Panie tę JEDYNĄ Suknie.

Pozdrawiam,
Dom Mody Fulara & Żywczyk
_________________
Dom Mody Fulara & Żywczyk
Kraków 30-133
ul. Juliusza Lea 135
tel. +48 12 633 43 02
kom. +48661 177 575
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sro 29 Lip 2015, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież tak naprawdę każda suknia jest szyta na miarę, chyba że kupujesz na wyprzedaży z manekina, choć i wtedy są tzw. poprawki krawieckie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Czw 30 Lip 2015, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tynka2506 napisał:
Przecież tak naprawdę każda suknia jest szyta na miarę, chyba że kupujesz na wyprzedaży z manekina, choć i wtedy są tzw. poprawki krawieckie

W sumie racja...uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 30 Lip 2015, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja poszłam do salonu i przymierzałam sukienkę z manekina. Szytą tak, żeby mała drobna kobieta oraz babeczka pulchniejsza mogła ją założyć. Także wszystko mam szyte od podstaw na podstawie tej sukienki z manekina. Mogłam sobie zmienić np. ramiączka, albo ilość koronki. Także jestem za.. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m-ka91
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 21

PostWysłany: Pią 7 Sie 2015, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka napisał:
Ja sama zdecyduję się na wypożyczenie, aczkolwiek jeśli masz wymarzony model sukni, to może być tak, że krawcowa nie uszyje Ci takiej samej. W salonie to zrobią, uszyją ją pod Ciebie. Krawcowa raczej jest tańsza i to największy plus.
Ja np. zdecyduję się na suknię szytą na wymiar w salonie, ale na zasadzie wypożyczenia, potem ja oddam. Chyba, że znajdę ideał na wieszaku.uśmiech


No proszę, nie wiedziałam że tak można. Dziękuję, teraz widzę, że mam sporo możliwości. Jeszcze nie śmigałam po salonach, więc niedoinformowana jestem oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Judytka_Tom
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 100
Skąd: Sopot

PostWysłany: Sro 12 Sie 2015, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szycie sukni to dobry pomysłoczko dostaje się to czego się oczekuje, wszystko ładnie leży, oczywiście pod warunkiem, że dobrą krawcową wybierzemy;)
_________________
Don't give up!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group