Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Podziękowanie dla Rodziców
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aga88
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 278
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto 29 Lip 2014, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wesela na które ja chodzę też są takie oficjalne podziękowania podczas wesela dla jednych to właśnie tradycja a dla mnie to trochę sztuczne. Nie widzę potrzeby żeby goście weselni oglądami jak ja oficjalnie dziękuję rodzicom za opiekę i wychowanie oczko
Kiedy zorganizujemy podziękowanie przed błogosławieństwem wtedy będzie czas na płacz i wzruszenia a wesela to wesele. Śmiech, zabawa tańce i śpiewy ogólne szaleństwo uśmiech
Nie miałabym nic w sumie przeciw oficjalnym podziękowaniom na weselu ale tu cały czas rozchodzi się o tego wujka który będzie tym moim ojcem w ten dzień. Dziwnie mi tak mu oficjalnie dziękować skoro mnie nie wychowywał a też pominąć go nie można bo jednak tym moim ojcem na weselu jest i wyglądało by to okropnie.
To co wymyśliłam wydaje mi się najlepszym wyjściem z sytuacji uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Czw 31 Lip 2014, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aga88 Msza to świetny pomysł Very Happy Rodzice na pewno się ucieszą i będzie to dla nich więcej znaczyć niż kosz kwiatów itp. dany wieczorem w trakcie wesela...tym bardziej w Twojej sytuacji. Z resztą u nas coraz częściej spotykam się z tym, że młodzi dziękują rodzicom jeszcze w domu przed lub po błogosławieństwie i to nikogo nie dziwi także to jest każdego indywidualna sprawa uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sro 29 Lip 2015, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem podziękowania są potrzebne jest to jakiś obowiązek moim zdaniem za cały trud i wychowanie. Do tego powinniśmy wybrać jakiś fajny prezent upominek, który będzie zawsze im przypominał o tym. Może to być obraz piękny z przekazem jakimś lub inny sposób fajny na okazanie tego. Widziałam ładne takie obrazy w sklepie internetowym http://www.bimago.pl . Na pewno każdy znajdzie coś w stylu swoich rodziców. Zadowolenie gwarantowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group