Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Forumowe "ciężarówki" II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 665, 666, 667 ... 778, 779, 780  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolka12
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 695
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 23 Lip 2015, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny nie ma co się nawzajem szkodować. Jak by było odwrotnie to ja bym pisała o nowych bólach i ciężkich przeżyciach, których Ci wcale nie zazdroszczę a szczerze współczuję. Ty z kolei na pewno byś się ucieszyła, że nagle przestałaś cokolwiek odczuwać ale po tygodniu czy 2 też byś zaczęła się zastanawiać i kombinować czy to tak ma być czy coś jest nie tak. oczko
Jeśli chodzi o mój brzuch to owszem napuchł ze 3 tyg temu i już tak zostało.
Jeśli chodzi o moją wagę to w czerwcu, na pierwszej wizycie ważyłam 60,5kg a na drugiej wizycie ważyłam... 60,5kg.
Nie ma co. Widocznie tak ma być kolejna wizyta na początku sierpnia i się wtedy dopytam lekarki. Zobaczę serduszko na usg a potem, szybko zleci jak zacznie się wiercić to nie będę się już o nic zastanawiać. Nie będę niepotrzebnie panikować ani się stresować bo to tylko szkodzi Mojemu Nowemu Życiu, które gdzieś tam we mnie się rozwija oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klodi87
maniak
maniak


Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 1355

PostWysłany: Czw 23 Lip 2015, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam wizytę we wtorek wszystko super i póki co nadal jest chłopcem uśmiech Też już czuję delikatne ruchy i raz są a raz nie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pią 24 Lip 2015, 6:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klodi,super uśmiech który to już tydzień?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klodi87
maniak
maniak


Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 1355

PostWysłany: Pią 24 Lip 2015, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie 16 t i 2 d uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Nie 26 Lip 2015, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolka w sumie masz racje, ale ja już sama nie wiem co jest grane... chyba się za bardzo nakręcam. Może to co czułam to jednak nie były ruchy? sama nie wiem, bo teraz panikuję, że nie czuję dziecka a tak naprawdę nie wiem czy to było ono czy nie. Teraz też siedzę i coś tam mi się w środku wierci, tylko nie wiem czy to Mała czy jelita czy co jest grane...
Jestem trochę podenerwowana bo jak już pisałam wizytę mam dopiero 10 sierpnia, ten tydzień szybko mi zleci bo jedziemy na wakacje to może nie będę aż tak o tym myśleć, ale jak wrócimy to nie będę się mogła pewnie doczekać. W ogóle gdyby nie to że męczy mnie zgaga i mam wielki brzuch to nie czuję przez ostatnie dni że jestem w ciąży i właśnie jakoś to wywołuje chyba takie uczucie niepokoju we mnie Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asia_1987
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lip 2013
Posty: 134

PostWysłany: Nie 26 Lip 2015, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrycja nie panikuj! Wszystko jest w porządku uśmiech ja pierwsze ruchy również poczułam bardzo wcześniej, później było przynajmniej ze 4 tyg., gdy nic nie czułam. Ostatnio na wizycie 21+3 maluszek tak się ruszał, że bylam w szoku, a nic nie czułam. Teraz 25 tydzień i też czuję synka nieregularnie. Zgłasza się kilka razy dziennie i w nocy. Także nie nakręcaj się, bo napewno wszystko jest dobrze.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Nie 26 Lip 2015, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asia dziękuję za pocieszenie i uspokojenie uśmiech Mąż mnie przyprowadza do porządku i mówi żebym nie panikowała bo nic dobrego z tego nie ma... Dziś mamy 20t4d, więc stwierdziłam że jak do 22 t nic nie będę czuć wtedy będę się martwić, a wizytę mam dokładnie za 2 tygodnie, więc jak nie będę dalej czuć, ale Mała będzie się ruszać na USG i wszystko będzie ok wtedy się uspokoję, mam taką nadzieję...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 26 Lip 2015, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh i tak przez resztę życia się człowiek martwi o takiego maluszka odkąd się tylko dowie że jest w brzuszku. Pati nie martw się zobaczysz że wszystko jest ok uśmiech u mnie żeby nudno nie było zaczęła się chyba wyrzynać moja ósemka która w większości wyszła. No tak mnie boli w tym miejscu szczęka i gardło że nawet połykanie śliny mnie boli. Mam nadzieję że szybko przejdzie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Nie 26 Lip 2015, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No racja w głowie zaświeca się czerwona alarmowa lampka i już nigdy nie gaśnie. Ja też tak mam, że akurat jak jestem w ciąży to ósemka musi się wyrzynać, ale nie jest tragicznie na szczęście. Także witaj w klubie język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 26 Lip 2015, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe to może to objaw ciąży. Very Happy nie no mnie nawala już trzeci dzień i masakra
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 665, 666, 667 ... 778, 779, 780  Następny
Strona 666 z 780

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group