Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Śliczna biała sukienka ślubna, roz. 38-40

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Suknia ślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niureczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pon 20 Lip 2015, 17:16    Temat postu: Śliczna biała sukienka ślubna, roz. 38-40 Odpowiedz z cytatem

Mam do sprzedania włoską sukienkę ślubną w kolorze białym, która oczaruje nie tylko Pana Młodego ale i wszystkich gości.
Przód sukienki pokryty jest przyszytą koronką z małymi kamyczkami, które pięknie mienią się w słońcu. Koronka znajduje się na biuście oraz na klinie. Dodatkowo pod biustem znajduje się śliczny mały paseczek z kamyczkami i kokardką, który podkreśla talię i biust. Sukienka generalnie jest bez ramiączek ja miałam jednak doszytą szelkę na szyję, którą można bez problemu odpiąć.
Tył sukienki jest gładki ale sznurowanie dodaje mu uroku i sprawia, że sukienka dopasuje się do każdej figury. Dodatkową ozdobą tyłu sukienki jest welon zakończony piękną koronką.
Sukienka jest na wzrost ok 170 cm rozmiar 38-40.

Była użyta tylko przeze mnie i jest po czyszczeniu.
Dodatkowo do sukienki dołączam:
- welon,
- bolerko ¾
-i rękawiczki.
Cena za całość to 500 zł do negocjacji. Sukienkę można zobaczyć w Bochni (oraz w Wieliczce i Krakowie (Bonarka) po wcześniejszym ustaleniu).

Zdjęcia można zobaczyć na stronie;
http://olx.pl/oferta/sliczna-biala-sukienka-slubna-roz-38-40-CID87-IDaWro1.html

W razie pytań proszę pisać lub dzwonić, chętnie odpowiem Smile

Zapraszam

Tel. 508-868-405; niureczka@interia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Suknia ślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group