Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co aktualnie robisz? :) C.D
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 331, 332, 333 ... 486, 487, 488  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magda87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1388
Skąd: Podlaskie

PostWysłany: Czw 2 Lip 2015, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Umowa przedłużona - czas nieokreślony wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik

radosny radosny radosny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pią 3 Lip 2015, 7:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magda,super .Gratuluję.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pią 3 Lip 2015, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje oczko ale Ci dobrze, ja będę musiała szukać nowej pracy jak się mi macierzyński będzie kończyć, ale to dopiero w przyszłym roku więc staram się nie myśleć.

A udało się znaleźć te noclegi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 6 Lip 2015, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magda gratulujęwykrzyknik uśmiech

Zaliczyłam szkolenie, zdobyłam wiedzę i papier, a teraz po mału zaczynam interesować się szczegółami wyjazdu na wakacje oczko W niedzielę wybywamy uśmiech Przy czym lecimy Ryanairem i chyba nie mamy bagaży o takich wymiarach jakich wymagają Confused Więc trzeba będzie się zaopatrzyć oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pon 6 Lip 2015, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bujam się na piłce, już mam chwilowo dość - więc syn przejął sprzęcior.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sro 8 Lip 2015, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno tu nie zaglądałam, ślub później podróż poślubna było cudownie. My mieszkaliśmy z mężem przed ślubem razem myślałam że nic się nie zmieni a jednak jakoś tak jest we mnie wpatrzony że chodzę cały czas z głową w chmurach uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Czw 9 Lip 2015, 7:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tynka super, cieszę się bardzo że wszystko się udało tak jak trzeba uśmiech

Ja nie mogę się dziś wygrzebać z łóżka chociaż po 8 jestem już na nogach. Męczy mnie niemiłosiernie, myślałam że wczoraj był przełom bo niby lepiej się czułam a dzisiaj znowu gorzej... Chociaż tyle że gardło nie boli, ale chyba się mi rzuciło na zatoki smutny Mąż chciał mi wieczorem zrobić mleko z czosnkiem bo mówi że zawsze pomaga, ale jak na złość było mi niedobrze, jeszcze jakbym to wypiła to pewnie zwróciła bym całą kolację...

No nic muszę chyba wstać, ogarnąć się, strzelę śniadanie i herbatę z malinami, a potem będę musiała pomyśleć jak się podkurować tak żeby nie zaszkodzić Małej ( w 90% uśmiech ) a siebie skutecznie wyleczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 9 Lip 2015, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pati, zdrówka Ci życzęwykrzyknik pocieszacz

Mnie nareszcie przestaje boleć stopa... Od czwartku wieczora przy każdym kroku śródstopie lewej stopy bolało mnie tak, jakbym miała jakiś przykurcz, który ktoś chce mi rozmasować. I najgorsze, że byłam poza domem i na piechotę musiałam zasuwać na szkolenie. Ale teraz już boli mnie tylko minimalnie, więc liczę na to, że do niedzieli przestanie całkowicie uśmiech Jest to o tyle dziwne, że ani nie biegałam, ani nie chodziłam na szpilkach, po prostu samo z siebie się pojawiło lol

Pozaznaczałam już ciekawe miejsca na wydrukowanej mapce, po mału zaczynam się pakować uśmiech Jeszcze dziś przychodzą kandydaci na kolejnych lokatorów mieszkania, w którym do końca sierpnia my mieszkamy, więc muszę ogarnąć swoją część uśmiech A wieczorem jedziemy na zakupy potrzebnych rzeczy. Na weekend do Rodziców i potem bezpośrednio fruu na lotnisko uśmiech Już nie mogę się doczekać Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Czw 9 Lip 2015, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Mani uśmiech

Fajnie że jedziecie, mam nadzieję że będziecie zadowoleni. Ja też już nie mogę doczekać się naszego wyjazdu uśmiech

Oby ból stopy Ci szybko przeszedł, może jakiś dawny mikro uraz się odnowił, zwłaszcza że jak mówisz dużo chodziłaś, czasem niewiele trzeba i problem gotowy... Smaruj sobie jakąś maścią typu voltaren albo altacet i delikatnie rozmasuj, nawet jak boli, śródstopie niestety jest takim obszarem że jak coś wyrobisz to tak szybko nie naprawisz, ale głowa do góry, ważne że już przechodzi oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pią 10 Lip 2015, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od 9 robię soki z czarnej porzeczki dopiero teraz skończyłam... Padam z nóg, dobrze że chociaż te upały przeszły uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 331, 332, 333 ... 486, 487, 488  Następny
Strona 332 z 488

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group