Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Forumowe "ciężarówki" II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 647, 648, 649 ... 778, 779, 780  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolka12
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 695
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 2 Lip 2015, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i żurawina pod każda postacią a nie cytryna oczko
(cytryna jest kwaśna i ma witC ale nie działa tak jak żurawina.

Koleżanka mi mówiła, że jak była w ciąży to ciągle miała "złe" wyniki ale jak zaczęła szperać to się okazało, że Polska ma wyśrubowane normy bo wg norm WHO wszystko miała dobrze.

Jeśli chodzi o leukocyty to są podwyższone bo Twój organizm musi chronić i Ciebie i Dzieciątko oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Czw 2 Lip 2015, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie sie cos kojarzy, ze uroseptu nie wolno w ciazy? Ale bodajze femisept uro mozna (do sprawdzenia na ulotce, nie jestem pewna).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 2 Lip 2015, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tą wodę gdzie można kupić? To te tabletki nawet profilaktycznie można brać? O produkty zawierające wit C chodziło mi bardziej pod względem zakwaszenia odczynu. Z tym że u mnie ten odczyn jest w normie więc szaleć jakoś nie muszę oczko
Korcia trzymam kciuki żebyś już mogła urodzić oczko moja bratowa rodziła we wrześniu i też się tak męczyła bidulka.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Czw 2 Lip 2015, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ulotce jest "brak danych potwierdzających bezpieczeństwo stosowania w trakcie ciąży i karmienia piersią", ale to mi ginekolog kazał brać, więc chyba coś tam wie Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Czw 2 Lip 2015, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, nie spieram sie uśmiech Napisalam, ze do sprawdzenia, bo nie bylan pewna uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Czw 2 Lip 2015, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korcia oby się rozpakowała o czasie a nie później uśmiech Co do Twojej sytuacji mieszkaniowej mam dokladnie to samo, u nas największy zaduch bo u samej góry, dzisiaj okna też otwarłam bo jeszcze nie jest tragicznie, nawet trochę wiatr zawieje, ale jak większy upał to nawet nie odsuwam rolet i nie otwieram okien bo wtedy jeszcze gorzej jest. A jak teść na samym dole zacznie smażyć swoje rzeczy albo gotować jakieś flaki to masakra normalnie, więc wiem co czujesz bo wszystkie zapaszki wędrują do nas oczko

Ta moja koleżanka w ciąży o której często tu piszę też miała już kilka razy zapalenie cewki moczowej albo pęcherza, wiem że pije przez ten czas jakieś zioła z żurawiną i jakieś tabletki ale nie pamiętam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 2 Lip 2015, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, to ja już po. Mam się zgłosić w sobotę rano na oddział do doktorka i jeśli po badaniu uzna, że kroplówka da radę to mi poda. A jak nie to wyznaczy mi ostateczny termin w przyszłym tygodniu. Także jeszcze nic pewnego, ale mam już lekkie rozwarcie, jutro postanowiłam wypielić parę grządek w ogrodzie - to może pomoże.
Młody dość spory - 3450 na dzień dzisiejszy - ciekawe o ile dkg usg się myli.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Czw 2 Lip 2015, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pearl - moja kluska identycznie wyszła wagowo na usg ostatnio, ale lekarz sam mówił, że wychodzą często różne rozbieżności i herezje, także w sumie nie ma co się silnie sugerować lol
Ja też imam się różnych zajęć, ale Młoda siedzi twardo jak narazie, nie rusza jej nic, za to ja jak więcej pochodzę albo porobię to zdycham język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Czw 2 Lip 2015, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pearl to chyba nie najgorsze wieści co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Czw 2 Lip 2015, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pearl, a dlaczego chcesz wywolywac porod zamiast poczekac az dziecko bedzie gotowe i akcja sama sie zacznie? uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 647, 648, 649 ... 778, 779, 780  Następny
Strona 648 z 780

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group