Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezenty czy pieniążki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 46, 47, 48  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Sro 13 Maj 2015, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w sumie góra prezentów do odpakowania , czytanie pamiątkowych kartek fajna sprawa , pewnie z pół dnia jak nic schodzi uśmiech Wesele nigdy tak naprawdę się nie zwraca w 100 % to trzeba mówić otwarcie. Chyba nie słyszałam o przypadku by się zwróciło i jeszcze zostało uśmiech
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ladybird15
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 39

PostWysłany: Pon 18 Maj 2015, 7:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja "przyszła szwagierka" liczy, że jak zaprosiła na swój ślub 150 osób, to jej się wesele zwróci. Niemożliwe nikt jej nie da ponad 1000 zł na głowę, to nie jest bogata rodzina. Ona podejrzewa, że jej się zwróci, kupi sobie mieszkanie i auto Very Happy Żyje w świecie z bajki, ale młoda jest, niedojrzała do ślubu jeszcze (nie chodzi o sam wiek, tylko jej "stan umysłu", bo np. naciskała chłopaka żeby jej się oświadczył, żeby była pierwsza przed koleżankami).

My wolelibyśmy pieniążki zamiast np. 4 czajników język Ale zobaczymy, co kto da uśmiech
_________________
Miłość jest najważniejszą wartością w życiu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Pon 18 Maj 2015, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pieniądze zawsze są lepsze bo młodzi kupią sobie to czego im potrzeba. Teraz w czerwcu idziemy na wesele i zastanawiamy się ile się teraz do koperty daje uśmiech zaznaczam że to jest mój wujek a więc kuzyn mojej mamy.
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 18 Maj 2015, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My średnio otrzymywaliśmy 400-500 zł od pary
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Pon 18 Maj 2015, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani napisał:
My średnio otrzymywaliśmy 400-500 zł od pary


Czyli tak jak myślałam:) bo z tego co wiem będą połączone chrzciny ze ślubem
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
espanialola
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sro 24 Cze 2015, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ja wole no ja wole prezenty! ale bardziej potrzebne mi są niestety pieniądze:( dlatego wybieram to drugie. Gdybym tylko caly ślub i wesele miała za darmo to bym wybrała prezenty <3
_________________
Przedszkole Mokotów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Sro 24 Cze 2015, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

espanialola napisał:
Co ja wole no ja wole prezenty! ale bardziej potrzebne mi są niestety pieniądze:( dlatego wybieram to drugie. Gdybym tylko caly ślub i wesele miała za darmo to bym wybrała prezenty <3



rozpakowywanie prezentów to dopiero frajda uśmiech ale niestety obecne czasy wręcz narzucają młodym pieniądze bo wszystko jest tylko kasy ciągle brak. Z drugiej strony pieniądze są uniwersalnym prezentem ponieważ Młodzi kupią sobie za to co tam im potrzebne a i gość się nie musi kłopotać , że nie wie co młodym kupić i ma dylemat a tak wszyscy są zadowoleni. uśmiech

Pozwalając sobie na dygresję skoro komunie św. są obecnie jak małe wesela i prezenty są jak z kosmosu dosłownie to jakie powinny być wesela i ile powinno się dawać pytajnik?
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 25 Cze 2015, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasiulka59 napisał:
Pozwalając sobie na dygresję skoro komunie św. są obecnie jak małe wesela i prezenty są jak z kosmosu dosłownie to jakie powinny być wesela i ile powinno się dawać pytajnik?


Oj to co się teraz wyprawia na komuniach to przechodzi wszelkie moje wyobrażenie Rolling Eyes Człowiek cieszył się z obiadu rodzinnego, roweru czy rolek a dzisiaj to kosmos.
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Czw 2 Lip 2015, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sreg napisał:
kasiulka59 napisał:
Pozwalając sobie na dygresję skoro komunie św. są obecnie jak małe wesela i prezenty są jak z kosmosu dosłownie to jakie powinny być wesela i ile powinno się dawać pytajnik?


Oj to co się teraz wyprawia na komuniach to przechodzi wszelkie moje wyobrażenie Rolling Eyes Człowiek cieszył się z obiadu rodzinnego, roweru czy rolek a dzisiaj to kosmos.


Za niedługo w kosmos to będą wycieczki chyba z okazji Komuni św. Obecnie dzieci mają małe wesela więc naprawdę nie wiem co się teraz powinno dawać na ślub- mieszkanie , wycieczke w kosmos? O ile jeszcze u chłopców to nie ma rewii mody tak małe dziewczynki to jak panny młode ...... już są nawet w welonach....
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 3 Lip 2015, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasiulka59 napisał:
już są nawet w welonach....


Shocked ... to mi się wydaje już chyba w jakichś mniejszych miejscowościach, na zasadzie "trzeba pokazać że nas stać", mam nadzieję przynajmniej że to w skrajnych przypadkach Rolling Eyes
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 46, 47, 48  Następny
Strona 36 z 48

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group