Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ile czasu byliście narzeczeństwem?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kornelia_ja
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 116

PostWysłany: Pon 15 Cze 2015, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My byliśmy ze sobą 4 lata, urodziła nam się córka i kiedy już byłam w ciąży z synkiem zostałam zaproszona na romantyczną kolacje i zostałam poproszona o rękę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Pon 15 Cze 2015, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kornelia_ja napisał:
My byliśmy ze sobą 4 lata, urodziła nam się córka i kiedy już byłam w ciąży z synkiem zostałam zaproszona na romantyczną kolacje i zostałam poproszona o rękę.



Gatuluje wspaniałych maluszków uśmiech romantyczna kolacja i kolejny dzidziuś fajnie tak wesoły wyjątkowo:)
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia8
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 5

PostWysłany: Czw 18 Cze 2015, 14:01    Temat postu: zaręczyny Odpowiedz z cytatem

nie ma znaczenia ile :)ważne kiedy para chce się pobraćuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
moniak80
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Cze 2015
Posty: 4

PostWysłany: Czw 18 Cze 2015, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jesteśmy ze sobą prawie 6 lat i moja cierpliwość powoli się kończy. W sumie to rozmawiamy o tym ale oświadczyn nie było
_________________
Galanteria biurowa szyta na miarę http://www.kaletnictwo.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Czw 18 Cze 2015, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moniak80 napisał:
My jesteśmy ze sobą prawie 6 lat i moja cierpliwość powoli się kończy. W sumie to rozmawiamy o tym ale oświadczyn nie było



Ponoć są kobiety co się swoim chłopakom oświadczają ale takie rzeczy to chyba tylko w filmach amerykańskich.
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mileczka87
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Cze 2015
Posty: 4

PostWysłany: Wto 30 Cze 2015, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to dość nietypowe ale w sumie zależy od pary.
_________________
Usługi transportowe, przeprowadzki, transport materiałów http://www.ecco-trans.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 1 Lip 2015, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasiulka59 napisał:
moniak80 napisał:
My jesteśmy ze sobą prawie 6 lat i moja cierpliwość powoli się kończy. W sumie to rozmawiamy o tym ale oświadczyn nie było



Ponoć są kobiety co się swoim chłopakom oświadczają ale takie rzeczy to chyba tylko w filmach amerykańskich.


Czemu tylko na filmach? Na pewno były takie przypadki, w zależności od Pary, czasami zdarza się po prostu że kobieta musi wziąć to w swoje ręce uśmiech
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dorczi
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Wrz 2015
Posty: 48
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 12 Wrz 2015, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moniak80 napisał:
My jesteśmy ze sobą prawie 6 lat i moja cierpliwość powoli się kończy. W sumie to rozmawiamy o tym ale oświadczyn nie było


mnie by już chyba szl... trafił Very Happy my zaręczyliśmy się po 3 latach i 9 msc związku, a w dniu ślubu będziemy narzeczeństwem dokładnie 1,5 roku i 3 dni oczko Łącznie ślubować będziemy po 5 latach i 3 msc związku. Wydaje mi się, że to dość dobry rozkład czasu. Ah i zapomniałam, od marca zeszłego roku mieszkamy ze sobą, więc chyba bym mu głowę urwała gdyby się nie oświadczył Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
perotharn
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 1

PostWysłany: Wto 15 Wrz 2015, 0:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słyszałam opinie że jeśli para nie weźmie w odpowiednim czasie ślubu to "przechodzą" swój związek i rozpadnie się on. Ja myślę że coś w tym jest. Ślub to pewien nowy etap w związku, który ma ten związek jeszcze bardziej rozwinąć, wzbogacić i umocnić. a jeśli para długo zwleka to w pewnym momencie ich związek stoi w miejscu i... zaczyna się początek końca. co Wy na to?


projekty domów gdańsk
http://gdansk-projekty.pl/projekty-energooszczedne.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Wto 15 Wrz 2015, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie ślub to sprawa przede wszystkim religijna, więc skoro się kochamy, jesteśmy dojrzali i mamy warunki (np. nie wezmę ślubu jak będę na studiach i nie mam pracy) to nie ma na co czekać uśmiech my byliśmy razem 2 lata i 2 miesiące, a ślub za 2 lata czyli będziemy razem 4 lata przed ślubem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125  Następny
Strona 121 z 125

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group