Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kucharki czy catering???pomocy!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agunieszka
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 3

PostWysłany: Pią 23 Sty 2015, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wszyscy kucharze chcą, aby im robić zakupy, czasem wolą sami się na nie wybrać, a potem rozliczyć, ewentualnie iść z kimś z rodziny, kto sprawdzi, czy produkty rzeczywiście idą na stół młodych, i zapłaci. I nie do końca jest tak, ze kucharki ugotują zdrowiej, na lepszych produktach. U mojej kuzynki na ślubie wszystko miało smak Vegety, a niby jedzenie robiła baaardzo wzięta kucharka Confused
I z kucharkami jest tak, że potrzebują kuchni na miejscu (do podgrzewania choćby), firma cateringowa przywozi jedzenie w tych takich otulaczach.
Powinno się chyba najpierw spróbować oferty i wtedy wybrać. Jeśli kucharka nawet odpłatnie nie chce przygotować dwóch zrazów albo innych potraw z menu, to ją skreślmy bez żalu.
Moja koleżanka miała na weselu catering i przyznam się, że miło mnie to zaskoczyło, bo jedzenie było smaczne i świeże (obstawialiśmy co innego). Ale przyznać trzeba, że mało na to nie wydała, tylko trochę mniej niż na kucharkę (ale cena za salę bez dostępu do kuchni była sporo niższa). Z tego co wiem, brała jedzenie stąd http://www.party.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata223
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 18

PostWysłany: Sob 24 Sty 2015, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie dużo bardziej opłaca sie zdecydować na catering niz na kucharkę. To tańsze rozwiązanie po za tym bardziej praktyczniejsze. Dzięki temu zaoszczędzicie na inne rzeczy. Ja słyszałam, ze tutaj http://www.catering.mazurkas.pl/impreza-okolicznosciowa-wesele.html mają bardzo dobry catering i bardzo dobrze znają sie na organizacji takich imprez jak wesela. Moze pomyśl o tym cateringu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dudzix
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Gru 2013
Posty: 13

PostWysłany: Pon 23 Lut 2015, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszyscy polecają catering, a czy może ktoś polecić jakąś kucharkę z okolic śląska? wg. mnie dobra i uczciwa kucharka jest lepsza, ponieważ zapłacimy o wiele mniej. Dodatkowo jedzenie będzie przygotowane na miejscu i będzie świeże. Takie przywożone jedzenie w styropianowych pojemnikach a później podgrzewane jakoś do mnie nie przemawia...
_________________
W domu to ja jestem szefem - żona tylko podejmuje decyzje. - Woody Allen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasiunia
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 51

PostWysłany: Wto 26 Maj 2015, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam, że lepiej wynająć katering. Ja na swoje wesele będę szukać sali wraz z kucharzami i obsługą. Chcemy się cieszyć przyjęciem, a nie biegać między stołami i zaglądać czy czegoś nikomu nie brakuje. Tym zajmie się obsługa. Byliśmy ostatnio w Pałacu Brzezina koło Wrocławia i tam mają bardzo dobrych kucharzy. Smacznie gotują, można dodatkowo zamówić u nich ciasta, bo współpracują z cukiernią, więc i tu byśmy mieli mniej roboty. Chyba się zdecydujemy na tę salę. Ceny i jakość obsługi są bardzo fajne.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelia_ja
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 116

PostWysłany: Pon 15 Cze 2015, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy od tego czy masz sprawdzoną kucharkę czy sprawdzony catering. Jedno i drugie sprawdzi się, ale tylko jeśli będziesz pewna że Twoje wesele nie zostanie zepsute przez niedobre jedzenie. My jednak decydowaliśmy się na jedzenie z restauracji w jakiej organizowaliśmy wesele, ponieważ była już sprawdzona i byliśmy pewni, ze będzie dobrze. Lepiej nie eksperymentować w tym dniu bo można wszystko popsuć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasiunia
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 51

PostWysłany: Pon 15 Cze 2015, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się. My mogliśmy wypróbować dań, które są w menu, więc wiemy mniej więcej, jak gotują kucharze uśmiech Opinii na temat sali weselnej też zasięgnęłam i w końcu się zdecydowaliśmy, że wesele będzie w Brzezinie. Jestem bardzo szczęśliwa, że mamy już załatwioną salę uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
candygirl
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 14 Lip 2015, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawa jest prosta - catering. Sama byłam na kilku weselach z cateringiem, obsługa była naprawdę świeta i bez zarzutów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DanielaK
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 7

PostWysłany: Czw 30 Lip 2015, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie jestem za cateringiem. Sama często korzystam z takich usług. Zamawiając z http://ecateringwarszawa.pl mam do pomocy również serwis kelnerski, który pilnuje i dokłada na bieżąco jedzenie na stół. Potrawy są tu bardzo smaczne, podane w nowoczesny sposób. Moi gościa zawsze je chwalą. Z uwagi na to polecam i Wam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalinamalina
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sie 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pon 17 Sie 2015, 8:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam http://www.mazowszak-catering.pl/ u nas w rodzinie każdy z niego korzysta i jesteśmy zadowoleni za każdym razem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MadziaK
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 26

PostWysłany: Sob 16 Sty 2016, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie myślałam o kucharkach a nie cateringu, tym bardziej, że znam jedną wyśmienitą. Ale fakt, że catering wydaje się sprawą lepiej zorganizowaną, gdzie nie zaliczymy raczej żadnej wpadki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 11 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group