Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Forumowe "ciężarówki" II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 611, 612, 613 ... 778, 779, 780  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 26 Maj 2015, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaśka oficjalne gratulacje wykrzyknik Ale się z Ciebie cieszę oczko Super, żebyście tylko teraz zdrowo rośli bez komplikacji, trzymam kciuki.

Klodi jeszcze raz gratuluję, wiem że ciężko będzie tak leżeć i na wszystko uważać, ale dasz radę. Wszystko będzie dobrze uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asia_1987
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lip 2013
Posty: 134

PostWysłany: Wto 26 Maj 2015, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje uśmiech wreszcie worek z dzieciaczkami sie rozwiazal uśmiech spokojnych 9 miesięcy uśmiech
My rozpoczęliśmy dzisiaj 16 tydzien uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 27 Maj 2015, 3:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki dziewczyny uśmiech tylko mnie zastanawia taka jedna rzecz.od wczoraj wieczora mam takie dziwne napinania dwusekundowe w okolicybpepka od czasu do czasu. Nie bolące. To jakiś nerwowy tik czy mam sie martwic?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Sro 27 Maj 2015, 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia raczej nic groźnego, macica pracuje, ale możesz powiedzieć lekarzowi to da Ci magnez albo luteine Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sro 27 Maj 2015, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To my zaczęliśmy już 12 tc uśmiech

Kasia ja też tak miałam tylko niżej, ale to normalne bo wszystko zaczyna się rozciągać powoli. Mi lekarka przepisała witaminy i magnez, było trochę lepiej ale takie dolegliwości są nieuniknione uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Sro 27 Maj 2015, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, ile nowych ciężarówek uśmiech Nareszcie!

Pearl, ja tych skrótów nie znam ale gdyby Ci się szyjka skróciła na tym etapie czy też rozwarla to lekarz bezwzględnie powinien Ci powiedzieć. Ja z taką szyjka lezalam w szpitalu. A nie kazał Ci się oszczędzać?

U nas calma też używana okazjonalnie. Sprawdza się o tyle ze synek woli pierś i pomimo podawania od czasu do czasu butli nie odrzuca piersi. Męczy się ponoć jedząc z tej butli. Wysycha smoka językiem. No cóż - silikonowy smoczek jest twardy. To nie to samo co ciepła miękka pierś mamy. A zwłaszcza dla takiego cycozwisa jak mój synio.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 27 Maj 2015, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde normalnie sie boje ze cos będzie nie tak. Pewnie to normalne ale juz chciałabym miec te trzy miesiące za sobą..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 28 Maj 2015, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna - no oszczędzać się to mi każde od dawna. Ciężko tylko oszczędzać się jak się mieszka na 3 piętrze bez winy i ma prawie 7 latka na stanie uśmiech 11 czewca idę na kolejną wizytę to niech tam się wypowie szerzej. Mówił, że brzuch nisko, młody spory no i moze tak być, zwłaszcza, że to kolejna ciąża. Nie przejmuję się zbytnio i w poniedziałek na 3 dni udajemy się do Sopotu. Sami z mężem, oderwiemy się trochę od wszystkiego - zwłaszcza, że to ostatnie takie chwile będą uśmiech potem niech się dzieje co ma się dziać.

Zobaczymy jak calma sprawdzi się u nas. Mam nadzieje, że poziom ogólnego wkurwa i irytacji spadni mi i będe mogła karmić piersią, bo przez moje ostatnie nastroje to siara przestała lecieć ;/ mam nadzieję, że to nie będzie miało wpłwu jak już młody się urodzi.

Kasia - spokojnie. Który teraz masz tydzień?
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 28 Maj 2015, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

6-7 tydzień.dokladnie nie wiadomo bo długo okresu nie miałam.wg usg mi wyliczyl
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 28 Maj 2015, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasia- no to jeszcze chwila moment i będzie już 12tc uśmiech na tym etapie wiek z usg jest wiarygodny, więc pewnie jest jak pokazało. Fajnie. uśmiech
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 611, 612, 613 ... 778, 779, 780  Następny
Strona 612 z 780

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group