Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

urządzenie mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 190, 191, 192  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 19 Lut 2015, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale za to mam kwadraty, które chciałam uśmiech
Generalnie razem ze stolarzem zrobiliśmy kawał dobrej roboty. W sumie to on więcej, bo ja powiedziałam, że chcę dwa rzędy kwadratów a on to pięknie ogarnął uśmiech
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola_b
maniak
maniak


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 1182

PostWysłany: Czw 19 Lut 2015, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pearl fajny aneksik. Kwadraty ciekawie wyglądają.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judytkaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 83

PostWysłany: Czw 26 Lut 2015, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy artykuł http://woman-news.pl/zdrowie/wellness/4446-projektujesz-lazienke-nie-popelniaj-tych-bledow pomocny przy urządzaniu łazienki. W sumie z doświadczenia i użytkowania pierwszej mam już nauczkę, ale artykuł ciekawy. Mam nadzieję, że ta druga będzie już idealna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Pią 13 Mar 2015, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo się podobają wnętrza nowoczesne, tak kiedyś bym chciała mieć we własnym domu. Do tego osobiście mam sentyment do plakatów autorskich na ścianę, zamiast zwykłych obrazów. Ostatnio oglądając takie napotkałam na przykład na taki: http://posterilla.pl/pl/p/Walentynkowy-rower/211 , jest on bardzo poważny ale jednocześnie ładny i z sercem. A wy co myślicie o takich dodatkach do wnętrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola438
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Gru 2014
Posty: 7

PostWysłany: Nie 15 Mar 2015, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast ostatnio jestem zauroczona elementami dekoracyjnymi z metalu, jakie oferuje sklep http://www.versanis.pl . Dobrze komponują się w każdym wnętrzu i fajnie je uzupełniają. Wystarczy nawet jakiś niewielki akcent w postaci ramki czy świecznika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fotoss
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 23

PostWysłany: Pią 1 Maj 2015, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skupiacie się tylko na tym co widać. Przeczytałem kilka stron i nikt nie skupił się na tym co czuć. Bardzo fajnie moi znajomi zaaranżowali mieszkanie w takim troszkę starym stylu, ale to co się rzucało w "oczy" to zapach jaki panował w stosunkowo małym (48m2) mieszkaniu. Nie wiem co dokładnie, ale kupili dwa dyfuzory chyba nawet z home aroma - http://homearoma.pl/pl/c/Scent-Playery-dyfuzory/131 i za ich sprawą w mieszkaniu aż chciało się siedzieć i to jest fajna alternatywa, wszyscy za duże sumy chcą kupić jakieś szałowe rzeczy, żeby mogli się pokazać, a czasami wystarczy tylko pomyśleć i można naprawdę w prosty sposób stworzyć genialny klimat w mieszkaniu, a o to przecież chodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sro 6 Maj 2015, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi się podobają takie plakaty http://posterilla.pl/ . Jeśli miała by to być np. forma prezentu, idealne będą te dedykowane. Nie są drogie , jeden to koszt 59zł. Wybór jest ogromny, nawet do dziecięcego pokoju coś się znajdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shyja
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 5
Skąd: Łódź/Chorzów

PostWysłany: Sro 27 Maj 2015, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam może trochę nietypową inspirację, ale uwielbiam rustykalny styl, uwielbiam mieszkania pełne pamiątek, pierdółek i fajnych gadżetów mających sentymentalną wartość, wiem, że wielu z Was nazwałoby to rupieciarnią, ale moja wymarzona kuchnia będzie w takim stylu:
http://www.domzpomyslem.pl/wnetrza/galeria-wnetrz/kuchnia/styl-rustykalny/kuchnia-z-malowanym-kredensem,ta3:22,in5455.html uśmiech
_________________
buziaki! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiara30
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 1

PostWysłany: Czw 18 Cze 2015, 6:38    Temat postu: dekorowanie Odpowiedz z cytatem

ohoho, to jest przecież temat rzeka oczko Najpierw kwestia kupna mieszkania albo wynajmu - warto znaleźć dobre biuro nieruchomości, a potem można szaleć. Najlepiej poszukaj w necie, rozwiązań jest mnóstwo...
_________________
Zarządzaj nieruchomościami z "Flat2Go"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juzwika
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 5
Skąd: Toruń

PostWysłany: Sro 8 Lip 2015, 8:55    Temat postu: sypialnia Odpowiedz z cytatem

hmm ważnym elementem w każdym domu jest pościel.
ja swoją kupowałam w agajtex.pl
bardzo dobry sklep, który zachwycił mnie materiałami z których robią. delikatność i subtelność. wzorów też mają niemało uśmiech
_________________
~To zawsze jest nie tak jak myślisz~
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 190, 191, 192  Następny
Strona 112 z 192

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group