Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dekoracja samochodu ślubnego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaki rodzaj dekoracji samochodowych preferujesz
Kwiaciarnia -ten profesjonalizm robi swoje
50%
 50%  [ 1 ]
Gotowe dekoracje dostępne do kupienia w internecie
0%
 0%  [ 0 ]
Lepiej samemu-więcej frajdy:)
50%
 50%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 2

Autor Wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2015, 21:25    Temat postu: Dekoracja samochodu ślubnego Odpowiedz z cytatem

Wiadomo , że czymś do ślubu jechać wypada. Wiem że temat aut ślubnych jest osobny ale moje pytanie dotyczy dekoracjo tegoż auta. Nie orientuje się w cenach w kwiaciarniach za dekoracje wiem że gotowe na allegro kosztują od 60zł - 150 zł w zależności co się chce jednak wpadłam na pomysł by samemu zrobić takowe dekoracje na samochód. Co o tym sądzicie ? Może ktoś z Was robił takie dekoracje i mógłby udzielić wskazówek jak zrobić? A może taniej jednak kupić gotowe lub zamówić w kwiaciarni i mieć z bani ? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
InFloral
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 34
Skąd: Warszawa, Sochaczew

PostWysłany: Sro 29 Kwi 2015, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedź prosta nie jest.
Każde auto jest inne i mimo że powinno mi zależeć na tym aby Panna Młoda wydała jak najwięcej na dekoracje to jednak na niektórych autach aż szkoda dawać jakąkolwiek dekoracje.



Auto powyżej jest tak piękne, że dałabym tylko kwiaty do klamek.

Jeżeli chodzi o pytanie z ankiety to jest to pytanie czy chcemy naturalne kwiaty czy sztuczną dekoracje?
Czy mamy czas samemu przygotować tą dekoracje?
Czy chcemy aby dekoracja auta pasowała do pozostałych elementów dekoracji?
Jeszcze pozostaje kwestia logistyki.
Z kwiaciarnią trzeba znaleźć czas, aby tam podjechać po dekoracje.
Florysta często sam podjeżdża ją wykonać dostarczając wiązankę ślubną.
Sami ją możemy wykonać, kiedy mamy czas.
_________________
Małgosia - florystka oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PartyTajm_com_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 23

PostWysłany: Pon 25 Maj 2015, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się,każde auto jest inne,podobnie jak dekoracje które się z tym wiążą i kwestia ich kolorystyki,to ma duże znaczenie. Akurat szeroki wybór dekoracji znajdziecie u nas,warto sprawdzićuśmiech
_________________
Ozdoby,dekoracje ślubne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group