Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co aktualnie robisz? :) C.D
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 324, 325, 326 ... 486, 487, 488  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 14 Maj 2015, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie przywieźli mi zmywarkę Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Czw 14 Maj 2015, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leżę już w domu:) zmęczona słucham tv. Nie ma to jak w swoim łóżku:)
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Czw 14 Maj 2015, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też leżę przed tv bo mnie tak męczy że nie mam na nic siły. Zamówiłam dziś firanki bo karnisze od wczoraj zamontowane, ale pisałam właśnie maila do sprzedawcy żeby zmienić kolor bo mężowi nie podpasował język może uda się zmienić. W ogóle powinnam ogarnąć kuchnię, poprasować itp ale siły nie mam.
Dzisiaj byłam na badaniach na tarczycę i u dentysty, ale na szczęście nie miałam nic do roboty, jak na ponad rok bez wizyty u stomatologa to i tak super Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 14 Maj 2015, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wróciłam do domu po wizycie u babci i po pracy oczywiście. Dopadła mnie alergia w tamtym roku jakoś nie dawała się we znaki a teraz jest tragedia muszę iść do lekarza po jakieś silne prochy bo te bez recepty nie pomagają .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sob 16 Maj 2015, 7:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bleh. Coś mnie rozkłada smutny

Ale podjarana jestem jak dziecko przed urodzinami Very Happy jedziemy oglądać auto i jak będzie ok, to bierzemy od ręki. Zmęczona już jestem tematem i mam nadzieję, że się uda dobić targu.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 17 Maj 2015, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio rzadko tu zaglądam język
Wreszcie mam super pracę, w której się bardzo dobrze odnajduję i nawet sprawia mi przyjemność. Liczę, że przedłużą mi umowę uśmiech
W między czasie zachciało mi się jeszcze podyplomówki, która teraz strasznie mnie denerwuje i żałuję, że ją zaczęłam, ale skończyć trzeba. Na szczęście trwa do grudnia.
Dodatkowo od maja każdy weekend (jeśli nie mam uczelni) poświęcamy na proszenie gości na wesele.

Generalnie nawet nie wiem, kiedy z marca zrobił się maj - tak mi czas zapieprza Very Happy

Jeszcze trochę i ślub uśmiechnięty
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Pon 18 Maj 2015, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam zwolnienie lekarskie na 2 tygodnie i odpoczywam uśmiech robię sobie na drutach strasznie zapuściłam moja pierwsza robótkę Very Happy Ale będzie na następną zimę Very Happy
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 18 Maj 2015, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj przyszły prezenty dla świadków, moje kolczyki i księga gości czułam się co najmniej jak bym otwierała prezenty pod choinką... tyle radości.

Zamówiłam winietki na stół więc teraz czekam na nie i na razie koniec z takimi drobnymi zakupami bo wydałam już chyba troszkę za dużo.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1388
Skąd: Podlaskie

PostWysłany: Sro 27 Maj 2015, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybieram się zaraz do pracy, ale mam takiego lenia, że szok, to chyba przez tą pogodę, bo jest paskudna.

Na początku lipca kończy mi się okres próbny w pracy, ale wczoraj dostałam takie informacje dotyczące poszerzenia moich obowiązków, które świadczą o przedłużeniu umowy Very Happy No i sam powiedział, że postaramy się podpisać przedłużenie z dniem 1 lipca uśmiech Cieszę się ogromnie, bo będzie człowiek pewniejszy pracy i można będzie myśleć o czymkolwiek poważnie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 27 Maj 2015, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magda87 napisał:
Cieszę się ogromnie, bo będzie człowiek pewniejszy pracy i można będzie myśleć o czymkolwiek poważnie uśmiech


Czyżby plany dotyczące potomka? uśmiech

Ja mam kilka dni wolnego na pisanie pracy magisterskiej i w międzyczasie szukanie pracy uśmiech Wybrałam sobie taki kierunek studiów, po którym niestety ciężko z pracą. Baardzo niewiele ofert, a jak coś to 90% wymaga doświadczenia (przynajmniej w moim województwie tak jest)...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 324, 325, 326 ... 486, 487, 488  Następny
Strona 325 z 488

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group