Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Forumowe "ciężarówki" II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 609, 610, 611 ... 778, 779, 780  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Wto 12 Maj 2015, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrycja gratulacje Wink właśnie, kiedy masz termin? Wink

U nas zaczęło się robić nieciekawie, spojenie mnie boli przy każdym ruchu, a tu jeszcze chociaż te 6-7tyg minimum trzeba wytrwać... ale najważniejsze aby mała była zdrowa, to jakoś się przemęczę Razz wyprawka już w 80% skompletowana, ale nadal nie mamy wybranego imienia i szpitala =-O
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 12 Maj 2015, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korcia - mnie boli jakbym dłużej poleżała na którymś boku ;( i zaczęły mi puchnąć stopy i dłonie ;(
Byle do 20 czerwca. Wówczas mogę już spokojnie rodzić.
Dziś ma do mnie dotrzeć 3 kurierów - i będę już miała wszystko uśmiech no, może poza jakimiś pierdoletami, które dokupię i tak na ostatnią chwilę.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 12 Maj 2015, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Wam bardzo za wsparcie uśmiech Jestem w szoku bo spodziewałam się terminu pod koniec grudnia a wyliczyli mi na 7, może uda się na Mikołaja. Co do samopoczucia mdłości zamiast ustawać właśnie teraz bardziej się nasiliły...ale lekarka powiedziała że do 2-3 tygodni powinny ustąpić i że to tylko na korzyść dla dziecka uśmiech Piersi rosną mi tak szybko że masakra i ogólnie jestem trochę osłabiona i niezdarna ale za to szczęśliwa uśmiech

Na przyszły wtorek zapisałam się do endokrynologa, więc zobaczymy co mi powie, ale nie martwię się już tak jak jeszcze tydzień temu bo mam już leki i wiem że będzie dobrze.

Wczoraj na tym USG myślałam że padnę bo leżę, zaczęła mi robić i nagle zastanawia się czy jest jedno czy dwa... Ja taki szok, ale okazało się jednak że to ciąża pojedyncza język ale podniosła mi na chwilę ciśnienie.

Korcia trzymaj się dzielnie, obyście dotrwali bez problemów do terminu oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 13 Maj 2015, 7:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pearl.jamka napisał:
A, ok.
Zamówiłam jednak medelę calmę. Mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie.


u nas się sprawdza uśmiech szkoda tylko, że taka droga Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 21 Maj 2015, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewalajn -dzięx uśmiech


Mam pytanie - doktorro mi dziś wpisał w dolegliwości 2/15/0 - rozumiem, że to oznaczenie na szyjkę macicy, nie spytałam go o co kaman, bo spieszyłam się jak dzika na dzień matki do przedszkola.
Z tego co czytam to znaczy, że szyjka krótka na 2cm, rozwarcie zew. 15mm... nic nie mówił, że to źle, ale chyba idealnie też nie jest? Ostatnio miałam 2/0/0.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sob 23 Maj 2015, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się na tym nic a nic, więc nie pomogę.

Ja byłam we wtorek u endokrynologa, ulżyło mi bo tarczycę mam zdrową prawdopodobnie przy ciąży organizm ma większe zapotrzebowanie na jod dlatego TSH jest tak podniesione i tak tydzień po zażywaniu leku spadło mi z 5,200 na 2,273. Lekarz powiedział, że w ciąży powinno się utrzymywać na poziomie od 0,2 do max 2, więc jeżeli w ciągu miesiąca nie spadnie mi poniżej 2 mam dzwonić i wtedy zwiększy mi dawkę leku. Także jest ok uśmiech

Następną wizytę u gina mam 8 czerwca i zaczynam panikować, bo z tego co lekarka mówiła będzie mi robiła badania pod kątem ewentualnych wad i chorób genetycznych. Oczywiście naczytałam się różnych rzeczy i teraz panikuję... smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sob 23 Maj 2015, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrycja - nie panikuj. Każdej ciężarnej takie badanie się robi uśmiech
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Nie 24 Maj 2015, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrycja, będzie dobrze, to badanie rutynowe, a i nie jest to też jakieś do końca przesądzające, bo to tylko badanie prawdopodobieństwa wystąpienia wad, normalne usg, tylko trochę dokładniejsze pomiary, ewentualnie do tego pobranie krwi na papp-a uśmiech

Pearl - mój mi już 2 miesiące nie badał szyjki, nie wiem czy on zapomina czy jak Rolling Eyes Rolling Eyes

Ja miałam wizytę w tym tygodniu, nasza córcia trochę mała, ale lekarz nie kazał się niepokoić, bo oboje z mężem rodziliśmy się po ok. 3200g, więc zapewne będzie drobniutka i tyle uśmiech na 100% 5kg dziecko mi nie grozi, ale się jeszcze okaże ile przybędzie, narazie wg wymiarów to sprzęt pokazywał ok. 1900g uśmiech uśmiech

Tylko u mnie hemo leci na łeb, na szyję, już miesiąc brałam tardyferon, a i tak spadło z 11,8 na 11, więc teraz podwójna dawka smutny już i tak garść biorę, bo magnez, witaminy, żelazo, urosept....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Nie 24 Maj 2015, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem dziewczyny że to standardowe badania, ale jakoś jestem niespokojna, bardzo bym chciała żeby nasz Okruszek był cały i zdrowy. Mąż mnie opieprza żebym nie panikowała, ale ja zawsze mam tak że martwię się na zapas...

Korcia a który macie tydzieńpytajnik Bo już rachubę straciłam uśmiech Ważne że z małą wszystko ok, zdąży jeszcze nadrobić wagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Nie 24 Maj 2015, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrycja jutro kończymy 33 i zaczynamy 34ty uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 609, 610, 611 ... 778, 779, 780  Następny
Strona 610 z 780

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group