Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Auto dla Pary młodej i drugie auto dla świadków !?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pączek
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Sie 2012
Posty: 53
Skąd: Wojkowice

PostWysłany: Wto 12 Mar 2013, 1:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z K. ostatnio rozmawialiśmy właśnie na ten temat uśmiech dla mnie jakoś od początku było oczywiste, że jedziemy razem ze świadkami. Natomiast K. stwierdził że będzie strasznie ciasno, i można pomyśleć by jechali oddzielnie jednak nie jakimś wypożyczonym autem. Wypożyczyć chcielibyśmy natomiast auto dla rodziców uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Pon 11 Maj 2015, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba odświeżę ten temat by nie zakładać nowego uśmiech


Zauważyłam że toczy się tu dyskusja czy świadkowie mają jechać w aucie z młodymi czy nie a jeśli nie to jakim autem?

Niedawno bo wczoraj przetoczyłam dyskusję z M ( do 2 rano całkiem niezły wynik ) ponieważ on nie wyobraża sobie by świadkowie mieli jechać osobno a jeśli osobno to specjalnie wynająć im auto . Ja jestem zdania że to PM są najważniejsi i to oni powinni jechać wyjątkowym autem . Co też za tym idzie koszty.Owszem świadkowie są ważni ale bez przesady. Po prostu po co się ściskać na tyle i denerwować bez potrzeby uśmiech
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Wto 12 Maj 2015, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że nie ma obowiązku aby świadkowie jechali z Parą Młodą. U nas siostra pewnie pojedzie z nami ale brat T. raczej osobno bo i tak nie pije alkoholu więc po co kombinować transport czy cisnąć się w 3 z tyłu Shocked
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Wto 12 Maj 2015, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie o to ,,ściśniecie się " z tyłu chodzi . A dwa czy to jakaś ujma jeśli świadkowie mają nie najnowszy wóz ? Jeśli będą jechać swoim 20 letnim autem ?
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group