Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Apart - co o tym sądzicie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Judytka_Tom
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 100
Skąd: Sopot

PostWysłany: Sro 4 Mar 2015, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apart - nie, nie i jeszcze raz nie! Kiedyś mieliśmy kilka pierścionków z tego sklepu i sytuacja zmusiła Nas do ich sprzedaży... okazało się, że złoto było duzo mniej warte niż cena za którą zostało zakupione... a certyfikat byl ale nie podbity... więc tak na prawde nic nie znaczył i byl chyba tylko dla "picu". W każdym razie nie zniszczone pierścionki o wartości 4 tys. złotych zostały wycenione na 700 zł... Malo tego jubiler odradził nam żeby w przyszlości kupowac z apartu...
_________________
Don't give up!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matylda1985
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 32

PostWysłany: Pią 6 Mar 2015, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No widac po prostu źle trafiłaś i tyle. My wraz z mężem mamy obrączki robione na zamówienie przez jubilera. Zapłaciliśmy za nie coś około 3 tysięcy, ale takie chcieliśmy. Rzeczywiście trzeba przyznać, że Apart ma ładne rzeczy, ale często niezbyt dobre jakościowo. Niestety.
_________________
kocham żyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duśka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 168

PostWysłany: Wto 17 Mar 2015, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na jakość biżuterii z apartu nie mogę narzekać, a trochę jej mam.Nawet charmsy którymi ciągle podobno "macham" mają się dobrze uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 17 Mar 2015, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proszę mnie nie straszyć ja mam pierścionek i obrączkę z Apartu zresztą mój Ł każdą biżuterię dla mnie kupuje właśnie tam ,mam też bransoletkę nie narzekam
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Wto 17 Mar 2015, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam pierścionek zaręczynowy i jeszcze jeden który wcześniej dostałam od T. w prezencie z Apartu i nosiłam je cały czas (teraz już nie bo w pracy nie można mieć biżuterii). Nie ściągałam ich ani do sprzątania, ani do spania, kąpania i nic się nie stało. Mają drobne ryski to wiadomo ale np. żadne oczko nie wypadło czy coś w tym stylu. Więc ja jestem jak najbardziej zadowolona. Obrączki też tam zamówimy na 90%.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Judytka_Tom
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 100
Skąd: Sopot

PostWysłany: Sro 18 Mar 2015, 19:31    Temat postu: Pierścionki Odpowiedz z cytatem

Ja również miałam piękną biżuterie, wymarzony pierścionek z szafirem i drugi trochę uboższy, żal mi go było tak tanio sprzedać... Ale to tylko rzeczy. Może zostaliśmy oszukani... Nigdy nic nie wiadomo. W każdym razie na wszelki wypadek nie kupię już tak biżuterii.

To fakt, ta biżuteria jest "niezniszczalna" uśmiech
_________________
Don't give up!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 19 Mar 2015, 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam pierścionek zaręczynowy z Apartu, którego noszę od ponad 4 lat i poza rysami nic się z nim nie dzieje.... Brylant trzyma się dzielnie na miejscu mimo tego, że czasem upuszczałam pierścionek na różnego rodzaju powierzchnie. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bergibergi
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pon 11 Maj 2015, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy właśnie produkty z apartu i nic się z nimi nie dzieje. Widać tylko normalne ślady użytkowania.
_________________
kocham żyć pełnią życia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 11 Maj 2015, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam,że mam wrażenie i nie jest to tylko moje odczucie ,że porównując obrączkę z Apartu a z innego małego sklepu X te z Apartu się tak nie rysują. Moja znajoma ma obrączkę kupioną u jakiegoś małego jubilera i jest załamana bo po roku użytkowania ona wygląda tragicznie za to jej pierścionek kupiony w Aparcie trzyma się jak nowy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duśka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 168

PostWysłany: Pią 22 Maj 2015, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój "najstarszy " pierścionek z Apartu - prezent od rodziców ma już prawie 10 lat . Wiele ze mną przeszedł, ale nadal wygląda bardzo ładnie uśmiech dlatego lubię tam kupować biżuterię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 8 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group