Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dobra i sprawdzona cukiernia - Katowice/Siemianowice?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Tort weselny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Wto 3 Mar 2015, 12:20    Temat postu: Dobra i sprawdzona cukiernia - Katowice/Siemianowice? Odpowiedz z cytatem

Poszukuję sprawdzonej cukierni w Katowicach lub Siemianowicach.
Nie jadam ciast i nie wiem, gdzie zamówić tort (z ciastami).

Pomocy uśmiech
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asanka1
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Kwi 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pią 3 Kwi 2015, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam polecam pracownie http://www.niezleciacho.com/ tutaj jest strona a tu fb https://www.facebook.com/pages/Niez%C5%82e-Ciacho-Pracownia-Ciast-i-Tort%C3%B3w/317865627538?ref=ts&fref=ts moja siostra miała od nich tort ślubny teraz ja tez bede od nich zamawiac wiem ze dostarczaja torty do Katowic rzeszowa krakowa wiec czemu nie fajna obsługa bierze sie udzial podczas projektowania tortu tak aby zostala spelniona nasza wizja wykonanie solidne a co najwazniejsza przesmaczne Pani ania to zreszta jedna z najbardziej znanych polskich dekoratorek tortów polecam z czystym sumieniem bo warto ja jak mam zaplacic 760 zł za bylejaki tort to wole doplacic te 300 zł i miec tort idealny bo tylko raz w zyciu zamowie takie cudo pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia866
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pon 27 Kwi 2015, 7:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a znasz ofertę tej cukierni- http://cukierniatortykatowice.pl/? Nie wiem jak u nich z ciastami, ale robią niesamowite torty na zamówienie w Sosnowcu. Mój syn był zachwycony, kiedy zobaczył tort urodzinowy ze spidermanem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miki789
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Mar 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pią 23 Lut 2018, 10:19    Temat postu: cukiernia Odpowiedz z cytatem

Cukierni trochę jest w okolicy, ja mam zaufanie do ciastkarni Iza, jeszcze mi lipy nie zrobili a trochę tych ciast się u nich zamawiało czy to na przyjęcia rodzinne, czy na firmowe, trochę było tych jubileuszy ostatnio. Jakie mają ciasta masz wypisane na ich stronie ciastkarniaiza.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kk001
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Cze 2018
Posty: 24

PostWysłany: Nie 10 Cze 2018, 12:55    Temat postu: KONIECZNIE Odpowiedz z cytatem

Wejdź sobie na ten adres . Ja osobiście uwielbiam ich wypieki. Moja kuzynka zamawiała od nich tort owocowy-przepyszny! Masa nie była zbita,biszkopt nie był suchy. Fajna cukiernia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antoninak
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Kwi 2015
Posty: 14

PostWysłany: Pon 18 Cze 2018, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda nie w Kato, ale bardzo blisko, w Rudzie Śląskiej. Polecam Torty Jak Marzenie, świetnia cukiernia, w której można zamówić torty weselne (i nie tylko) w prosty sposób, bez wychodzenia z domu uśmiech

Na moim weselu miałam tort z tej cukierni i się nie zawiodłam do tego stopnia, że wszelkie torty urodzinowe też tam zamawiam. Więc jak czyimś miastem jest Ruda Śląska lub okolice, to niech koniecznie zajrzy na ich stronę: http://tortyjakmarzenie.pl/pl/c/Torty-weselne/19
_________________
Najlepsza fotobudka wesele jest wtedy zapamiętane na długo uśmiech crazybox.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kk001
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Cze 2018
Posty: 24

PostWysłany: Czw 9 Maj 2019, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza cukiernia według mnie to e-torty. Mają pyszne wypieki i szeroką ofertę. Na swoje urodziny zamówiłam tort, który nazywa się " tort królewski" i naprawdę OGIEŃ ! mogę za niego ręczyć język język język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysia22111
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Paź 2021
Posty: 5

PostWysłany: Pią 29 Paź 2021, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jest ktoś z Rzeszowa/okolic to ja polecam tam Niebiańskie Wypieki Kamyk na Cichej, ale są też w innym miejscu w Rzeszowie. Warto wejść na stronę i sprawdzić nw-kamyk.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Wto 16 Lis 2021, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż właśnie to. Znaleźć dobrą i niedrogą cukiernię nie jest tak łatwo. Dlatego też ucieszyłam się jak dowiedziałam się, iż moja sąsiada piecze ciasta. Namówiłam ją aby upiekła dla mnie tort. A że nie umie ozdabiać to znalazłam taki opłatek na tort dzięki któremu jej tort wyglądał jak ze sklepu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Tort weselny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group