Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kolorystyka dekoracji
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Pią 20 Lut 2015, 21:26    Temat postu: Kolorystyka dekoracji Odpowiedz z cytatem

Mam do Was pytanie czy musi być tak że dekoracja sali ,auta , korona bukiet młodej oraz zaproszenia muszą bądź powinny być w tej samej gamie kolorystycznej?

Przykładowo sala w kolorach biało pomarańczowym to i auto też w biało pomarańczowe kwiaty ,bukiet to samo i zaproszenia też biało pomarańczowe



Nie wiem czy tak powinno być czy też nie a sama zmysłu dekoratorskiego nie posiadam:P
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 20 Lut 2015, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję pytanie zadać tutaj, żeby uniknąć bałaganu:

http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=1797&start=760 uśmiech
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PartyTajm_com_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 23

PostWysłany: Wto 24 Mar 2015, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zasadzie wszystko zależy od koncepcji jaką przyjmiesz,dodatki i dekoracje nie zawsze muszą być w jednolitym kolorze,równie dobrze można wszystko dobrać na zasadzie kontrastu.
_________________
Ozdoby,dekoracje ślubne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Wto 24 Mar 2015, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż koncepcji to ja za bardzo nie mam bo dekoracje jakie mamy w cenie sali są biało-pomarańczowe język choć może do 2016 zwiększy się wybór kolorów bo skoro mamy w cenie to po co przepłacać na dekoratorkę zwłaszcza gdy Kościoła dekorować nie możemy uśmiech

Biały i pomarańcz w sumie źle to nie wygląda:) tylko zaproszenia dajemy w kolorze srebno -czerwonym..

Będzie misz-masz ot taka różnorodność a co raz się żyje uśmiech
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klaudia112
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 11

PostWysłany: Sro 8 Kwi 2015, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdyby ktoś potrzebował dekoracje ślubne to warto udać sie do firmy Wesele z Natura
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marika223
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2014
Posty: 31

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2015, 14:12    Temat postu: problem z dekoracją Odpowiedz z cytatem

Kochani ja mam dosyć bogate wnętrze, nie jestem pewna czy tutaj w ogóle jest potrzebna dodatkowa dekoracja, a jeśli tak to jaka?oczko

http://www.palackotulinskich.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2015, 21:15    Temat postu: Re: problem z dekoracją Odpowiedz z cytatem

Marika223 napisał:
Kochani ja mam dosyć bogate wnętrze, nie jestem pewna czy tutaj w ogóle jest potrzebna dodatkowa dekoracja, a jeśli tak to jaka?oczko

http://www.palackotulinskich.pl/



Myślę , że jak masz bogate wnętrze ( przepiękny pałac nawiasem mówiąc) to jedynie co mogę zaproponować to żywe kwiaty. Dodadzą uroku i podkreślą doniosłość chwili. I nic więcej broń Boże balonów językjęzyk
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DanielaK
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 7

PostWysłany: Czw 21 Maj 2015, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomarańcz to najgorszy kolor uśmiech Moim zdaniem oprócz rzecz jasna bieli sprawdzi się róż, krem, niebielski, ewentualnie złoty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Czw 21 Maj 2015, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DanielaK napisał:
Pomarańcz to najgorszy kolor uśmiech Moim zdaniem oprócz rzecz jasna bieli sprawdzi się róż, krem, niebielski, ewentualnie złoty.



Fakt pomarańcz z weselem ani trochę mi się nie kojarzy i jakoś niestety muszę się przełamać do tej kolorystyki uśmiech oszczędności niestety ;/ skoro już mamy dekoracje w cenie ( niestety w TYM kolorze ) to nie opłaca nam się wynajmować dekoratorki. Chyba że będą wybory innych zestawów kolorystycznych o ile pamiętam właścicielka lokalu mówiła coś o czerwieni. Biało - czerwono i pomarańczowe ściany- brzmi cudnie ( oo ironio )
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PartyTajm_com_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 23

PostWysłany: Pon 25 Maj 2015, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro dekoracje są w cenie to faktycznie nie warto robić dodatkowych kosztów i wynajmować dekoratorki ,chociaż do pomarańczu jako motywu przewodniego ciężko jest się odnieść..
_________________
Ozdoby,dekoracje ślubne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group