Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Forumowe "ciężarówki" II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 603, 604, 605 ... 778, 779, 780  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sob 18 Kwi 2015, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martens - gratulacje!! uśmiech
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sob 18 Kwi 2015, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martens- gratuluję uśmiech w domku już jesteście?
ostatecznie samo się zaczęło czy wywoływali ?

ja wciąż czekam Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia86
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 433
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob 18 Kwi 2015, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martens gratuluję córeczki! uśmiech
Dobrze prawisz- cudownie być mamą uśmiech

ewelajn już niedługo oczko. Powodzenia!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie 19 Kwi 2015, 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martens napisał:

Anulka jest bardzo grzeczną dziewczynką, bardzo dużo śpi:)


Bo Anie to ogólne fajne dziewczyny! Very Happy
Wielkie gratulacje! uśmiech

ewelajn teraz już się nie wymigasz, jesteś pierwsza na wylocie... oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Nie 19 Kwi 2015, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję ponownie,wagowo i wzrostowo prawie identycznie jak moja córka uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Nie 19 Kwi 2015, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martens gratuluje uśmiech Anulka witaj i rośnij zdrowa uśmiech
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2015, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martens, gratulacje uśmiech No i niunia wcale nie jest za maleńka, niepotrzebnie się martwiłaś.

ewelajna, poród naprawdę może zaskoczyć, nie muszą się pojawiać żadne "przepowiadacze" oczko

Pearl, nie będę tu ściemniać ani oszukiwać, chciałabym napisać, że z każdym dniem czuję się bardziej pewnie w roli mamy ale chyba właściwsze będzie stwierdzenie, że czuję się mniej niepewnie.
W sumie w domu jesteśmy od dwoch tygodni a parę dni temu mąż poszedł do pracy i zostałam w domu sama z niuniem. Stresuje mnie to dość mocno. Na dodatek mały mocno ulewa, parę razy zdarzyło mu się ulać z lekkim chlustem i to już przyprawia mnie o stan przedzawałowy. Je łapczywie, z piersi mleko leci szybko, on jest niecierpliwy i nie lubi jak mu się przerywa jedzenie na odbicie (a robimy tak ze 2 razy w trakcie) i ulewa, no Sad

Ja czuję się lepiej. Połóg to okropna rzecz, zwłaszcza jak jest powikłany i po porodzie niestety nie można się rozstać na dobre ze szpitalem. Przez dwa tygodnie codziennie musiałam do szpitala jeździć. Przynajmniej opanowałam sztukę ściągania mleka laktatorem Wink
Od paru dni dopiero jestem w stanie chodzić bez bólu, siadać, unieść nogę, sama się ubrać. Wcześniej było naprawdę marnie i funkcjonowałam tylko dzięki pomocy męża. Teraz jak ze mną jest już lepiej, dom powoli zaczyna funkcjonować normalnie. Na tyle normalnie na ile się da to zrobić z maluchem w domu Wink

Przez cały poród niestety leżałam. Nie mogłam wstać, nawet do toalety. Rodziłam w obecności trzech lekarzy, położnej, dwóch studentów i męża. Nie miałam ani porodu aktywnego, ani kameralnego. Dziś jak sobie o tym pomyślę, nie ma to dla mnie znaczenia. Widać tak miało być, że niezbędna była kroplówka, leki i cała ta armia specjalistów.

Potem przychodziły różne uczucia, strach, obawa czy sobie poradzę, coraz więcej miłości i czułości, niepewność, ból po porodzie. Wszystko na raz i na zmianę.
Teraz też tak jest. Są momenty, kiedy mogłabym stać godzinami przy łóżeczku synka a są i takie, kiedy on płacze, ja nie wiem co jeszcze mogę zrobić, żeby przestał i mam ochotę płakać razem z nim.
Ale też oboje jesteśmy z mężem pewni, że chcemy mieć jeszcze jednego bąbla. Kiedy patrzę na synka, nie wyobrażam sobie, żeby mieć tylko jedno dziecko. Nie wiem kiedy zdecydujemy się na następne, jestem mocno pokiereszowana, boję się o szyjkę. W szpitalu z zazdrością patrzyłam na babeczki z brzuszkiem. Na pewno jeszcze kiedyś wrócę tutaj na listę ciężarówek.


Ostatnio zmieniony przez Justyna*** dnia Sro 3 Cze 2015, 14:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2015, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justynko pięknie to opisałaś uśmiech Ale myślę, że te wszysktie wcześniejsze starania się i te bóle i ten poród to mały Ci wszystko wynagrodził i wynagradza każdego dnia uśmiech :*
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2015, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I będzie do końca twoich dni Ci wynagradzał Very Happy
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2015, 6:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, dzieci to są takie stworzenia niezwykłe, że wszystko jesteśmy dla nich w stanie znieść, a ich radość jest naszą stukrotną.

Sonia, ogromne gratulacje! Po tak ciężkiej ciąży tyle w Tobie optymizmu, siły i prawdziwej radości - bardzo się cieszę, że cc nie odebrało Ci siły i że tak szybko się ogarnęłaś. Lilianko, rośnij zdrowo, Maluchu, żeby problemy ciążowe były ostatnimi, jakie mamusia z Tobą miała uśmiech.

Martens, gratuluję Aneczki! Współczuję tak długiego porodu, ale nareszcie, nareszcie córeczka jest z Wami. Teraz się zacznie nowa, piękna historia uśmiech.

Ja melduję, że z dniem jutrzejszym moja ciąża będzie naprawdę donoszona uśmiech. Dokładnie od 17. stycznia miałam ciążę zagrożoną porodem przedwczesnym, ale jakoś się doturlałam. W sobotę lekarz mnie pyta, co ja jeszcze robię w jego gabinecie, sam się dziwił doskonałości szwu szyjkowego, który to on osobiście zakładał uśmiech. Wszystko mi się na tym szwie trzyma i nie puszcza. Odstawiłam luteinę, skurczy brak, mieliśmy dylemat, kiedy mnie ciąć - ale jednak stanęło na kwietniu. 24. kwietnia Maleńka prawdopodobnie przyjdzie na świat. Waży na chwilę obecną ok. 3 kilo, może trochę mniej. Szkoda mi ją wyjmować, bo się skubana zasiedziała i dobrze jej, ale trudno, na pewno da radę na tym świecie przy swojej wadze i dojrzałości.
Co do cc i opinii niektórych, że nie boli czy że jest o wiele lepsze od sn - boli jak cholera, ale to jest trochę jak wybór między młotem a kowadłem, nic ciekawego i jedno, i drugie. Tylko wynik jest ten sam i wart zachodu uśmiech.
I nie wepchnę się w kolejkę uśmiech, bo na spóźnialskie nie mam wpływu język.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 603, 604, 605 ... 778, 779, 780  Następny
Strona 604 z 780

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group