Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

okres
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 99, 100, 101  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Finezja
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 42

PostWysłany: Nie 5 Paź 2014, 0:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, podbijam temat kubeczków menstruacyjnych. Czy któraś z Was może go zakupiła? Jak tak patrzę na wizualizację to wydaje mi się on strasznie duży... Jak z komfortem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2015, 6:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej czy to prawda ze tab;etki http://www.bdsklep.pl/colfarm-30-tabletek-kwas-foliowy-suplement-diety,id-40255 nalezy przerwac w okresie menstruacji?
_________________
"never give up"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Pon 1 Cze 2015, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Finezja napisał:
Dziewczyny, podbijam temat kubeczków menstruacyjnych. Czy któraś z Was może go zakupiła? Jak tak patrzę na wizualizację to wydaje mi się on strasznie duży... Jak z komfortem?



Na YT jest filmik całkiem ciekawie zrobiony nt. kubeczków. Jak obejrzałam to w sumie patent nie głupi ale jak dla mnie rzeczywiście jednorazowy od wielkich imprez a jest nią własny ślub.uśmiech Tylko ja bym się bała że w tańcu i to szybkim może się przemieścić i wylecieć a tego nikt by nie chciał :/ no i cena dosyć wysoka ....
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natkaaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lut 2014
Posty: 22
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon 8 Cze 2015, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm kubeczek menstruacyjny wydaje mi się rozwiązaniem mało higienicznym. Pewnie się mylę, ale jakoś nie mogę się przemóc.
_________________
Odwiedź mój blog o darmowych próbkach kosmetyków i nie tylko KLIK...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pon 8 Cze 2015, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się nad tym bardzo długo zastanawiałam, ale doszłam do wniosku że raczej też się nie przemogę, skoro długo miałam problem z tamponami co dopiero z kubeczkiem. Aczkolwiek osobiście znam kobietę która stosuje i mówi że nie wyobraża sobie teraz innej opcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 8 Cze 2015, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy raz słyszę o takiej opcji ja na szczęście w dniu ślubu będę po okresie o ile oczywiście z nerwów się nic nie przesunie uśmiech

Staram się nie denerwować i wszystko racjonalnie tłumaczyć.


Będę po okresie czyli w najlepszym okresie cyklu gdzie czuje się zawsze bardzo atrakcyjna hmmm mam nadzieję , że tak będzie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neska89
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pią 12 Cze 2015, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sobie też nie wyobrażam takiego kubeczka Very Happy wole już sprawdzone tampony
_________________
bluzki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Pon 15 Cze 2015, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kubeczek to fajny pomysł ale chyba rzeczywiście dla odważnych. Niestety u mnie w dzień ślubu może być okres ale liczę że się jeszcze przesunie język Jeszcze rok więc oby uśmiech A jak nie to chyba zostaje ginekolog....
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelia_ja
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 116

PostWysłany: Pon 15 Cze 2015, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pomyślałam wcześniej, data ślubu była wyznaczona już wcześniej więc mój okres zaplanowałam tabletkami, tak by był już po całej uroczystości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Pon 15 Cze 2015, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie planowałam w nadziei ze okres ominę ale się poprzesuwało i jak tak, dalej pójdzie to wypadnie w dzień ślubu
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 99, 100, 101  Następny
Strona 95 z 101

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group