Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kiedy zacząć poszukiwania samochodu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anka_ka
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 11
Skąd: Łodź

PostWysłany: Pon 21 Mar 2011, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Autem zajęliśmy się niecale 3 miesiące przed ślubem i udało nam się jeszcze coś sensownego zaklepać uśmiech

popr.pisownię/mod/
_________________
Kiedy człowiek powiedzie wzrokiem po czystym nocnym niebie i wcześniej niż inni zauważy nową gwiazdę, serce rośnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto 24 Sty 2012, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bierzemy ślub za 8 miesięcy, ale już szukamy, bo chcemy bardzo konkretne auto. Okazuje się, że po przeszukaniu stron internetowych, może ze 3 firmy z województwa wynajmują Warszawy (jak na złość nie takie modele, jakich szukamy; chociaż w ostateczności sądzę, że poszlibyśmy na takie ustępstwa). Myślę, że jeśli ma się jakąś bardzo konkretną wizję, co do modelu i koloru auta, to nigdy nie jest za wcześnie na rozpoczęcie poszukiwań uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Sro 1 Lut 2012, 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście Kathy, tak jak z całym ślubem - lepiej zacząć wcześniej niż później mieć nerwówkę i brać już byle co, bo nie ma czasu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2015, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja racji ze raptus jestem to już bym załatwiała i powoli się ku temu przymierzam, aczkolwiek wiem , że jest jeszcze czas. Tylko myślę czy wynajmować od firmy z umową itp ale drożej czy od znajomego kolegi który ma akurat fajne autko bez umowy i szczerze za przysłowiową flaszkę?




Ps. Firmy ceny mają chyba z kosmosu.....
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ladybird15
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 39

PostWysłany: Pon 18 Maj 2015, 7:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My postawiliśmy na sprawdzone auto moich rodziców uśmiech Bez wynajmowania i dodatkowych kosztów uśmiech
_________________
Miłość jest najważniejszą wartością w życiu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Pon 18 Maj 2015, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ladybird15 napisał:
My postawiliśmy na sprawdzone auto moich rodziców uśmiech Bez wynajmowania i dodatkowych kosztów uśmiech


To Wam dobrze uśmiech My takiego komfortu nie mamy ale płacić firmą kolosalne kwoty też nie mamy zamiaru i chyba poprosimy znajomego uśmiech
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DanielaK
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 7

PostWysłany: Czw 21 Maj 2015, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślub biorę w lipcu, a już zaklepałam termin i wpłaciłam zaliczkę. nie wiem czy to nadgorliwość, ale w pierwsze firmie do której się zwróciłam było już zajęte.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Czw 21 Maj 2015, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DanielaK napisał:
Ślub biorę w lipcu, a już zaklepałam termin i wpłaciłam zaliczkę. nie wiem czy to nadgorliwość, ale w pierwsze firmie do której się zwróciłam było już zajęte.


W lipcu przyszłego roku o ile się domyślam.? Nie wiedziałam że nawet ślubne auta mają 1,5 roczne wyprzedzenie. .....
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Czw 18 Cze 2015, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi został rok do ślubu, ale ja w ogóle nie mogę znaleźć mojego wymarzonego auta na wynajem. Jestem troszkę zła, a jeszcze jak mówicie, że najlepiej zrobić to jak najszybciej to już w ogóle...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Czw 18 Cze 2015, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka napisał:
Mi został rok do ślubu, ale ja w ogóle nie mogę znaleźć mojego wymarzonego auta na wynajem. Jestem troszkę zła, a jeszcze jak mówicie, że najlepiej zrobić to jak najszybciej to już w ogóle...



My już teoretycznie mamy auto a praktycznie się okaże. Fakt znalazłam wymarzony samochodzik ale niestety za drogi smutny Myślę że przez rok na spokojnie coś znajdziesz, gorzej bo z reguły szuka się w okolicy by dodatkowo nie płacić za dojazd z drugiego końca Polski a niestety nie zawsze w okolicy jest ten który nam się spodoba. Dlatego też warto chodzić po mieście i się rozglądać bo niekiedy w mieście lub na czyimś płocie wisi reklama a w internecie nie zawsze są te same ogłoszenia co na banerach reklamowych.

Ps.Jak coś znajdziesz pochwal się język
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group