Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Poszukiwany DJ 12.09.15 (Park Chorzowski) - (DJ z Katowic i okolic)

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Sro 4 Mar 2015, 21:56    Temat postu: Poszukiwany DJ 12.09.15 (Park Chorzowski) - (DJ z Katowic i okolic) Odpowiedz z cytatem

Witam,

poszukuję DJ z Katowic i okolic, który uświetni nasze wesele 12.09.15r.
Wesele od ok. godziny 13:30 do "wyczerpania baterii" w Parku Chorzowskim oczko

Mimo, iż jesteśmy ze Śląska bardzo prosimy o oferty Panów (bądź Pań uśmiech ), którzy nie mówią gwarą uśmiech dziękuję
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DjAdus
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 62
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pią 6 Mar 2015, 7:41    Temat postu: DJ ADUS Odpowiedz z cytatem

Zapraszam na www.djadus.pl oraz Google Plus: https://plus.google.com/+ŁukaszAdamekdjadus/posts oraz kanał Youtube. FILMY: http://www.youtube.com/user/djadus1 OPINIE przykładowo tu: http://weselebielsko.pl/topic.php?id=126 Standardowa dekoracja światłem w cenie, wysokiej klasy nagłośnienie (m.in. HK AUDIO) https://plus.google.com/+ŁukaszAdamekdjadus/posts CENA CAŁKOWITA (mailowo) BEZ DOPŁAT ZA CZAS, DOJAZD, W CENIE BAŃKI DEKORACJA ŚWIATŁEM, MASZYNA DO ZWYKŁEGO DYMU. Ostatni wolny termin we wrześniu. Jedyna dopłata wymagana w przypadku zamówienia CIĘŻKIEGO DYMU (plus 299 zł). OCZYWIŚCIE PROWADZĘ ZABAWY I ANIMACJE (jestem również wodzirejem).
Kontakt: djadus@gazeta.pl
_________________
Bo życie za krótkie jest na pomyłki Smile wykrzyknik!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
acidradio
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 8
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 9 Mar 2015, 14:16    Temat postu: Dj Arec Nowak.pl - oprawa muzyczna wydarzeń Odpowiedz z cytatem

arecnowak.pl
Polecam na wesele oraz inne wydarzenia dekorację światłem lokalu, oraz cały zakres usług firmy Arec Nowak
- Super muzyka- ustalona zgodnie z wymogami klienta, dopasowana do
charakteru przyjęcia i gości ( repertuar muzyki rozrywkowej od lat 30 do współczesności)\
- DJ+ , wodzirej/ prezenter/ konferansjer
- LIVE ACT ( Dj+ Vocal/ Cax/ Violin/ Conga
- Dekoracja świetlana -kolorowe oswietlenie led na sali i nie tylko, cięzki dym na I taniec
mgła, multimedia, projekcje
- Nagłośnienie - najlepszej klasy sprzęt dopasowany do ilości osób
oraz gabarytów sali ( JBL, EV, )
Zapraszam do współpracy ]
Arkadiusz Nowak
tel. 608-330-869
mail. biuro@arecnowak.pl
SPRAWDŹ wykrzyknik!
http://arecnowak.pl
fb: https://www.facebook.com/arec.nowak?fref=ts
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dj akordeon
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Mar 2015
Posty: 2
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pon 16 Mar 2015, 18:10    Temat postu: dj Odpowiedz z cytatem

jestem djem- wodzirejem, konferansjerem z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu imprez muzycznych wszelkiego rodzaju jeżeli propozycja jest nadal aktualna proszę o kontakt w celu przesłania szczegółowej oferty, zdjęć , demo, skrótów dvd Oprócz typowego dla dja odtwarzania muzyki gram również na akordeonie, klawiszach i śpiewam . Dysponuję profesjonalnym nagłośnieniem, wytwornicami dymu, oświetleniem renomowanych firm Robię wyprowadzenia Państwa Młodych przy dźwiękach marsza granego na akordeonie, prowadzę zabawy i konkursy w tym karaoke oraz biesiadę z akordeonem i śpiewem przy stołach - oczywiście wszystko na życzenie Państwa Młodych Repertuar każdego gatunku muzyki od lat 60' do współczesnych starannie wyselekcjonowanych przebojów, jakość dźwięku , oświetlenie , dymy - wszystko to pozwala zaspokoić gusta nawet najbardziej wybrednych. Oprócz moich propozycji istnieje również możliwość doboru własnego repertuaru i zabaw tel: 731730807 email: dj523@wp.pl
zapraszam na
www.djkonrad.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
chilliband
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lut 2012
Posty: 31
Skąd: KATOWICE

PostWysłany: Pią 10 Kwi 2015, 18:55    Temat postu: Oprawa muzyczna - DJ Odpowiedz z cytatem

Witam!

Termin mam wolny i jestem z z woj. śląskiego dokładnie z Czeladzi wykrzyknik

*Prowadzę wesela z klasą, z humorem i na poziomie.
*Dysponuje własnym transportem, sprzętem oraz oświetleniem.
* Impreza prowadzona jest przez zawodowego muzyka.

*W ofercie dodatkowo GRA NA TRĄBCE SOLO w kościele podczas ślubu (usługa gratis) wykrzyknik - z wykształcenia jestem zawodowym trębaczem.

*Muzyka - (od lat: 60/70/80/90 po szeroko pojętą muzykę współczesną polską i zagraniczną (różne gatunki muzyczne) - repertuar
możliwy do ustalenia.
*prowadzenie uroczystości na sali - (tort, oczepiny, podziękowania dla rodziców, pierwszy taniec itp.) - do ustalenia.
*integracja i zabawianie gości po przez zabawy/konkursy według ustaleń.

Przesyłam link do filmu na YouTube można posłuchać i zobaczyć prowadzenie imprezy.

Film 1
www.youtube.com/watch?v=dDhurR4L-98&feature=youtu.be
Film 2
www.youtube.com/watch?v=gDVDdETDInI&feature=share

Więcej informacji zdjęć oraz video można zobaczyć na Facebooku Dawid Ślaga

POSIADAM WYKSZTAŁCENIE MUZYCZNE I DOŚWIADCZENIE SCENICZNE ORAZ WESELNE.
Ukończone Studia:Akademia Muzyczna w Katowicach

Jestem otwarty na współpracę także serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty.
Szczegółowych informacji udzielę telefonicznie pod nr tel: 508-501-542 lub mailowo: dawid.slaga@wp.pl
Pozdrawiam!
_________________
Agencja Artystyczna Dawid - Band
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
LightShowDj
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 3
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Wto 5 Maj 2015, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

Jestem z Chorzowa. Chętnie poprowadzę wasze wesele;) Oprócz Dj posiadam wiele innych atrakcji np. skrzypce w kościele/urzędzie.

Szczegóły oferty na www.lightshowdj.pl

Pasja i profesjonalizm! To nas wyróżnia! oczko

Zapraszam,
Marcin
_________________
Firma Light Show Dj - OFERTA:
DJ, skrzypaczka na ślub, manicurzystka, wizażystka, samochód z kierowcą dla pary młodej, papeteria ślubna, catering!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group