Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Forumowe "ciężarówki" II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 592, 593, 594 ... 778, 779, 780  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 1 Kwi 2015, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martens- zazdroszczę,że coś się ruszyło wykrzyknik

ja mam nadzieję,że się nie przeterminuję . póki co wszystko pozamykane na 4 spusty smutny

pearl, korcia - cieszcie się 2 trymestrem, bo 3ci o wiele cięży i "bogatszy" w różne dolegliwości . ( ciężko powiedzieć czy pierwszy czy trzeci gorszy język )w drugim trymestrze wydawało mi się,że w ciąży można być całe życie takie to przyjemne, w 3 trymestrze zmieniłam zdanie język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 1 Kwi 2015, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja za tydzień zaczynam trzeci. I byle szybko zleciało. Wiem, że będę marudzić - szczególnie jak się zrobi ciepło. Ale liczę na to, że szybko zleci.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 1 Kwi 2015, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oby, mi 7 miesiąc zleciał 8 i 9 to już nieco gorzej znoszę . Już wyczekuję terminu Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 1 Kwi 2015, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Się nie dziwię. Jak będę w tym tygodniu co Ty, to pewnie mój mąż będzie ledwo stać na nogach Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Sro 1 Kwi 2015, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn napisał:
martens- zazdroszczę,że coś się ruszyło wykrzyknik

ja mam nadzieję,że się nie przeterminuję . póki co wszystko pozamykane na 4 spusty smutny

Nie przejmuj się, u nas 4 listopada też wszystko jeszcze było zamknięte, a tydzień później jak mnie lekarz przyjmował na oddział to już miałam 2cm uśmiech

Też tak sobie myślałam prawie do końca 8 miesiąca, że ciąża to w ogóle same zajebistości i za nic nie mogłam pojąć jak można już chcieć urodzić. Ale jak przyszedł 36 tydzień i mi nogę prawie sparaliżowało to zmieniłam zdanie. A może to był 32 tydzień...? Kurde, już tak dokładnie nie pamiętam tego co złe język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 1 Kwi 2015, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie nuda i nic się nie dzieje. Żadnej misji. Nie mogę się w ogóle do niczego zmusić leżę na sofie i zachowuje się jak no-life.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Sro 1 Kwi 2015, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że zleci, z drugiej strony mam obronę inżyniera dopiero w maju, albo już w maju, i czeka mnie jeszcze nauka, no i muszę się spiąć i pracę dopieścić i wysłać do promotora, a też ciężko mi się zebrać, ale dziś kończę pisanie, więc luz język zostanie tylko powstawiać jakieś zdjęcia i przetłumaczyć to co trzeba język to u mnie będzie się wlokło po połowie maja, bo narazie to żyję tą durną obroną.... język

U mnie już się zaczęły dolegliwości, zgagi i bolące plecy coraz częściej, więc co będzie w 9 miesiącu, wolę nie myśleć Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Sro 1 Kwi 2015, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tam, nie ma cos sie negatywne nastawiac, ja tu bylam straszona jak to nie bede 'umierac' w ostatnim miesiacu no i kurde, jakos nadal nie umieram.. Malo tego, czuje sie swietnie, moglabym spokojnie jeszcze w tej ciazy pochodzic. Plecy mnie bola 100 razy mniej niz jak lezalam (wtedy bolaly cale 24h na dobe, teraz tylko jak sie wymecze i tylko ledzwia), brzuch nie ciazy, nadal nie spuchlam, naprawde czuje sie bardzo dobrze i szkoda mi troche, ze juz za tydzien sie to wszystko skonczy, bo dopiero teraz poczulam jak fajnie byc w ciazy... Ale moze to dzieki temu, ze w porownaniu do normalnego funkcjonowania to cale lezenie to byla katorga i teraz 'zwykle' ciazowe niedogodnosci sa dla mnie o wiele mniej uciazliwe i zwykle wyjscie na zakupy duzo bardziej cieszy niz meczy oczko

Ale za to zaczelam sie okropnie stresowac i najchetniej przelozylabym to cc na pozniejszy termin język z oczkiem
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 1 Kwi 2015, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niemampomyslu - ciesz się uśmiech przynajmniej możesz sobie wszystko zaplanować i nie musisz czekać jak na szpilkach.

korcia - ja zgagę miewam, ale na szczęście dość rzadko. Pewnie dlatego, że mam nisko brzuch. Za to tak wielki jakby mi ktoś wsadził do środka piłkę do kosza i wypchnął do przodu język niestety coraz gorzej się czuję psychicznie i mam nadzieję, że nie skończy się to czymś poważniejszym.

justyna - jesteście już w domu?
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pią 3 Kwi 2015, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justynko, przyjmij ogromne gratulacje uśmiech.
Niemampomysłu, ale szalejesz, bardzo, bardzo się cieszę, że udało się donosić Lilankę uśmiech. Niesamowite, może i dla mnie jest nadzieja uśmiech. A propos laktacji po cc - masz takie same szanse jak po sn, luzik uśmiech. Ja odciągałam mleko3 miesiące po cc na początku trzeciego trymestru, moja szwagierka straciła pokarm po tygodniu od terminowego porodu; nie ma reguł.

Powiem Wam szczerze, że i tak raduję się tą ciążą, naszą decyzją o powiększeniu rodziny mimo wątpliwości i wcześniejszych doświadczeń - może moje dylematy i dolegliwości są poważniejsze niż większości ciężarnych, ale samo to, że mogę urodzić, mam możliwość bycia matką po raz drugi daje mi ogromne poczucie szczęścia. A tej wielkiej radości przytulenia dziecka i bycia z nim od samego początku, bez rurek, szyb i bez lęku o jego życie - wprost nie mogę sobie wyobrazić.

A teraz Margowe niusy: szyjki aktualnie brak, w sobotę się dowiem, czy jest rozwarcie. Zaliczony tygodniowy pobyt w szpitalu, sterydy, skurcze, ktg trzy razy na dobę. Teraz od dwóch tygodni jedziemy z Kinią ciężarówką na kredyt uśmiech. Każdy dzień na wagę złota. Mała jest podobno na 75. centylu, czyli spora, ale i tak mogłaby jeszcze trochę w brzuszku pomieszkać. Leżę non stop, Wiktor u Dziadków, przyjeżdża na Wielkanoc, a w poniedziałek przybywa na pomoc Teściowa, mam absolutny zakaz zajmowania się dzieckiem.
Mam zaplanowaną cesarkę, ale jeśli akcja porodowa będzie tak szybka, jak bywa przy niewydolności szyjki, pewnie się skończy na sn.

Życzę Wam pozytywnej energii, która nadejdzie wraz z Cudem Zmartwychwstania i Nową Wiosną. Przyjemnego turlania się w ciąży, jak najlżejszych porodów, jak najmilszych i najmniej kłopotliwych dzieciątek oraz połogów takich, jakby ich nie było uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 592, 593, 594 ... 778, 779, 780  Następny
Strona 593 z 780

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group