Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Forumowe "ciężarówki" II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 591, 592, 593 ... 778, 779, 780  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 31 Mar 2015, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje dla świeżo upieczonej mamy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Wto 31 Mar 2015, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje Justyno uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Wto 31 Mar 2015, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje dziewczyny uśmiech
Co mogę napisać? Tak wiele rzeczy zaskakuje. Np. to, ze można nie spać wcale w nocy i dawać radę funkcjonować w dzień. Że w tym brzuchu był zupełnie realny mały człowiek. Ze ciało znów tak bardzo się zmienia. Że potrafię jednak zająć się nim. Dziwne to wszystko i wspaniałe zarazem.

Poród zaczął się nagle i postępował piorunujaco. Dla dobra dziecka lekarze spowalniali go. Boli, oj... Jeszcze dobra chwilę po wsparciu małego nie bardzo wiedziałam co się ze mną dzieje. Ale połóg jest gorszy. Pękła szyjka, krocze też choć było nacinane. Do tego mam krwiaka na kroczu. Ledwo siedzę, głównie leze.
Cukry na razie bez szału. Liczę na to, ze spadną.

W temacie wyprawkowym napiszę co i jak się przydało i pomarudze w wątku o kp. Piersi trochę wariuja, za duzo pokarmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Wto 31 Mar 2015, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna*** napisał:
Dziekuje dziewczyny uśmiech
Co mogę napisać? Tak wiele rzeczy zaskakuje. Np. to, ze można nie spać wcale w nocy i dawać radę funkcjonować w dzień. Że w tym brzuchu był zupełnie realny mały człowiek. Ze ciało znów tak bardzo się zmienia. Że potrafię jednak zająć się nim. Dziwne to wszystko i wspaniałe zarazem.


Boziu, no...
Mam łzy na końcu nosa, wariatka uśmiech Wzruszające są te pierwsze zachwyty nad własnym dzieckiem, nad swoją mocą magiczną, jaką się ma do opieki nad nim uśmiech To, jak się człowiek go boi, żeby za chwilę sprawnie robić wszystko jedną ręką... Przypomniałaś mi wszystko.

Bardzo się cieszę i bardzo mocno gratuluję.

Pokomplikowany połóg, już po tym wszystkim, to mnie się zdawało pestką, już nic nie znaczył uśmiech
Cieszę się. Bardzo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 1 Kwi 2015, 7:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna - ja wciąż nie dowierzam,że w środku na prawdę jest dziecko Wink po porodzie pewnie też będę w szoku.
Szkoda,że tyle "szkód" się przyplątało przy okazji porodu, ale ważne,że połóg trwa o wiele krócej niz cała ciąża, trzymam kciuki,żeby szybciorem się zagoiło

Kiedy do domku wracacie?

i czekam na niusy w wyprawkowym wątku uśmiech

u mnie dziś wybił 37 tydzień ola Boga ola Boga ola Boga
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Sro 1 Kwi 2015, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna, gratulacje ogromne Very Happy

nheledore napisał:
Justyna*** napisał:
Dziekuje dziewczyny uśmiech
Co mogę napisać? Tak wiele rzeczy zaskakuje. Np. to, ze można nie spać wcale w nocy i dawać radę funkcjonować w dzień. Że w tym brzuchu był zupełnie realny mały człowiek. Ze ciało znów tak bardzo się zmienia. Że potrafię jednak zająć się nim. Dziwne to wszystko i wspaniałe zarazem.


Boziu, no...
Mam łzy na końcu nosa, wariatka uśmiech Wzruszające są te pierwsze zachwyty nad własnym dzieckiem, nad swoją mocą magiczną, jaką się ma do opieki nad nim uśmiech To, jak się człowiek go boi, żeby za chwilę sprawnie robić wszystko jedną ręką... Przypomniałaś mi wszystko.


O matko, mnie też się wszystko przypomniało uśmiech Pierwsza noc, kiedy miałam Maję ciągle w swoim łóżku (i tak jest do dziś język) i przytulałyśmy się cały czas, jak patrzyłam w te jej rozbiegane i nieogarniające oczka, które teraz są takie bystre uśmiech nie chciałam odłożyć jej ani na sekundę do tego plastikowego jeździdełka, nie przespałam ani minuty, bo nawet nie chciałam zamykać oczu. Ten czas jest najwspanialszy! Taka radość w sercu uśmiech I rano, kiedy przyszła położna i rzuciła w drzwiach "proszę rozebrać dzidziusia do obchodu" a ja sobie pomyślałam "COOOOOOOOO?wykrzyknik Co ja mam zrobić?!" język

Jesteście już w domu?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martens
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 748
Skąd: śląsk

PostWysłany: Sro 1 Kwi 2015, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna to cudowne co piszesz uśmiech Aż nie potrafię się doczekać momentu kiedy zobaczę naszą malutką uśmiech
ewelajn gratuluję 37 tygodnia! Very Happy

My już po wizycie, szyjka powoli zaczyna się "ruszać" uśmiech U Anuli wszystko dobrze, jeżeli nie urodzi się do 8 kwietnia to idziemy na usg kontrolne sprawdzić przepływy, wagę itp uśmiech Jeżeli sama nie zdecyduje się wyjść do terminu to 13 idziemy do szpitala na wywołanie (mam nadzieję, że wysłucha moich próśb i urodzi się wcześniej język). Nie ukrywam, że trochę się tego boję, lepszy byłby poród z zaskoczenia bo mniej bym się stresowała ale co tam najważniejsze, że w końcu zobaczymy naszą córeczkę uśmiech
_________________
7.06.2014 ♥

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaKicia87
guru
guru


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3846
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro 1 Kwi 2015, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna ogromne gratulacje uśmiech Wypoczywajcie i cieszcie się sobą - tak długo na niego czekałaś buźki
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Sro 1 Kwi 2015, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna - jeszcze raz gratulacje! Piękne uczucie! Aż ci zazdroszczę, że już możesz wyprzytulać swojego skarba, a ja jeszcze 3 miesiące muszę czekać na to magiczne spotkanie.... Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 1 Kwi 2015, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

korcia - Przeleci szybko. Już za rogiem 3 trymestr czeka oczko ponarzekamy sobie w maju na upały a potem pójdzie z górki.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 591, 592, 593 ... 778, 779, 780  Następny
Strona 592 z 780

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group