Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wyprawka-co każda mama wiedzieć powinna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 236, 237, 238 ... 260, 261, 262  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Sob 21 Mar 2015, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa napisał:
kamilka napisał:

przy dziecku chyba nie da się uniknąć prania ręcznego... Teraz jak się Majka obsra po pachy to nie ma zmiłuj, trzeba przeprać od razu oczko spłukuję jajecznicę prysznicem, spieram bekmanem plamy i rzucam na kaloryfer, a później dorzucam do reszty jak robię pranie

Zgadzam sie w calej rozciaglosci uśmiech

Chcecie miec duzo pieluch, zeby rzadko prac? A ubranek tez tak duzo macie? Ja mialam sporo, a i tak pralka ze 2 razy w tygodniu chodzila z dzieciecymi ciuszkami oczko


O matko, to tak jak u mnie! Ubranek od 56 do 68 miałam multum!! Aż za dużo, jak teraz na to patrzę. A pralka szła tak jak u Was.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Nie 22 Mar 2015, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam już drugie dziecko i w życiu nic ręcznie nie wyprałam język z pieluch jedynie pod prysznicem kupę spłukuję. Jak coś się zabrudzi i ciężko doprać to trudno. Mam kilka ubranek wyjściowych a po domu to dzieci jakoś specjalnie nie stroję. Chociaż sorki...raz zaprałam białą bluzkę Dorotki jak ją lodami czekoladowymi uwaliła.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamika88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 920

PostWysłany: Nie 22 Mar 2015, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm, ja miałam ubranek całą komodę 5 szuflad, a pranie wstawiam maks raz w tygodniu i to nawet połowy z tego Zuzia nie założy tylko po prostu nie chcę mieć pełnej pralki bo potem dużo prasowania jest lol I to czasami w sumie czyste rzeczy wrzucam tylko dlatego, że już je nosiła bo nie wyobrażam sobie żeby body nosiła dwa dni pod rząd te same nawet jak czyste są takie mam dziwne zboczenie w tej sprawie lol Ale Zuzi się nie ulewa, przez pieluchy nie przelatuje więc może dlatego.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Nie 22 Mar 2015, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
Mam już drugie dziecko i w życiu nic ręcznie nie wyprałam język z pieluch jedynie pod prysznicem kupę spłukuję. Jak coś się zabrudzi i ciężko doprać to trudno. Mam kilka ubranek wyjściowych a po domu to dzieci jakoś specjalnie nie stroję. Chociaż sorki...raz zaprałam białą bluzkę Dorotki jak ją lodami czekoladowymi uwaliła.


U mnie tak samo. Ma osobne ciuszki na wyjście i osobne do domu. Uwali domowe, o tragedii nie ma. Początkowo widząc plamy z obiadków dostawałam spazmów, al stwierdziłam, że mam to w nosie język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Pon 23 Mar 2015, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wróciłam ze szpitala to wszystkie rzeczy, które tam miałam, wyprałam. Po porodzie zrobię tak samo. Niestety, przez to, że wszystko muszę zabrać to i prania więcej będzie.

Ciuszków mam dużo. Mam te które kupiliśmy, bardzo dużo używanych podarowanych i nowych z prezentów. Części używanych nawet nie prałam bo za dużo tego (chyba, że za często będę musiała puszczać pralkę, to się z nimi przeproszę), niektórym osobom, które chciały ciuszki po swoich bąblach oddać już dziękowałam, bo nawet nie miałabym gdzie tego trzymać.
Stały dopływ używanych ciuszków będę miała cały czas. Więc liczę na to, że wystarczy. A i po urodzeniu się bąbla wiem, że będzie sporo prezentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Pon 23 Mar 2015, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też się zapowiada sporo używanych, sama ich trochę kupiłam a jeszcze dostanę pakę od ciotki, więc będzie sporo, szafę trzeba będzie przeorganizować na to wszystko język
...tylko pralkę będziemy musieli kupić nową, bo odkąd mieszkamy u teściów nie mogę się do niej dopchać i szlag mnie trafia.... teściowa non stop ją okupuje, chociaż to mojego męża zakup jeszcze kawalerski....ja nasze pranie wożę do rodziców bo łatwiej się dopchać i mają dwie(mamy 1 km do siebie) język ale z dziecka będzie więcej, więc chyba sobie podaruję te wożenie język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pon 23 Mar 2015, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w życiu bym z praniem nigdzie nie jechała, za wygodna jestem język
Macie miejsce na drugą?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pon 23 Mar 2015, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow, teściowa pierze dzień w dzień całą dobę?
Nastawiłabym pranie o 23 oczko jakby się coś czepiała to bym zapytała kiedy mam prać Very Happy
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Pon 23 Mar 2015, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pierze wtedy kiedy nas nie ma - na jedno wychodzi język zawsze jak ja chcę to ona ma coś do wyprania... często też na noc włącza, a na górę do nas echo idzie jak tłucze wirowanie;/
Mamy miejsce, bo mamy swoją dużą łazienkę, tylko do tej pory jakoś tak obywało się, zawsze jakiś ważniejszy wydatek był język a dla 2 osób nie było zbyt wiele prania, raz na tydzień czasem 2 razy, bo dużo ubrań mamy na zmianę język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pon 23 Mar 2015, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kup pralkę i już. Bez sensu wozić pranie gdzieś do prania.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 236, 237, 238 ... 260, 261, 262  Następny
Strona 237 z 262

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group