Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Forumowe "ciężarówki" II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 581, 582, 583 ... 778, 779, 780  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Sro 18 Mar 2015, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli jednak dyskusję wywołałaś pisząc o kimś ,a nie o sobie samej i swoim doświadczeniu jak sugerowałaś w poście do mnie?Właśnie o to mi chodziło bo od tego zaczęła się ta cała negatywna dyskusja.,równie dobrze każda z nas mogła czytając o Twoich problemach w kolejnych ciążach napisać że koloryzujesz ale większość z nas ma empatyczne podejście do sprawy i nawet nie wpadłyśmy by doszukiwać się drugiego dna w Twoich wypowiedziach
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 18 Mar 2015, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e-nina napisał:
czyli jednak dyskusję wywołałaś pisząc o kimś ,a nie o sobie samej i swoim doświadczeniu jak sugerowałaś w poście do mnie?Właśnie o to mi chodziło bo od tego zaczęła się ta cała negatywna dyskusja.,równie dobrze każda z nas mogła czytając o Twoich problemach w kolejnych ciążach napisać że koloryzujesz ale większość z nas ma empatyczne podejście do sprawy i nawet nie wpadłyśmy by doszukiwać się drugiego dna w Twoich wypowiedziach


Nie ja dyskusję wówczas wywołałam. Nikt się do mojej wypowiedzi nie odniósł.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Sro 18 Mar 2015, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna, pearl - może pora przyjąć do wiadomości, że nie jedna osoba zauważyła Wasze zachowanie i wyraziła swoje (krytyczne) zdanie na ten temat.
Może jednak coś w tym jest? I warto przystopować? A jak nie, to może załóżcie kółko wzajemnej adoracji na innym forum, żeby wróciła tutaj miła atmosfera i wzajemny szacunek.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Sro 18 Mar 2015, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rashel napisał:
Justyna, pearl - może pora przyjąć do wiadomości, że nie jedna osoba zauważyła Wasze zachowanie i wyraziła swoje (krytyczne) zdanie na ten temat.
Może jednak coś w tym jest? I warto przystopować? A jak nie, to może załóżcie kółko wzajemnej adoracji na innym forum, żeby wróciła tutaj miła atmosfera i wzajemny szacunek.

zgadzam się i podpisuję się wszystkimi kończynami.
e-nina brawo!
Doskonale napisane.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Sro 18 Mar 2015, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rashel, wyraziłam swoje zdanie w dyskusji i fakt, ze ktoś ma inne niż ja w żaden sposób nie wpływa na zmianę mojego zdania. Nawet jeśli jest to opinia 5 osób a nie jednej. Albo i 50. I myślę ze te pięć osób powinno przyjąć do wiadomości, ze mam prawo do własnej opinii a nie przyjąć sobie za punkt honoru zmusić mnie do zmiany zdania. Kazdy ma swoje zdanie i ma prawo je miec. I wtedy właśnie będziemy mogły mówić o wzajemnym szacunku.

Miłego popołudnia i wieczoru zycze wszystkim. Mam nadzieje, ze jutro nie bedzie tu juz tego bałaganu bo chcialam sie o cos podpytac jeszcze na forum a w tym zamieszaniu to chyba bez sensu. No chyba ze zacznę jednak rodzic i będzie po ptakach oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro 18 Mar 2015, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna, skoro chcesz wyrażać swoje zdanie to daj innym również taką możliwość,bo sama chciałaś nawrócić na swoją drogę.
Pearl,musisz mieć strasznie dużo wolnego czasu skoro "przeryłaś" swoje posty. Zazdroszczę...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 18 Mar 2015, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko, na kompletne zakończenie od siebie powiem, że to my tworzymy to miejsce i będzie ono takie, jakie my same jesteśmy dla siebie i innych ludzi.
Ja zareagowałam, bo ostatnio ten wątek jest kompletnie odmieniony i można tu przeczytać o rzeczach, dla jakich w akurat takim temacie poświęconemu radosnemu oczekiwaniu nie powinno być miejsca.

Przyznaję bez bicia- córeczka absorbuje bardzo dużo mojego czasu i ja chcę jej go poświęcać, wiele razy w połowie kasowałam zaczęty już post, bo coś, no ale to, że spadła frekwencja, bo dzieci, nie może być powodem dla opisywania makabrycznych powikłań okołoporodowych albo zarzucania kłamstw użytkowniczce, co do której większość forum nie ma żadnych zastrzeżeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pią 20 Mar 2015, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cz któraś z byłych albo obecnych cięzarówek była na warsztatach "mamo to ja" albo " bezpieczny maluch " ? warte to uwagi? uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pią 20 Mar 2015, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bylam na jakichs w ciazy, ale nie pamietam czy to te dokladnie. Z Zawitkowskim byly zajecia. W tym tygodniu sa dla mam i jestesmy zapisani, ale zobaczymy czy wyzdrowiejemy do wtedy oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sob 21 Mar 2015, 7:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Zawitkowskim to pewnie fajne uśmiech poczytałam recenzje na blogach i podobno warto jedynie na te drugie się wybrać- ze względu nato,że oprócz reklamo jest wykład o pierwszej pomocy dla malucha. a te pierwsze totalnie reklamowe
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 581, 582, 583 ... 778, 779, 780  Następny
Strona 582 z 780

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group