Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wyprawka-co każda mama wiedzieć powinna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 217, 218, 219 ... 260, 261, 262  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Wto 10 Mar 2015, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam właśnie takie koszulki jak wkleiła Rashel. To italian Fashion. Cenowo ok i jakościowo też. Moje były wiele razy prane bo w szpitalu wciaz sie brudzily od żelu do ktg no i nie zawsze pozwalali wstać żeby się wykąpać więc zmienialam codziennie. Nie zblakly ani sie nie powyciagaly. Do kompletu mam tez szlafrok, fajny, nie jest gruby. Ale wydaje mi się ze na spory biust bez stanika te koszulki sie nie nadają.
Miękkie staniki do karmienia mam z Tesco F&F. I mam dwie sztuki bo muszę koniecznie mieć na zmianę. Jakiś taki ładny, usztywniany kupię po miesiącu jak się rozmiar stabilizuje.
Co do wózków to u nas mnóstwo jedo i bebetto właśnie. Ale to też zależy od dzielnicy bo u mnie dużo wertepow wiec stąd chyba ludzie wybierają wózki o mocnym zawieszeniu.
Fantazja, a jak regulowaliscie te zawieszenie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 10 Mar 2015, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna- dzięki ,obczaję w tesco te staniki do karmienia uśmiech

Znowu ja uśmiech
Jednak jestem kompletnie zielona w tym wszystkim. Co mam przygotować do wybrania dziecka ze szpitala? oprócz ciuszków? dziecko wraca w foteliku ? Po co mi rożek ? I kocyk faktycznie niezbędny do szpitala? na wszystkich listach wyprawkowych jest
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Wto 10 Mar 2015, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna, podpytam męża jak wróci bo to on tam coś kręcił i stwierdził, że zrobił bardziej miękkie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Wto 10 Mar 2015, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn napisał:
Justyna- dzięki ,obczaję w tesco te staniki do karmienia uśmiech

Znowu ja uśmiech
Jednak jestem kompletnie zielona w tym wszystkim. Co mam przygotować do wybrania dziecka ze szpitala? oprócz ciuszków? dziecko wraca w foteliku ? Po co mi rożek ? I kocyk faktycznie niezbędny do szpitala? na wszystkich listach wyprawkowych jest

Jak szukalam w tesco, to miseczki tylko do D byly.

Bedziecie wracac autem? To w foteliku uśmiech Rozka uzywalam dopiero w domu, nie bralam do szpitala, ale mozna zabrac. Kocyk sie przyda nawet zeby zrolowac i za dzieckiem z tylu polozyc, zeby na boku spalo uśmiech ale niezbedny nie jest uśmiech Na wyjscie dla siebie cos naszykuj mezowi, zeby nie zapomnial język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 10 Mar 2015, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nie mam co szukać w tesco, wczoraj kupiłam miseczkę E.
Autem for siur uśmiech dla siebie coś naszykuję na pewno, bo inaczej będę wracać w jakiś przedciązowych dżinsach z tyłkiem na wierzchu Wink

a różek lepiej usztywniany czy miękki ? te usztywniane chyba mają wyciąganą tą twardą wkładkę ?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 10 Mar 2015, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w szpitalu dają wszystko dla dziecka i o ile Adas był zawinięty w porządny rożek to Jagoda w jakiś obdrapany, nie dający się dobrze zawinąć :/ No ale 4 dni wytrzymałam uśmiech Kocyk też miałam, przydał się przy naświetlaniu na żółtaczkę, no i później od razu w drodze do domu miałam czym dzieci w fotelikach okryć.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Wto 10 Mar 2015, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dziecko w szpitalu ubrane w koszulkę i pampersa.
I tak - piguła owijała ją mega ciasno w 2 tetrowe pieluchy, na to, zamiast rożka, POSZEWKA NA PODUSZKĘ (zwinięta a'la rożek), i to obwiązane kolejną tetrą...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 10 Mar 2015, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn napisał:
różek lepiej usztywniany czy miękki ? te usztywniane chyba mają wyciąganą tą twardą wkładkę ?


Ja polecam usztywniany, świetnie się sprawdzał jak Antoś usnął na naszym łóżku, bo łatwiej było go delikatnie przenieść do łóżeczka.Później bez zawijania używaliśmy jako podkładki uśmiech Wkład da się wyjąć.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 10 Mar 2015, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lolek w szpitalu był w normalnych szpitalnych ubrankach + pozawijany w jakiś kocyk czy coś. Osobiście rożka nie nabywałam, bo uznałam, że zbędny - nie przeliczyłam się.

W domu miał bawełniany kocyk. Do wózka miał jakby "kołderkę" (bo wielkości poduchy) z gęsich piór na zimę (prezent od mojej babci to już musiałam używać).
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Sro 11 Mar 2015, 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy Adamie miałam usztywniany rożek. Był taki malutki, że bez niego balam się go brać na ręce. Ale szybko wyjęłam usztywnienie. Porażka. Dziexko mi się zsuwało, jak tylko miałam go w ręku :/

Przy Oliwii kupiłam, bo mąż i teść czuli się mało pewnie, ale jak się okazało, ani razu go nie użyłam. Absolutnie zbędny wydatek.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 217, 218, 219 ... 260, 261, 262  Następny
Strona 218 z 262

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group