Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wyprawka-co każda mama wiedzieć powinna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 213, 214, 215 ... 260, 261, 262  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Sob 7 Mar 2015, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemal 200 zł za stanik?? yyyy

Ja miałam zwykły sportowy. Karmiłam bez problemu...
Nie mialam ani jednego stanika do karmienia język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sob 7 Mar 2015, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewelajn przejdź się do Textil Market - kupiłam tam dwie koszule do karmienia za grosze, a jakość ok.

Pearl oglądałam ten biustonosz, u mnie w sklepie był brązowy z motywem tygrysa oczko Podobno biustonosze Freya są genialne dla dużych biustów, ale one dopiero drogie :/ Ja na razie jadę na allesach, ale będę musiała coś jeszcze dokupic.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Nie 8 Mar 2015, 7:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rashel- mi też się tak kojarzy uśmiech

agatt- nie mam u siebie textil marketu Smile planuję się wybrać do hurtowni odzieżowej, bo nie zamierzam kupować drogich koszul- nie znoszę , więc nic mi po nich po powrocie ze szpitala Wink tylko chce wiedzieć w co celować

Pearl- wygląda fajnie ten karmnik, ale ja muszę mierzyć.

Freye faktycznie zawsze jak oglądam wizualnie są piękne, ale nie na mój biust niestety Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Nie 8 Mar 2015, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewelajn - ja właśnie kupiłam koszule w hurtowni. Obie rozpinane, 30 zł za sztukę. Są świetne!! Rozciągliwe, miękkie, na guziczki. Sypiam w nich do dzisiaj a już nie karmię uśmiech na ich korzyść porzucilam moje ukochane piżamy (ku uciesze męża język)
Nie ma co przepłacać ani bawić się w markowe szmatki. No, chyba, że ktoś koniecznie chce się popisać (no dobra, ewentualnie lubi takie rzeczy). Chociaż nie wiem przed kim uśmiech

Szlafrok też kupiłam w hurtowni. Dałam 45 zł, zamiast 120 w markowym sklepie Very Happy ubrany wyłącznie w szpitalu uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Nie 8 Mar 2015, 7:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama stwierdziła, że jak koszule mają iść na zmarnowanie to ona ode mnie weźmie później Very Happy
szaleć nie będę, tylko żeby jako tako wyglądać bez tylka i cycków na wierzchu . Za to w szlafrok mogę inwestować jakiś ładniejszy, bo szlafroki lubię Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Nie 8 Mar 2015, 8:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn napisał:
Moja mama stwierdziła, że jak koszule mają iść na zmarnowanie to ona ode mnie weźmie później Very Happy
szaleć nie będę, tylko żeby jako tako wyglądać bez tylka i cycków na wierzchu . Za to w szlafrok mogę inwestować jakiś ładniejszy, bo szlafroki lubię Wink


Jak nosisz szlafroki to pewnie. Dobra inwestycja uśmiech Ja nie nosze, bo nie lubie (chyba bym się ugotowała Very Happy)

Ja koszule tez mialam oddać mamie. Ale okazały się zbyt wygodne oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziab9
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 1091

PostWysłany: Nie 8 Mar 2015, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewelajn odnośnie koszyka przy b. Luca to co Ci się nie podoba w nim? Ostatnio wracałam w deszczu ze sklepu i przynajmniej mi zakupy nie zmokły... uśmiech
Ja zakuoilam koszule na allegro,cos takiego jak wkleiłaś. U mnie sie sprawdzily,teraz leżą odlozone z ciuchami ciazowymi i czekają na następne bobo :)nic się nie zniszczyly...
A staniki kupowałam najzwyklejsze do karmienia na allegro i takie nosilam głównie po domu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Nie 8 Mar 2015, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rashel - normalna cena za stanik. Przy moim biuście porządny stanik kosztuje ok 200zł i nie mam z tym problemu. Nie chcę za 10 lat wydawać 20 tysięcy na operację plastyczną. Zreztą, w zwykłych sklepach jest mało możliwe kupić biustonosz w rozmiarze 70i-j (oczywiście niedouczone sprzedawczynie biustonoszy twierdzą, że wystarczy dobrać większy obwód - omijam takie przybytki szerokim łukiem)

agattt - freya jest genialna uśmiech mam od nich ze dwa biustonosze, ale jednak cena wyższa niż zwykle kupuję (ale czasem można trafić na przecenę/promocję)

ewelajn - ja też. Swój kupiłam w sklepie stacjonarnym, tam gdzie zawsze kupuję biustonosze. Muszę sobie kupić jeszcze jeden taki w ciemnym kolorze.

Mam fajny szlafrok z cienkiej bawełny z krótkim rękawem i pewnie go ze sobą zabiorę. Dwie doby jakoś się przemęczę. Łukasz ma zakaz żółtaczki i innego syfu język Chyba, że chce matkę na psychiatrii odwiedzać.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Nie 8 Mar 2015, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pearl dla kogo normalna, dla tego normalna uśmiech nosze 75 E/F i nie daje więcej niż 130 zł (a jeszcze lepiej jak jest przeceniony w okolice 70-80 zł, bo 130 zł to mi drogo).

Mi babka próbowała upchnąć stanik ślubny w rozmiarze 80D. "Wejdzie Pani na 100%wykrzyknik"... Przymierzyłam... Nie dopiełam a biust się nie zmieścił. Więc za takie wciskanie też już dziękuję i wychodze od razu :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Nie 8 Mar 2015, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego pisałam, że dla mnie normalna. Zawsze kupowałam biustonosze w takich cenach. No, może te pierwsze były w granicach 80-90 jak jeszcze biust mały, ale to było w okolicach 6 klasy SP (mama mi i tak już wówczas kupowała triumpha) w 8 klasie miałam już 70F biust (i kupienie stanika w tym rozmiarze graniczyło z cudem - krawcowa mi wszywała obwody).

Może jakbym polowała na okazje i tydzień w tydzień przeczesywała miasto w poszukiwaniu przecen/promocji to udałoby się coś taniej kupić - ale to by była dla mnie największa życiowa kara. Bo nienawidzę łazić po sklepach.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 213, 214, 215 ... 260, 261, 262  Następny
Strona 214 z 262

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group