Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

pamięć o tych którzy odeszli
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pią 29 Sty 2010, 0:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takich podobnych sytuacji jest mnóstwo.... i ja uważam, że nie nalezy podczas wesela gloryfikować wszystkich, jesli wogóle sobie na to nie zasłużyli. Nie można, bo to przede wszystkim nie w porządku wobec tej 'części rodziców', która pomaga i wspiera. Dlatego najlepiej chyba nie robić w takiej sytuacji oficjalnych podziękowań, tylko na osobności zrobić to dla osób, którym się to naprawdę należy. Czy będą to mniejsze podziękowania, jesli wypowie je się bez świadków? nie sądzę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia23
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 44

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2010, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bridezilla
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 3

PostWysłany: Sob 7 Mar 2015, 0:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeczytałam wszystkie wypowiedzi i dużo wątpliwości mi rozwiałyśmy. Tata A. nie żyje zmarł miesiąc przed naszym pierwszym spotkaniem
na początku strasznie się obawiałam tej wizyty na cmentarzu ale teraz jestem już spokojniejsza

Ślub mamy o 16 więc jak po 14 rodzice zrobią błogosławieństwo to przed 15 możemy jechać na cmentarz i potem do kościoła

Chce również podczas modlitwy powszechnej wspomnieć o Tacie A.

W co myślicie by podczas podziękować "role" Taty A. przejął jego chrzestny (był bratem taty A.)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Pon 13 Sie 2018, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciężko jest mówić o śmierci bliskich. Warto jednak wspomnieć, osobom które najgorsze mają przed sobą, że zawsze w takiej sytuacji należy rozejrzeć się za firmą pogrzebową, która oferuje tanie usługi pogrzebowe. Dzięki niej będziemy pewni, że nie zostaniemy ruiną finansową. Taki zakład pogrzebowy Warszawa to Elizjum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Pon 24 Lut 2020, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o usługę kremacji to mogę polecić ten zakład pogrzebowy https://www.elizjum-warszawa.pl/ Dodatkowo mają pełny zakres usług z zakresu pochówku. Poprowadzą w ostatnią drogę bliską ci osobę z godnością i szacunkiem. Zapoznaj się z stroną jeśli zmusiła cię do tego sytuacja życiowa i sprawdź co potrzebujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group