Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co aktualnie robisz? :) C.D
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 313, 314, 315 ... 486, 487, 488  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Sob 28 Lut 2015, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia11889 napisał:
domcia192 nie pracujesz już u teścia?
Ja mam chwilę przerwy w sprzątaniu uśmiech


pracuję ale nie chce tam spędzić najlepszych lat mojego życia. Poza tym nie pracuję w zawodzie. chciałabym w księgowości pracować. Nie po to studiuję finanse i rachunkowość żeby panele sprzedawać. A jak słucham koleżanki z roku że pracują w księgowościach to aż żal serce ściska.


wróciliśmy od teściów teraz robimy pizzę i winucho Very Happy i chyba oglądniemy Snajpera uśmiech
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 1 Mar 2015, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstałam wypiłam rano kawę z moim Ł on pojechał grać w piłkę a ja poszłam pobawić się z Wincentem teraz razem leżymy. Miałam zabrać się za zaległości w pracy ale nie mam nastroju.
Dzisiaj zaczynam pierwszy dzień diety która ma trwać 13 dni. Muszę się nauczyć pić czarną kawę.

Słuchał audycję Agnieszki Hylińskiej, lubię tę audycję ponieważ kojarzy mi się z niedzielnym spokojem.

Szkoda , że nie umiem się tak totalnie wyluzować cały czas mam pracę gdzieś z tyłu głowy. Myślę całkiem poważnie , żeby zająć się medytacją. Czy któraś z Was stosuje ?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Nie 1 Mar 2015, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie niedziela w łóżku. Muszę się wykurować. Albo chociaż zwalczyć gorączkę.
Może jak nabiorę potem trochę siły to wprowadzę poprawki do pracy. I poczytam coś.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Nie 1 Mar 2015, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też czekają poprawki pracy.. Nie mogę się za to zabrać od kilku tygodni :/ Ten weekend miałam poświęcić na poprawianie, ale sobota minęła mi na zupełnie innych zajęciach, zobaczymy co z niedzielą... Póki co zbieramy się do kościoła.. A potem chcemy zrobić sajgonki, więc też trochę się z tym zejdzie...

Od jutra zaczynam z koleżanką zajęcia z tańca brzucha Very Happy Wchodzimy w trakcie kursu (opuściłyśmy bodajże 3 lekcje), ale jeszcze nas przyjęli. To jedyny dobry termin dla nas obu i decyzja zapadła bardzo spontanicznie - wczoraj zapisałyśmy się Very Happy Od kilku lat bardzo chciałam zobaczyć, z czym to się je, w końcu będę miała taką możliwość uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 1 Mar 2015, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czymś się strułam.. a jutro pierwszy dzień pracy nowej. Idę spać, bo wstać muszę o 5;/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Wto 3 Mar 2015, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądam sobie Greya Very Happy i jem galaretkę Very Happy mniam uśmiech a notatki rozwalone


Dziewczyny nie wiem gdzie to wkleić ale nie mogłam się powstrzymać uśmiech
Brzuch i policzki bolą mnie od śmiania. Polecam
https://www.youtube.com/watch?v=TKfZQI-5mkA&feature=youtu.be
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*


Ostatnio zmieniony przez domcia192 dnia Sro 4 Mar 2015, 16:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joasia87
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Sie 2012
Posty: 139
Skąd: Konin

PostWysłany: Wto 3 Mar 2015, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="domcia192"]Oglądam sobie Greya Very Happy i jem galaretkę Very Happy mniam uśmiech a notatki rozwalone


Boże,identyko u mnie tylko za galaretke wstawiam pomaranczko ;p
_________________
Budyniek

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Czw 5 Mar 2015, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leżę, po prostu leżę. Patrzę w TV i próbuję się pomału zabrać za obiad uśmiech muszę poszukać też jakiejś inspiracji planu do pracy magisterskiej uśmiech
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Czw 5 Mar 2015, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też siedzę w domu, do pracy nie chodzę drugi tydzień, kiedy pójdę to nie wiem bo oczywiście zero odzewu. Czekam na jakieś wieści od szefowej bo we wtorek z nią rozmawiałam.
Dzisiaj w sumie nie zrobiłam nic pożytecznego, tylko pranie i ogólnie ogarnęłam dom, może jeszcze poodkurzam i pościeram, ale tak mi się nie chce... Jeszcze pasuje zrobić obiad mężowi.

Jutro mam wizytę u ginekologa, ale nie wiem co robić bo mam 4 dc, @ mi się spóźniła jak na złość. Jutro jak pójdę to pewnie będę miała jeszcze drobne plamienie, ale czekałam na wizytę ponad 2 tygodnie i nie chcę jej przekładać. Któraś z was miała tak kiedyś ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 5 Mar 2015, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam na nic czasu, nawet zbytnio na forum. Dopiero wróciłam z pracy i zabieram się za Project Runway!
W weekend wyjeżdżam:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 313, 314, 315 ... 486, 487, 488  Następny
Strona 314 z 488

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group