Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wątek starających się III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 336, 337, 338 ... 434, 435, 436  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 4 Mar 2015, 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasia_90 napisał:
Gratuluję Asiu i trzymam kciuki o pozytywny rozwój akcji!
Ja się chyba załamię..do męża wogóle nie dociera że nie zajdę w ciążę zraz od pierwszej tabletki, a chciałabym się zacząć leczyć..słucha mnie jak zgaszonego radia..to bez sensu..on tego dziecka wogóle nie chce smutny


A czy on musi wyrazić zgodę na Twoje leczenie?

Aj tam, zaraz nie chce. Po prostu może uważa, że to jeszcze nie ten moment - że za młodzi jesteście, że za krótko małżeństwem itp - jak on to widzi?
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klodi87
maniak
maniak


Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 1355

PostWysłany: Sro 4 Mar 2015, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asia_1987 trzymam kciuki uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 5 Mar 2015, 4:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

on tO widzi ze chce poczekać do końca roku..nie sadze ze jesteśmy za młodzi bo on ma 30 a ja 25.. W sam raz..musze iść do lekarza zeby mi wyrównał cykle i pytałam w która stronę chcemy iść bo ostatnio lekarz o to pytał. Wkurza mnie to bo przed ślubem była inna gadka..a poza tym moje leczenie może trwać miesiąc a może rok.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Czw 5 Mar 2015, 6:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cykle wyrównaj dla samej siebie, nie ma się co męczyć. Chyba na to nie potrzebujesz aprobaty męża? a co ze staraniami to w trakcie może się wyjaśni
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 5 Mar 2015, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn napisał:
Cykle wyrównaj dla samej siebie, nie ma się co męczyć. Chyba na to nie potrzebujesz aprobaty męża? a co ze staraniami to w trakcie może się wyjaśni


Zgadzam się. Takie długie cykle to sygnał, że trzeba to zbadać. Może to po prostu Twoja "uroda", a może coś innego. Nie ma sensu się tym stresować, trzeba iść do lekarza i powiedzieć, że myślicie nad staraniami, jeszcze nie podjęliście całkowicie decyzji, ale chcesz się przebadać, żeby w razie decyzji móc zacząć starać się od razu. A nie dopiero wtedy rozpocząć diagnostykę. Przecież to nie jest tak, że do ginekologa chodzi się tylko wtedy, jak się jest w ciąży albo jak się chce już być... Spokojnie, nie stresuj się, tylko zrób to dla siebie uśmiech Na resztę przyjdzie czas uśmiech

Asiu po cichu gratuluję i trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze! uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martens
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 748
Skąd: śląsk

PostWysłany: Czw 5 Mar 2015, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asiu po cichu gratuluję jednocześnie mocno trzymając kciuki uśmiech
_________________
7.06.2014 ♥

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martens
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 748
Skąd: śląsk

PostWysłany: Czw 5 Mar 2015, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asiu po cichu gratuluję jednocześnie mocno trzymając kciuki uśmiech
_________________
7.06.2014 ♥

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 5 Mar 2015, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu - jak Cię ginekolog spyta o temat ciąży to przecież możesz powiedzieć, że planujecie, ale najpierw musisz się do ładu doprowadzić. To też pewnie nie takie 5 minut i już.
Mężczyźni zupełnie inaczej postrzegają temat dziecka i ciąży i myślę, że raczej rzadkością jest mężczyzna taki, który na etapie takim jak Wy jesteście będzie skakał z radości. Szczególnie, że hasło "starania" jest ogólni niefajne i stwarza presję. Pisałaś, że Twój mąż powiedział, że jak się pojawi to ok, to znaczy, że nie jest przeciwko dziecku jako takiemu, tylko może właśnie terminologia i seks pod linijkę mu nie pasuje - obie kwestie można rozwiązać tak, żeby było ok uśmiech
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Czw 5 Mar 2015, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia zgadzam się ze Pearl do lekarza idź przede wszystkim dla siebie, jak wszytko Ci się wyreguluje i będziesz miała pewność że jesteś zdrowa poczujesz się lepiej psychicznie. Po drugie porozmawiaj z mężem wprost i razem coś ustalcie, najgorsze są domysły i brak dogadania, a to jednak nie jest prosta rzecz. Może mąż faktycznie chce żebyście jeszcze jakiś czas byli sami, musicie dojść do jakiegoś porozumienia.

My zaraz po ślubie ustaliliśmy, że przez pierwszy rok chcemy się wstrzymać zwłaszcza że nigdy nie mieszkaliśmy razem i musieliśmy się jakoś przyzwyczaić do tej nowej sytuacji. Przynajmniej teraz wiem że mój mąż chce tego dziecka tak samo jak ja, już nie może się doczekać, a wcześniej nie był na to jeszcze gotowy.

Kasia porozmawiaj z nim na spokojnie, przecież nie zmusisz go nagle do tego żeby chciał dziecka tak bardzo jak Ty, może nie jest jeszcze gotowy pytajnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Czw 5 Mar 2015, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia podstawą jest doprowadzenie siebie do ładu i składu. Po sobie wiem, że to nie jest tak że od jednej tabletki będzie już wszystko ok. Trzeba czasu. Także nie przejmuj się tym, co mąż mówi o dziecku. Zajmij się sobą swoim zdrowiem a dziecko samo wyjdzie i mąż na pewno będzie szczęśliwy. Na pewno jak zobaczy USG i usłyszy już bijące serduszko to będzie chciał tego dziecka i będzie je kochał bez wątpienia ;D
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 336, 337, 338 ... 434, 435, 436  Następny
Strona 337 z 436

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group