Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

urządzenie mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 190, 191, 192  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 5 Sty 2015, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi się podoba uwielbiam biel , szarości jeśli chodzi o wystrój pomieszczeń. Sama bym mogła zamieszkać w takim pokoju język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Betka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 1237

PostWysłany: Czw 8 Sty 2015, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękujemy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Shacker
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 24

PostWysłany: Pon 2 Lut 2015, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kolory to również jestem za szarosciami, ale zawsze staram się je przełamywać jakimiś kolorowymi - meblowymi akcentami. W końcu dom to nie szpital, że jeden kolor na ścianie, jeden kolor mebli i do widzenia. Akurat przymierzam się do poważniejszych zmian w sypialni. Stanie tam szafa wnękowa taka jak na http://www.aranzacjekuchni.com.pl/szafy-wnekowe-garderoby. Ciekawe czy do tego pierwszego zestawu TV w komplecie oczko A wam jak podobają się te szafy, które byście wybrałipytajnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Czw 12 Lut 2015, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno odkryłam portal Homebook - on jakby 'zbiera' produkty z różnych e-sklepów, więc łatwiej jest coś znaleźć. Są tam też świetne inspiracje i przyznam, że w dużym stopniu się nimi kierowałam. A jak zobaczyłam te dekoracyjne lampki to myślałam, że się w nich zakocham Oczywiście musiałam je od razu zamówić i teraz kombinuję jak je ustawić, żeby były najlepiej widoczne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joasia87
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Sie 2012
Posty: 139
Skąd: Konin

PostWysłany: Sro 18 Lut 2015, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny,będziemy urządzac kuchnię praktycznie od zera, pomieszczenie jest duże-dom jedznorodzinny. Jedyne co wiem to to,że chce kuchnie w jasnych(białe,szare) kolorach z pastelowymi akcentami.Problem tkwi w tym ze nie mam pojecia jak zabrac sie do planowania rozkladu mebli i sprzęów aby byly funkcjonalne.Czy macie jakies strony,moze swohe fotku kuchni czy włąsne doświadczenia? bylabym wdzięczna uśmiech Rolling Eyes
_________________
Budyniek

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Sro 18 Lut 2015, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joasia, najpierw trzeba zaznaczyć sobie gdzie masz przyłącza, szczególnie wody. Najbliżej odpływu sytuujesz zmywarkę (ale tak żeby za nią nic nie było, ani rur ani gniazdka - nic. Jeśli coś za nią będzie skutkuje to kosztami w postaci droższego blatu, bo niestandardowa szerokość).
I potem sytuujesz płytę grzewczą, tak aby Tobie było wygodnie z niej korzystać. oczko
A potem puste miejsca wypełniasz szafkami - zalecam wsadzić najwięcej szuflad jak się da, są mega funkcjonalne i pojemne uśmiech no i nie trzeba nurkować w szafkach jak chce się coś wyciągnąć z tyłu szafki.
wbrew pozorom nie jest to takie trudne oczko
Jak będziesz miała jakieś pytania to wal śmiało. Siedzę w tym codziennie to pomogę oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 19 Lut 2015, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nasz aneks. Przepraszam za jakość.



_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Czw 19 Lut 2015, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pearl lakier czy akryl na frontach?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 19 Lut 2015, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda_wiewiórka napisał:
Pearl lakier czy akryl na frontach?


Lakier...ale nie wiem czy drugi raz bym się na lakier zdecydowała....jak wyczyszczę to wygląda pięknie, ale przez to, że górne szafki są na klik to paluchy,paluchy, paluchy język z oczkiem za to pięknie się widok zza okna odbija... no i udało nam się dobrać lodówkę ze szklanymi drzwiami (też odbija Very Happy)
Ten aneks to jest chwilunia przelecieć scierk, ale na dużą powiechrznię - to chyba nie polecam.
Między szafkami szyba.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Czw 19 Lut 2015, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tip-on plus lakier to rzeczywiście mało praktyczne połączenie oczko
Ale ładnie wygląda Very Happy

Ja u siebie też mam lakier i... więcej nie zrobię język Tym razem postawię na szkło albo akryl Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 190, 191, 192  Następny
Strona 111 z 192

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group