Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wyprawka-co każda mama wiedzieć powinna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 203, 204, 205 ... 260, 261, 262  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 16 Lut 2015, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem nawet czy w mojej piwnicy jest wózkownia... Piwnice są suche i ciepłe, więc tam by się wózkowi nic nie stało, ale ja zostawiam na klatce. Obecnie stoi tam nasza gondola, buda spacerówki i rowerek Adasia język
Mieszkam na 3 piętrze, wózek na górę wciagałam raz, stwierdziłam, że never again :/
Parasolki nie kupiłabym dziecku od razu po przesiadce z gondoli, to na pewno nie. Dopiero około roczku ewentualnie.
My teraz zastanawiamy się nad jakąś parasolką, by można było zapakować Adasia na jakieś wycieczki czy długie spacery. Ogólnie fanką parasolek nie jestem, bo niby to lekkie i mało miejsca zajmuje, ale jeździ się nimi koszmarnie (po innym podłożu niż równy asfalt).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 17 Lut 2015, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewcia ja zamierzam kupić teraz spacerówkę, ale nie parasolkę, raczej coś takiego



gondole kupiłam jeszcze przy Dorotkce używaną za śmieszne pieniądze spacerówki używałam właściwie tylko u mnie na wsi, nie robiliśmy wycieczek. Teraz uznałam, że gondoli nie będę kupować, ale potrzebuję spacerówki, która się łatwo składać i rozkładać i która łatwo się do samochodu wkłada. Więc zdecydowałam się na kupno.

Parasolki nie chcę z przyczyn podanych wyżej, dlatego wolę właśnie taką spacerówkę. Na necie mi się podoba, muszę ją tylko jechać obejrzeć w realu. No i cenowo w miarę OK bo 600zł
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Wto 17 Lut 2015, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

llo

Ostatnio zmieniony przez Carla dnia Wto 31 Maj 2022, 20:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 17 Lut 2015, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jednak w pierwszej kolejności skupimy się na 3w1 uśmiech
zobaczymy co nam w sklepie zaproponują Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 17 Lut 2015, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewcia u nas spacerówkę chcę wygodnie składaną bo planujemy wycieczki z dziewczynami. Dorotka pokochała zoo (właściwie to jak to jest w liczbie mnogiej?) i jeździemy po różnych...Chorzów, Kraków, Ostrawa, Gdańsk (albo Gdynia)w tym roku pewnie Wrocław zahaczymy. W samochodzie wózek będzie często jeździł. Na a 3w1 mam bardzo niewygodny do składania. Za to do jeżdżenia po wsi sprawdzał się świetnie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 18 Lut 2015, 6:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zoo się chyba nie odmienia jak kakao ? ale nie wiem język

Musimy zmacać w sklepie różne wersje, ale to dopiero w marcu, mam nadzieję,że zdążymy na czas coś wybrać Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Sro 18 Lut 2015, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nimfa, Gadńsk, a dokładnie Gdańsk-Oliwa uśmiech byłam tam jak byłam niewiele starsza od Dorotki uśmiech

Kurcze, wiecie co, te wózki są wszystkie takie same. Co to za firma? W takowskich i wielu innych te same stelaże...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sro 18 Lut 2015, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym mieszkała na trzecim piętrze bez windy to na pewno brałabym pod uwagę tylko wózki z piankowymi kołami. Ale ja pompowanych w ogóle nie lubię, bo nie dość że mocno podnoszą wagę wózka, to jeszcze trzeba co jakiś czas je dopompować, bo jak zejdzie trochę powietrza, to wózek źle się prowadzi. No i istnieje ryzyko przebicia opony. Ogólnie im lżejszy wózek tym lepiej. Moja siostra mieszka na trzecim piętrze. Kupiła Jedo Fyn (waży ok. 14-15 kg) i niestety kiedy jest sama w domu, nie jest w stanie wyjść na spacer, bo jedna osoba musi znieść gondolę, a druga stelaż.

My kupiliśmy Jane Muum. Stosunkowo lekki jak na 3w1 w tej kategorii cenowej (ok. 10 kg). Jeszcze nie testowany, ale po mieszkaniu świetnie się prowadzi język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Czw 19 Lut 2015, 6:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się naoglądałam filmików na yt i bardziej jestem za tymi z większą amortyzacją czyli z pompowanymi kołami , ale kto mi to będzie nosić Shocked
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 19 Lut 2015, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mieszkam na 3 piętrze bez windy. Ale mamy rowerownio-wózkownię w piwnicy a tam to tylko 7 schodków. Generalnie każdy blok powinien mieć takie pomieszczenie. I pewnie ma, tylko starzy mieszkańcy lubią sobie w takich miejscach graciarnię robić.
Wózek ciężki będzie ale jednak komfort prowadzenia dla mnie ważniejszy.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 203, 204, 205 ... 260, 261, 262  Następny
Strona 204 z 262

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group