Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Forumowe "ciężarówki" II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 545, 546, 547 ... 778, 779, 780  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Pon 9 Lut 2015, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paula, współczuję... Ja właśnie nie wiem, jak się będę czuła po porodzie ale biorąc pod uwagę moje zdrowie, komplikacje ciążowe, rokowania na poród to pewnie będzie słabo. Ja nawet w domu, jak siedzę któryś miesiąc, kiedy czuję się gorzej, wolę siedzieć sama jak palec, nie chcę nikogo tylko spokoju.

Wiadomo, że każda z nas ma inne potrzeby i życzenia odnośnie porodu i odwiedzin, mamy do tego prawo. Chodzi tylko o to, żeby rodzina zechciała respektować nasze życzenia i nie traktować tego jak fochów ciężarnej. To bardzo trudny czas dla kobiety i wydaje mi się, że najlepsza pomoc rodziny to taka, która się zaczyna od wsłuchania w nasze potrzeby i spełnienie ich.
Ja rodzę tuż przed Wielkanocą. Jeśli nie urodzę do terminu, to kładą mnie do szpitala i wtedy Święta spędzę tam. Wtedy odwiedziny będą ok. Ale jeśli będę po porodzie, to nie chcę i tyle. Chcę dojść do siebie, ogarnąć sytuację i potem możemy przyjmować gości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pon 9 Lut 2015, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi odwiedzinami mam to samo. Ale zobaczymy co będzie jak wrócimy z noworodkiem do domu, może będę błagać o odwiedziny język Z lolkiem było prościej - do Wrocławia nikomu się nie chciało przyjechać poza moimi i eksa rodzicami język
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Pon 9 Lut 2015, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie cieszylam ze wszyscy daleko mieszkaja oczko
ale, szlag mnie trafil, jak mala miala tydzien a mi na glowe zwalili sie tescie ze szwagrem :/ mi nie w glowie goscie, gotowanie i skakanie wkolo nich...
no ale na szczescie szybko sie ewakuowali
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pon 9 Lut 2015, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna*** napisał:
Dla mnie to trochę dziwne, że położna na szkole rodzenia mówi, że trudno będzie np. z wietrzeniem krocza w szpitalu bo ciągle przychodzą goście i tym się trzeba zająć w domu.


Nawet gdyby nie goście, to z wietrzeniem krocza przy innych dziewczynach też nie jest tak różowo Wink

W moim szpitalu odwiedzin na salach nie było- przyjmowanie gości odbywało się na korytarzu Rolling Eyes
Ale ja się cieszyłam z wszystkich wizyt i pierwsi goście (rodzice i siostra) zobaczyli małą kilka godzin po porodzie uśmiech

No i mąż spędzał ze mną i z Lusią bardzo dużo czasu. Bardzo go potrzebowałam, połóg to głównie psychika- jak z nią jest wszystko okej, to da się ogarnąć tę fizyczną część, ale jak psyche siada, a po porodzie jest o to bardzo łatwo, no to masakra...
Ja się przed porodem zapierałam, że chcę tylko konieczny personel medyczny, żadnych studentów itd., a jak zapytali mnie tuż przed partymi, czy zgadzam się na studentki (dwie), to było mi tak bardzo wszystko jedno, że się zgodziłam oczko Ostatecznie na poród patrzyło osiem osób i miałam to głęboko i szeroko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiula
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 3139
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 10 Lut 2015, 7:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj przyszli na świat Wojtuś i Ola. Ważą kolejno 2510g i 2150g a mierzą 48 i 47 cm. Pomimo że są wcześniakami świetnie sobie radzą- same oddychają, same jedzą i tylko grzeją się w inkubatorach. Ja jestem obolała ale szczęśliwa i powoli dochodzę do siebie Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 10 Lut 2015, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje Gosiula! Dzieciaczki chyba spore, na pewno sobie świetnie poradzą uśmiech Dużo zdrówka dla Was wszystkich.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Wto 10 Lut 2015, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję bardzo bardzo serdecznie!wykrzyknik uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Wto 10 Lut 2015, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje Gosiu uśmiech Niech maleństwa rosną zdrowo uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Betka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 1237

PostWysłany: Wto 10 Lut 2015, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gosiula, gratulacje! Duże dzielne bobasy! uśmiech Niech rosną zdrowo i nabierają sił, a Ty wracaj szybko do formy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Wto 10 Lut 2015, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje Very Happy dużo siły dla Ciebie i męża uśmiech i zdrówka dla Maluchów Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 545, 546, 547 ... 778, 779, 780  Następny
Strona 546 z 780

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group