Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Forumowe "ciężarówki" II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 541, 542, 543 ... 778, 779, 780  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Sro 4 Lut 2015, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki, dziewczyny, my tez mamy nadzieje, ze tak jest. Poza tym ona jakos od poczatku ma takie skoki, w 13 tc miala za mala glowke w 2O juz wieksza niz z om, to samo ten brzusio, 3 tygodnie temu za maly, teraz nagle o tydzien wiekszy niz om -_- No zobaczymy, jest jaka jest, nawet jesli ma ZD pocieszajace jest to, ze nie ma zadnych powaznych narzadowych uszkodzen, serduszko jak dzwon wiec jakos to bedzie uśmiech Ale oby byla zdrowa.

Justyna, nie no, donoszona to bedzie za 7 tygodni, ale za 6, jesli szyjka nadal nie ruszy to bede mogla powoli zaczac sie krecic po domu zeby nie pasc jak tydzien
pozniej rusze z praniem, prasowaniem i ukladaniem Liliankowych rzeczy i przywracaniem wlasnych porzadkow w domu uśmiech Takze odliczam do konca bezwzglednego lezenia, bo juz nawet polegiwanie na zmiane z odrobina ruchu to bedzie dla mnie szal xD

A biore pod uwage tylko termin z om, te z usg to pic na wode o ile nie ma sie jakichs straaasznie dlugich cykli albo ktos nie wie kiedy sie dziec zrobil język z oczkiem

Dlatego bardzo licze, ze jak sie Lilka zasiedzi to posiedzi co najmniej do terminu,, bo bede miec duzo roboty ;D Poza tym koncem marca chcemy w koncu odwiedzic rodzine, babcie juz baaardzo tesknia.. No i nawet nie mowie o nauce yyyy
Takze nie grozi mi na koncowce nuda i dluzenie sie uśmiech

Gosiu, no to cos sie dzieje, oby byly tego efekty uśmiech Daj znac po wizycie!

Pearl, no na szczescie jakos to leci w miare. Ty tez za chwile polowa! Hehe najwazniejsze, ze sobie znalazlas zajecie ;D
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 4 Lut 2015, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozpacz!wykrzyknik 21 Lipca Robert Plant zagra w Polsce....kurde ile koncertów mnie w tym roku ominie smutny łącznie z koncertem Eda Sheerana, na który bilety się rozeszły w 30min (o_O). Poryczałam się aż.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Czw 5 Lut 2015, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:

Przez te dwa tygodnie jednak walczyłyśmy z Kingą dzielnie, odpoczywałam w zasadzie bez przerwy, przeczytałam sześć książek, medytowałam, wizualizowałam i... szyjka się wydłużyła o milimetr, Pessar i sterydy odwołane uśmiech. Teraz też ciągle leżę lub siedzę, bo następne dwa tygodnie będą krytyczne - w tym mniej więcej terminie urodził się synek, przy niewydolności to typowy czas (między drugim a trzecim trymestrem), kiedy szyjka się skraca i doprowadza do przedwczesnego porodu. Ale ja się nie dam, 10 tygodni z Maleńką będę jeszcze w symbiozie, ani dnia krócej uśmiech.

Za synka mocno trzymałam kciuki, to i za córkę też mocno zaciśnięte!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Czw 5 Lut 2015, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marguś i ja strasznie mocno trzymam za Was kciuki uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Czw 5 Lut 2015, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze Kinge będziecie wyganiać uśmiech Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pią 6 Lut 2015, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo, bardzo dziękuję za kciuki i dobre myśli, dziewczynki uśmiech. Wierzę, że pomagają, tak jak i mój spokój i jako takie opanowanie uśmiech. W sumie nie dzieje się nic, czego się nie spodziewałam przed zajściem w ciążę, najważniejsze, że wciąż jestem w miarę mobilna i mogę samodzielnie opiekować się synkiem, to mi podnosi morale uśmiech.

Niemampomysłu, jestem przekonana, że wszystko będzie dobrze, a lekarka niepotrzebnie wspominała o tym jednym jedynym przypadku w karierze.
Pearl, na pewno wszystko gra u Łukaszka, tyle już nerwów Cię kosztował synek, że do końca ciąży da Ci spokój, zobaczysz uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Pią 6 Lut 2015, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uczepiła się tego zespołu Downa jak rzep do d... język Weź już przestań, po prostu jak Lila dorośnie, to będziesz musiała jej szpilki fundować, żeby noga dłuższa była i tyle, no. Wink

Nasz bąbel też zwykle nóżki ma najkrótsze (także po mężu), ale raz wyprzedza główka, raz brzuszek. Co usg to inaczej. Nie rośnie wszystko w jednym i tym samym tempie. Nie ma się co tym przejmować.

My już mamy za sobą połowę zajęć ze szkoły rodzenia. Jejku, jak to się wszystko zbliża. Zaczynam się stresować lekko. I porodem i tym, co później - czy dam radę. A porodu i się boję zarazem i jestem go bardzo ciekawa język Tak czy inaczej, pozytywnie się nastawiam, pewnie do pierwszego skurczu Mr. Green

I z każdym dniem czuję coraz większy przypływ miłości do synka, coraz bardziej czuję, że to moje dziecko, mój maluszek. Że to nie taka rybka, co mi tam pływa w brzuchu, tylko mały człowiek, mój syn. Czytam mu bajki, mam nadzieję, że słyszy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia86
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 433
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 6 Lut 2015, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my po wizycie. Szyjka niby miękka, ale... pani dr twierdzi, że zobaczymy się 24tego na wizycie. Powiedziałam jej, że mam nadzieję nie język
Z małą wszystko ok, serducho puka jak należy. Pozostało czekanie.
A jeszcze dziś w nocy znajoma urodziła synka i tak się wpatruję w zdjęcie, które mi wysłała i to kurczę niesamowite, że w tych brzuchach siedzą prawdziwe dzieci Very Happy Nie wiem czy ja po porodzie uwierzę, że to naprawdę moja Zosia oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pią 6 Lut 2015, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna*** napisał:

I z każdym dniem czuję coraz większy przypływ miłości do synka, coraz bardziej czuję, że to moje dziecko, mój maluszek. Że to nie taka rybka, co mi tam pływa w brzuchu, tylko mały człowiek, mój syn. Czytam mu bajki, mam nadzieję, że słyszy uśmiech


Słyszy, słyszy uśmiech
Po porodzie od razu pozna Twój głos uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pią 6 Lut 2015, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gosia86 napisał:
niesamowite, że w tych brzuchach siedzą prawdziwe dzieci Very Happy )


też wydaje mi się to cudaczne Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 541, 542, 543 ... 778, 779, 780  Następny
Strona 542 z 780

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group