Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Poszukuję DJ'a na wesele w Warszawie 10 kwietnia 2015 (piątek)

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kudlatytrue
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Sty 2015
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 29 Sty 2015, 15:49    Temat postu: Poszukuję DJ'a na wesele w Warszawie 10 kwietnia 2015 (piątek) Odpowiedz z cytatem

Witam.

Wszyscy piszą tylko po jednej linijce tekstu w swoich wątkach, my wolimy się trochę określić bliżej, a że nie wiemy od czego zacząć, więc może po prostu:

Szukamy kogoś bardziej do puszczania muzyki niż do robienia show. Światła nas nie interesują, oprawa graficzna tym bardziej. Zespołom dziękujemy z powodu małego repertuaru. DJ nie powinien śpiewać, grać na żadnym akordeonie/trąbce/nam na nerwach.

Goście są z typu tych bardzo szybko rozkręcających imprezę bez pomocy, więc wybitne umiejętności wodzirejskie nie są konieczne. Średnia wieku około 30 lat - minimalna ilość starych osób w rodzinie. Dlatego też nie będzie zabaw, chyba, że w środku imprezy najdzie nas na oczepiny, których, póki co, także nie planujemy w programie.

Muzycznie przeważać powinien rock i najnowszy oraz klasyczny pop typu Michael Jackson, dlatego za dj'a z podejściem typu "przy rocku nie da się tańczyć" dziękujemy... Da się. Za disco polo i country także dziękujemy.
Przykłady? Proszę:
Od "Jesteś szalona" wolimy "Call me maybe" czy "Shake it off".
Od Shanii Twain wolimy Florence and the machine.
Od hiphopu na koniec imprezy wolimy "12 groszy".
W przerwach na jedzenie wyobrażamy sobie te bardziej znane kawałki zespołów typu O.N.A., Hey, Skunk Anansie czy Red hotów i podobne.

Co do ceny. Jest to piątek, nie w sezonie, w Warszawie, więc w ostatecznym rozrachunku zamiast wydać więcej niż 1500zł wolimy puszczać muzykę z mp3.

Czekamy na oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DjAdus
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 62
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Wto 3 Lut 2015, 8:38    Temat postu: DJ ADUS Odpowiedz z cytatem

Grałem sporo wesel rockowych Smile
Nie lubie disco polo (na ostatniej studniówce zagrałem słownie 4 kawałki co biorąc pod uwagę skalę życzeń disco polo-wych uważam za sukces Smile - mimo to impreza bardzo.. bardzo.. udana, grałem na zmianę z zespołem Easy Band - wkrótce na moim Google Plus pojawi sie kilka filmików z imprezy Smile)
Sam słuchałem sporo rocka w młodości a pomimo iz lubię grać klubowo na wielu moich imprezach można usłyszeć choćby nirvanę np: smells like ten spirits, ale też sporo kawałków klasycznych, spokojne scorpions czy U2 lub Gunsów, Skunk dawno nie grałem...Sporo słuchałem Faith No More, Soundgarden czy Red Hotów....i wiele wiele innych (nie wszystko sie nadaje ale przeplatać można z kawałkami popularnymi ze smakiem i doskonałym skutkiem dla imprezy).
Reasumując dogadać się możemy ale... napiszcie :

djadus@gazeta.pl

zapraszam na goole plus : Łukasz Adamek
YouTube również Łukasz Adamek
Opinie po wpisaniu w google zapytania : opinie djadus
_________________
Bo życie za krótkie jest na pomyłki Smile wykrzyknik!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
chilliband
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lut 2012
Posty: 31
Skąd: KATOWICE

PostWysłany: Sro 4 Lut 2015, 16:00    Temat postu: Oprawa muzyczna wesela DJ Dawid Odpowiedz z cytatem

Witam
*Prowadzę wesela z klasą jak i z humorem na poziomie.
*Dysponuje własnym transportem, sprzętem (dojazd w cenie).
* Impreza prowadzona jest przez zawodowego muzyka z wykształceniem muzycznym.
*Muzyka - (od lat: 60/70/80/90 po szeroko pojętą muzykę
współczesną polską i zagraniczną (różne gatunki muzyczne) - repertuar
możliwy do ustalenia (rock i klasyczny pop jak najbardziej posiadam w repertuarze i chętnie dostosuje się do państwa oczekiwań).
*prowadzenie uroczystości na sali - (tort, oczepiny, podziękowania dla rodziców, pierwszy taniec itp.) - do ustalenia.
*integracja i zabawianie gości - do ustalenia.

Przesyłam link do filmu na YouTube można posłuchać i zobaczyć prowadzenie imprezy.

Film 1
www.youtube.com/watch?v=dDhurR4L-98&feature=youtu.be
Film 2
www.youtube.com/watch?v=gDVDdETDInI&feature=share

Więcej informacji zdjęć oraz video można zobaczyć na Facebooku Dawid Ślaga

Posiadam wyższe wykształcenie muzyczne jako zawodowy trębacz dlatego na państwa życzenie mogę uświetnić uroczystość grą solo na trąbce w kościele - repertuar do ustalenia (usługa gratis).

Szczegółowych informacji udzielę telefonicznie pod nr tel: 508-501-542 lub mailowo: dawid.slaga@wp.pl
Zapraszam do kontaktu!
_________________
Agencja Artystyczna Dawid - Band
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group