Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Odchudzanie przed ślubem - czy Figurena to dobry suplement?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olkazok
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sty 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pią 23 Sty 2015, 14:06    Temat postu: Odchudzanie przed ślubem - czy Figurena to dobry suplement? Odpowiedz z cytatem

Zaplanowalam razem z moim nażeczonym ślub w maju. Mam jakieś 4 miesice na to żeby doprowadzić swój wygląd do perfekcji i jednym z moich postanowień jest odchudzanie. Mam do zrzucenia 10kg żeby moje BMi bylo idealne. Miałam juz troche doświadczenia z kuracjami odchudzającymi jednak zwykle koczyło się to dla mnie klęską i szybkim powrotem do starej wagi. Usłuszałam o suplemencie Figurena ktory podobno przyśpiesza proces odchudzania, przede wszytskim metbalizm i pozwala utrzymać dietę - co wgl myślicie o takiej suplementacji. Może któraś z was stosowała ten akurat preparat i może napisać coś więcej. Dodam tylko że na pewno jakiś wybiore bo jestem przekonana po rozmowie z dietetykiem, że suplmentacja nie musi być szkodliwa jak zastosuje się ją według zaleceń i wybierze produkt sprawdzony o jawnym naturlanym składzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judytkaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 83

PostWysłany: Wto 3 Lut 2015, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to może wybierzecie się razem za nami na wczasy oczyszczające http://wczasyoczyszczajace.pl nad Zalewem Zegrzyńskim w terminie 23-28.03.2015 za jedyne 1490 zł.
My już mamy termin zaklepany a z tego co wiem to harmonogram jest bardzo bogaty i dość ciekawy Smile
A w sumie nie chodzi oto by wyglądać jak "osika" tylko zdrowo i smukło Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eckierka
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 31

PostWysłany: Czw 5 Lut 2015, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh te nowe mody, odchudzanie przed ślubem, studniówką i co tam jeszcze. A potem co koniec diety i wciskanie w siebie co popadnie? Nie lepiej zacząć jeść zdrowiej, robić zakupy na http://www.slimprofil.pl/o-firmie-pm-18.html i ruszyć się z fotela, a nie stosować z różnym skutkiem diety cud?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martitta78
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lut 2015
Posty: 1

PostWysłany: Czw 5 Lut 2015, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz szybko do ślubu ładnie wyglądać do zacznij od zdrowego odżywiania, uprawiaj jakąś aktywność fizyczna i dołącz do tego tą figurene. Po skaldzie widzę że na pewno Ci nie zaszkodzi a sama stwierdzisz czy pomoże, w każdy bądź razie zastosujesz 3 czynniki które wpływają na odchudzanie i będzie dobrze. Trzymam kciuki !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Wto 23 Cze 2015, 7:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie warto się odchudzać z suplementami diety - zawsze byłam tego zagorzałą przeciwniczką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anna991
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 30

PostWysłany: Czw 28 Sty 2016, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie faszeruj się żadnymi suplementami tylko zmień odżywianie na zdrowsze, włącz do diety soki z warzyw i owoców, najlepiej świezo wyciskane z pomocą wyciskarki - http://www.energiazdrowia.pl/pl/c/WYCISKARKI-DO-SOKOW/1 Sokowirówki marnują sporo owoców :/
Poza tym regularne cwiczenia i pozytywne nastawienie. Schudniesz bez trucia się lekami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natkaaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lut 2014
Posty: 22
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto 18 Paź 2016, 21:39    Temat postu: tylko naturalnie Odpowiedz z cytatem

Też uważam, że warto odchudzać się za pomocą naturalnych metod. Niekoniecznie muszą to być soki, ale możesz dołączyć do diety składniki, które działają odchudzająco np. http://odchudzamy.net.pl/napoje-pomocne-w-walce-z-nadwaga/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Czw 20 Paź 2016, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety odchudzanie wymaga sporo dyscypliny. U mnie zawsze było z tym ciężko, dlatego nie raz już poległam na próbie odchudzania. Szukałam takiej diety, która nie będzie wymagająca a ja nie będę chodziła ciągle głodna. Zdecydowałam się na dietę z Herbalife. Sporo czytałam o tej diecie a także skonsultowałam się z dietetykiem zajmującym się tą właśnie dietą. Wybrałam dietę opartą na koktajlach http://www.sklepdiety.pl/sklep_kategoria,22,koktajle_herbalife.html . Dieta jest smaczna i prosta, nie wymaga wielu wyrzeczeń uśmiech To idealne rozwiązanie dla leniuszków i osób mało zdyscyplinowanych, ponieważ nie jest bardzo rygorystyczna uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vudankim
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 69

PostWysłany: Sro 19 Kwi 2017, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy próbowałaś już http://nutrivitpharm.pl/produkt/goji-berry-2000/ ? I myślę czy nie zamówić by Goji Berry 2000. Czy może któraś z Was korzystała już z tego suplementu diety?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anno15
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Kwi 2017
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 28 Kwi 2017, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej kobitki!
Po ostatnim porodzie postanowiłam się mocno wziąć za siebie. Ważyłam około 89 kilogramów i po 3 miesiącach udało mi się zejść do mojej idealnej wagi 57 kilogramów uśmiech

A więc jak to zrobiłam?

Po pierwsze - DIETA! Nie mylić z głodówką. Dzięki odpowiedniej suplementacji jetem w stanie jeść około 2,5 tysiąca kalorii co całkowicie zaspokaja mój głód a jednocześnie chudnę.

Po drugie - SUPLEMENTACJA! Zaczęłam sporo czytać naukowych raportów i innych rzeczy związanych z odchudzaniem i natrafiłam na to - http://dietworldpro.com. Jest tutaj opisany środek który wynalazł profesor Meyer za co prawdopodobnie dostanie nobla uśmiech

Myślę, że wynik z 89 kilogramów do 57 w niecałe 3 miesiące to bardzo dobry wynik uśmiech

Pytajcie śmiało o co chcecie a chętnie pomogę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group